reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

ale profli

profilaktycznie czy miałyście takie problemy?

Mi gieniu profilaktycznie kazał, biorę jedną magne b6 dziennie do moich witamin, które same w sobie też mają magnez.

Dziewczyny czym smarujecie brzuszki i cialo? Bo nie dosc ze mam sucha to mi sie rozciaga i swedzi.. zaczelam brzuszek,dupcie,boczki i cycuchy smarowac czyms naturalnym typu smalec gesi z ziolami i propolisem(takie mazidlo jakby) a nogi i rece ziaja mleko kozie ;)
ja mam nivea soft, rewelacyjnie nawilża skórę, do całego ciała się nadaje :) do twarzy, rąk, brzuszka, tyłeczka, nózie czy rąsie :)
 
reklama
Mi gieniu profilaktycznie kazał, biorę jedną magne b6 dziennie do moich witamin, które same w sobie też mają magnez.


ja mam nivea soft, rewelacyjnie nawilża skórę, do całego ciała się nadaje :) do twarzy, rąk, brzuszka, tyłeczka, nózie czy rąsie :)

Z tym magnezem musze tez sie dowiedziec bo czuje te skurcze przepowiadajace a nie chce brac nospy non stop :/

Ja mialam ta nivee ale wysuszala mi skore :/ dziwne nie?
 
ale profli

profilaktycznie czy miałyście takie problemy?

Ja musiałam, ale z tego co mówił lekarz to zawsze na pewnym etapie każe brać magnez[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
hej dziewczyny :) Gratuluje udanych wizyt, innym życzę zdrówka a wszystkim wiosny i dużo słońca.
Od dziś jestem bezrobotna więc powinnam być bardziej na bieżąco :) Teraz po tylu postach ciężko mi się odnieść do tego co pisałyście ;(
Dziękuje za polecane termometry.
Kołyska bardzo fajna i też o takiej myślę(ew. dostawka) bo też mam mało miejsca w pokoju.
Magnezu łykam albo B6 3 razy dziennie a teraz dostałam jakiś z duża dawka więc tylko 1 tabletka. Ja muszę brać magnez bo mam problemy z sercem.
 
a dlaczego bierzecie magnez?
ale profli

profilaktycznie czy miałyście takie problemy?
Biorę magnez raczej profilaktycznie. Magnez teoretycznie zmniejsza skurcze, a jak wiadomo od skurczy może się np skrócić szyjka :) ja już biorę od miesiąca i przyznam że do tej pory chyba z raz bolał mnie brzuch takie ciągnięcia i raz jak na okres. mi pani doktor powiedziała że przy mojej szyjce chociaż jest w normie ( wtedy 3.5cm ) będziemy brać magnez ale że z reguły go przepisuje większości ciężarnym :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brałam przed ciążą MBE, czyli magnez, wit B6 i wit E i jak się dowiedziałam o ciąży przestałam brać. Chyba nic się nie stanie jak do nich wrócę? Zapomniałam o tych tabletkach, a wizytę u mojego gina mam dopiero w polowie kwietnia
 
Mnie bardzo skóra się rozciąga i swędzi zaczęłam porządnie smarowac masłem z Perfecty dla kobiet w ciąży 17 zł pudełko i jest o niebo lepiej w Carrefour było po 8 zł kupiłam zapas mam nadzieję że do końca ciąży wystarczy.
Co do magnezu ja nie biorę nawet gin nie wspomniał że lepiej brać ale w 2 poprzednich ciazavh tylko witaminy brałam.Na ostatniej wizycie szyjka 4 cm więc ok a pachwina jak ciągnie i boli (najgorzej jak leze)tak nic się nie stety nie zmienia.Dzidziuś aktywny najbardziej po śniadaniu i jak coś zjem a tak to chyba śpi :biggrin2: wczoraj wieczorem pozwoliła 1 raz tatusiowi poczuć jak fika wcześniej jak położył rękę to się uspokajalo:p
 
reklama
Z tym magnezem musze tez sie dowiedziec bo czuje te skurcze przepowiadajace a nie chce brac nospy non stop :/

Ja mialam ta nivee ale wysuszala mi skore :/ dziwne nie?
ja polecam Lipikar Balsam AP+ od La Roche-Posay , jest do skory suchej, atopowej, nawet moga uzywac go niemowleta, do ciala twarzy, bezzapachu, parabenow :)
Link do: La Roche-Posay Lipikar Balsam AP + | Skóra sucha i wrażliwa
Lipikar Balsam AP+ od La Roche-Posay to produkt skutecznie działający przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry. Odpowiedni już od PIERWSZYCH DNI ŻYCIA. Stworzony z myślą o najwyższym bezpieczeństwie. Jest również dedykowany osobom, borykającym się z problem wrażliwej i atopowej skóry. Błyskawicznie niweluje swędzenie i zaczerwienienia. Delikatnie łagodzi suchą skórę, gwarantując jej odpowiedni poziom nawilżenia. Lekka konsystencja produktu sprawia, że balsam wchłania się błyskawicznie, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Już po pierwszym użyciu pozostawia skórę nawilżoną, gładką i miękką.
 
Do góry