reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Pewnie też bym zwiała w pierwszej.

Ze studentami to miałam do czynienia jak Kubę koleżanka kopnęła w dżondra i wylądowałam z nim ostrym dyżurze, bo po trzech dniach dalej go bolało i gdybym nie zwróciła uwagi, że dziwnie chodzi, to pewnie kiepsko by było. W każdym bądź razie lekarz wyskoczył z gabinetu USG i się mnie pyta czy jak młody wyrazi zgodę, to czy, za moim pozwoleniem, mogą być studenci przy badaniu, bo taki przypadek to im się rzadko zdarza. Nie będę cytować, co lekarz powiedział o koleżance Kuby, ale sensację zrobili konkretną :D
Ja byłam w klinicznym i podpisywałam przy przyjęciu zgodę na uczestnictwo studentów w badaniu. Podobno w klinicznym szpitalu trzeba się zgodzić. Gdzieś muszą się uczyć
To ładnie koleżanka Kubie przywaliła, że aż w szpitalu wylądowaliście.
 
Ja byłam w klinicznym i podpisywałam przy przyjęciu zgodę na uczestnictwo studentów w badaniu. Podobno w klinicznym szpitalu trzeba się zgodzić. Gdzieś muszą się uczyć
To ładnie koleżanka Kubie przywaliła, że aż w szpitalu wylądowaliście.

Koleżanka z deklem ma coś nie tak, przysięgam bogom, jak zobaczyłam jak ona się zachowuje i jak traktują ją koledzy z całęj szkoły, pośmiewisko.

A co do szpitala, to Kuba też na wrocławskich klinikach był ze mną na ostrym, z tymi dżondrami. Ale co do zgody, to nie jest to konieczne, aczkolwiek zawsze się zgadzam, jak mówiłaś, gdzieś się uczyć muszą.
 
Koleżanka z deklem ma coś nie tak, przysięgam bogom, jak zobaczyłam jak ona się zachowuje i jak traktują ją koledzy z całęj szkoły, pośmiewisko.

A co do szpitala, to Kuba też na wrocławskich klinikach był ze mną na ostrym, z tymi dżondrami. Ale co do zgody, to nie jest to konieczne, aczkolwiek zawsze się zgadzam, jak mówiłaś, gdzieś się uczyć muszą.
Mam do ciebie prośbę. Pokazywałaś kiedyś koszule do karmienia na ramiączkach takie ładniejsze. Myślałam, że dodałam sobie tą stronę do zakładek ale nie mam. Kupiłam sobie jedną koszulę bawełnianą z krótkim rękawem do karmienia, jedną mam z kiedyś i jeszcze by mi się przydała taka elegantsza i na ramiączkach do domu. Jakbyś miała link to zapodaj.
 
Hej. Nie wiem jak u was ale w kujawsko- pomorskim dziś zawitało słońce :)
U nas w śląskim słońce, tylko na termometrze widzę 0st[emoji4] idzie ku lepszemu [emoji4]
A ja uwielbiam lato i ciepełko, jak można chodzić w sukienkach na ramiączkach, krótkich spodenkach i sandałkach :) ale obawiam się czy to najbliższe lato też będę uwielbiać :D mam nadzieję, że nie będę bardzo opuchnięta i duża

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
Ja też kocham lato i upały [emoji4] zobaczymy, czy mi nie przejdzie[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Ale macie super pogode. U mnie nawet też słonecznie ale jakoś zimno i to jednak powinno wyglądać trochę inaczej 21 marca :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry