reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej wczoraj po wizycie u lekarza ogólnego-to moj gin dał mi skierowanie na badania krwi w kierunku cholestazy ale wątpię i ja i on żeby to było to ale zrobię te badania to się dowiemy poza tym mam przepukline koło pępka ktoś tu już coś o tym pisał i mam uważać żeby nie dźwigać nie przemęczac się iTP.
Życzę Wam miłego weekendu chociaż u mnie wieje okropnie i -6 °C jest brrrr
 
reklama
U mnie znow pod górkę, w czwartek w nocy dopadł mnie ból kręgosłupa i brzucha był bardzo silny ,już myslalam o najgorszym .rano dzwoniłam do lekarza mowi ze nie wyglada to na poronienie prędzej infekcja . W pon idę robić badanie moczu dodatkowo zapisał mi No spe 3x1 przez weekend . Dzis czuje sie o niebo lepiej.mam nadzieje ze to rzeczywiście infekcja lub wynik zaparcia . Nic mnie nie piecze jak sikam wiec moze to nie byc infekcja. W każdym razie jak cos by sie działo mam dzwonić .

@Prymulkax ja ostatnio o Tobie myslalam jak u CB i jak sie czujesz;*
 
To uważajcie na siebie dziewczyny [emoji56][emoji56]
U nas tez zimno i napadało dużo śniegu. Ja właśnie próbuje zebrać się do pracy, ale ktoś mi to uniemożliwia swoim spaniem
1521274204-05f22e810042f665-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
 
@Luiza. Gratulacje
emoji16.png
emoji16.png
to teraz imiona na spokojnie możecie wybierać

No właśnie, że z imionami kompletnie nie mam pomysłu :D

@Luiza. Gratuluje dziewczynek :happy: super, ze wyszlo po Twojej mysli :)

Baardzo się cieszę, ale męzu taki troszku zawiedziony, z taką nadzieją w głosie powiedział, że USG może się mylić, że nie miałam serca mu powiedzieć, że dziewczyny tak pięknie się ułożyły, że raczej mowy o pomyłce nie może być :)
 
U mnie też tyle śniegu napadalo pewnie będzie biała Wielkanoc, oby nie. ..
Ja wczoraj po 21 poszłam jeszcze na dwór odśnieżyc śnieg ze schodów i od domu do furtki a w nocy i tak zawiewalo i wyszło jakbym wcale nie odsniezala :-D
 
reklama
Hyhy moja corcia nie bardzo sie cieszy moze juz ten wiek.. nie wiem, poza tym mezczyzni nigdy nie dorastaja [emoji39] moj chcial wczoraj nas wyciagnac na sanki pozno wieczorem [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Twój mąż ? :O mój to nie jest taki rozrywkowy ale teraz ma dużo roboty bo robimy remont już od roku i dzień w dzień przychodzi do domu i coś robi.. aż mi go szkoda czasem. A teraz jak leżę w ciąży to nawet sprzątanie zeszło na niego

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry