reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kurcze jednak zdarzyło się coś co zepsuło mi humor. Jak odbierałam swoje meble w kuchni to po kilku minutach skapłam się że czuje rozpuszczalnik .. pan od mebli czyścił ołówek z płyty meblowej .. :( oczywiście zaraz uciekłam do sypialni otworzyłam okno i siedzę.. ale już się zamartwiam że zaszkodzilam synkowi i znając mnie strach zostanie do końca ciąży :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no, przestań się zamartwiać[emoji4] Nic mu się zaszkodziłaś na pewno[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
 
reklama
Dziewczyny, mam do oddania spodnie ciążowe rozmiar 44 H&M dżinsy ciemno - niebieskie z prostymi nogawkami. Kupiłam ale ich nie noszę i nie będę. Odzwyczaiłam się od dżinsów, myślałam, że ciążowe będę nosić ale zdecydowanie wolę leginsy więc jeśli któraś chce to chętnie oddam.

Kochana, a jaka jest szerokość w pasie tych spodni? Z chęcią odkupie jak będą dla mnie dobre :)
 
Kurcze jednak zdarzyło się coś co zepsuło mi humor. Jak odbierałam swoje meble w kuchni to po kilku minutach skapłam się że czuje rozpuszczalnik .. pan od mebli czyścił ołówek z płyty meblowej .. :( oczywiście zaraz uciekłam do sypialni otworzyłam okno i siedzę.. ale już się zamartwiam że zaszkodzilam synkowi i znając mnie strach zostanie do końca ciąży :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Karkula, u mnie mąż malował sufit ale jakoś nie czuje odoru farby. Już te farby są bardziej bezpieczne jak kiedyś, wiec się nie martw Kochana [emoji8]
 
Kurcze jednak zdarzyło się coś co zepsuło mi humor. Jak odbierałam swoje meble w kuchni to po kilku minutach skapłam się że czuje rozpuszczalnik .. pan od mebli czyścił ołówek z płyty meblowej .. :( oczywiście zaraz uciekłam do sypialni otworzyłam okno i siedzę.. ale już się zamartwiam że zaszkodzilam synkowi i znając mnie strach zostanie do końca ciąży :(

Nic się nie martw, taka ilość na pewno Wam nie zaszkodzi, jak byś nie wiem, cały dzień w oparach rozpuszczalnika siedziała, to byś miała prawo do zastanowienia, a tak to spokojna Twoja głowa.
 
Nie no, przestań się zamartwiać[emoji4] Nic mu się zaszkodziłaś na pewno[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
Karkula, u mnie mąż malował sufit ale jakoś nie czuje odoru farby. Już te farby są bardziej bezpieczne jak kiedyś, wiec się nie martw Kochana [emoji8]
Nic się nie martw, taka ilość na pewno Wam nie zaszkodzi, jak byś nie wiem, cały dzień w oparach rozpuszczalnika siedziała, to byś miała prawo do zastanowienia, a tak to spokojna Twoja głowa.
Obyście miały rację. Dzięki za słowa wsparcia :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze jednak zdarzyło się coś co zepsuło mi humor. Jak odbierałam swoje meble w kuchni to po kilku minutach skapłam się że czuje rozpuszczalnik .. pan od mebli czyścił ołówek z płyty meblowej .. :( oczywiście zaraz uciekłam do sypialni otworzyłam okno i siedzę.. ale już się zamartwiam że zaszkodzilam synkowi i znając mnie strach zostanie do końca ciąży :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet się nie zastanawiaj bo na pewno nie zaszkodziłaś. Ja w sobotę byłam u koleżanki, a mieli cyklinowane podłogi i malowane lakierem kilka razy. Śmierdziało w mieszkaniu jak diabli ale nawet nie pomyślałam, że to szkodzi dziecku.
 
Dziewczyny, ja nie zasnę chyba dzisiaj :D Jutro z samego rana mam USG i będę podglądać bezwstydnie moje dzidki, trzymajcie kciuki żebym wszystko było ok i żeby pośladkami się do mamusi nie odwróciły, chcę wiedzieć kto mi tam mieszka :) Która ma córę i ogląda z nią Kucyki Pony, to jestem teraz podekscytowana jak Pinkie Pie :D Ja tym czasem życzę Wam spokojnego wieczorka i lecę coś poczytać na oderwanie myśli, dobranoc
 
Nic ci nie bedzie ryba ;) mysmy niedawno grzejnik malowali i nadal czuc , nic malemu nie bedzie niemartw sie ,gdy bylam w pierwszej ciazy tez remontowalismy i mala urodzila sie zdrowa a tez nawdychalam sie tej chemii

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję że nic nie będzie.. dzisiaj się pomartwie, jutro pewnie też. Mam nadzieję że z dnia na dzień zapomnę o tym :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja nie zasnę chyba dzisiaj :D Jutro z samego rana mam USG i będę podglądać bezwstydnie moje dzidki, trzymajcie kciuki żebym wszystko było ok i żeby pośladkami się do mamusi nie odwróciły, chcę wiedzieć kto mi tam mieszka :) Która ma córę i ogląda z nią Kucyki Pony, to jestem teraz podekscytowana jak Pinkie Pie :D Ja tym czasem życzę Wam spokojnego wieczorka i lecę coś poczytać na oderwanie myśli, dobranoc
Trzymam kciuki za to żeby było dobrze. Dobrej nocki :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry