reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziekuje [emoji39] [emoji39] [emoji39] a teraz pije sok z ogorkow kiszonych [emoji23] [emoji23] [emoji23] po drodze teraz jadlam kaszanke a przed wyjsciem nalesniki z serem... [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] sraczka murowana [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś ciastko czekoladowe zagryzłam parówką więc też jest moc :-D:-D
 
reklama
No, udalo mi sie nadrobic :happy:
Ja juz od ok 3 tygodni chodze w ciazowych jeansach i ciazowych spodniach z materialu. Kupilam sobie tez rajstopki z panelem bo w zwyklych juz nie dawalam rady. Odkad zaczelam nosic te ubrania to jest mi super wygodnie a dodam, ze moj brzuszek wcale nie jest jakis ogromny porownujac do zdjec brzuszkow, ktore dzisiaj wstawilyscie :happy:
Urosnie brzusio nie martw sie
 
Dziewczyny, mam do oddania spodnie ciążowe rozmiar 44 H&M dżinsy ciemno - niebieskie z prostymi nogawkami. Kupiłam ale ich nie noszę i nie będę. Odzwyczaiłam się od dżinsów, myślałam, że ciążowe będę nosić ale zdecydowanie wolę leginsy więc jeśli któraś chce to chętnie oddam.
 
Mnie w weekend tez bolalo po prawej stronie kregoslupa, potem doszedl mi krwiomocz. W badaniu wyszly bakterie w moczu i jestem na antybiotyku. Lekarka podejrzewa tez kolke nerkowa ale usg nerek mi nikt nie zrobil.


U mnie to chyba jednak kręgosłup doszły dodatkowe objawy ból ręki i nogi więc niestety raczej jakaś rwa:( jeszcze tego mi brakowało:(
 
U mnie to chyba jednak kręgosłup doszły dodatkowe objawy ból ręki i nogi więc niestety raczej jakaś rwa:( jeszcze tego mi brakowało:(
Od kilku dni też się zmagam z rwą kulszową. Czasami boli nieznacznie a czasami mocno chodzę jak kaczka. Gin mówił, że dziecię się tak ułożyło, że uciska na nerw kulszowy ale że ciąża jest jeszcze wczesna a dziecię nieduże to powinno się odwrócić inaczej i nie uciskać....zobaczymy, bo boli mnie już z 5-6dni.
 
No mnie odpuściło po ponad 2 tygodniach, ale tak bardzo bardzo to bolało mnie tylko 2-3 dni i pozniej już ból był coraz mniejszy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od kilku dni też się zmagam z rwą kulszową. Czasami boli nieznacznie a czasami mocno chodzę jak kaczka. Gin mówił, że dziecię się tak ułożyło, że uciska na nerw kulszowy ale że ciąża jest jeszcze wczesna a dziecię nieduże to powinno się odwrócić inaczej i nie uciskać....zobaczymy, bo boli mnie już z 5-6dni.

ja miałam tak samo, bolało mnie po prawej stronie, dziecko uciskało na nerw najprawdopodobniej z wielkim bólem podnosiłam się z łóżka, i z chodzeniem też kiepsko było , ale przeszło mi po kilku dniach ;)

a jeśli chodzi o legginsy to naprawdę polecam te z h&m ;) ja dostałam je od siostry, są bardzo wygodne, ale jak na razie muszę ten panel podwijać :D :D
 
Kurcze jednak zdarzyło się coś co zepsuło mi humor. Jak odbierałam swoje meble w kuchni to po kilku minutach skapłam się że czuje rozpuszczalnik .. pan od mebli czyścił ołówek z płyty meblowej .. :( oczywiście zaraz uciekłam do sypialni otworzyłam okno i siedzę.. ale już się zamartwiam że zaszkodzilam synkowi i znając mnie strach zostanie do końca ciąży :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze jednak zdarzyło się coś co zepsuło mi humor. Jak odbierałam swoje meble w kuchni to po kilku minutach skapłam się że czuje rozpuszczalnik .. pan od mebli czyścił ołówek z płyty meblowej .. :( oczywiście zaraz uciekłam do sypialni otworzyłam okno i siedzę.. ale już się zamartwiam że zaszkodzilam synkowi i znając mnie strach zostanie do końca ciąży :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic ci nie bedzie ryba ;) mysmy niedawno grzejnik malowali i nadal czuc , nic malemu nie bedzie niemartw sie ,gdy bylam w pierwszej ciazy tez remontowalismy i mala urodzila sie zdrowa a tez nawdychalam sie tej chemii

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry