reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dla mnie zawsze były za duże[emoji4] jestem wysoka i kiedyś byłam szczupła[emoji4] największy problem miałam zawsze z sukienkami, bo ja już coś było idealne to w biuście mo się nie mieściły[emoji23] Teraz też mi piersi urosły i niestety ale moje bluzki się już nie nadają

16uds65gf2i39h6o.png
Wyobraz sobie szukanie ciuchow przy miseczce E :D w galeriach albo uda mi sie z najwiekszym dostepnym rozmiarem albo nie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wyobraz sobie szukanie ciuchow przy miseczce E :D w galeriach albo uda mi sie z najwiekszym dostepnym rozmiarem albo nie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam sie.. mimo ze jestes szczupla i nosisz M to w cyckach ci za ciasno i po zakupach [emoji53][emoji4]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś byłam na wizycie u gin. Po 6 tyg przerwy nawet nie zrobila mi Usg tylko kto w 16 tc.powiedziała że jest ok, nie wiem na jakiej podstawie nie wiadomo czy dziecko się rozwija i w taki właśnie sposób straciłam 1 ciaze bo dziecko nie było wazone. Czy w Pl na NFZ TEZ jest tylko kilka badań Usg.?W piątek idę prywatnie na badania.
W Polsce różnie bywa. Niektóre dziewczyny mają mniej, ale u większości usg na NFZ jest co wizytę :)

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Ja w pierwszej ciąży chodzilam na NFZ na patologie ciąży ( ciaza wysokiego ryzyka ), usg miałam 3 prenatalne, co wizyte sluchanie tetna,mierzenie wysokości macicy... A moja waga od 20 tygodnia stała w miejscu, co nie martwilo lekarki.
A czy wszystko dobrze się zakończyło?
 
Mamusie, to teraz pytanie trochę z innej beczki. Chodzicie do szkoły rodzenia lub planujecie chodzić?
U nas to pierwsze dzieciątko i na pewno będziemy chodzić tylko się zastanawiam kiedy jest najlepszy czas, aby się zapisać. Bo nie chcemy pójść za wcześnie, żeby nie zapomnieć tego czego się nauczymy :p
Tak, będziemy chodzić w czerwcu. Super sprawa. Gimnastyka, pierwsza pomoc, wykłady o połogu, myciu, laktacji i wiele innych. Przeczytałam program i jestem zachwycona, bo myślałam, że będzie to wieczne gadanie tylko o oddychaniu i porodzie, a raptem będą to tylko jedne zajęcia. [emoji1] [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
A ja robie wlasnie sernik ,ma mi sie na sernik dzis [emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wjechały właśnie śledzie w śmietanie... :D mam dziwne smaki.. na salceson z musztardą teraz. A sernik w niedzielę teściowa nam robi :) może się skusze na kawałek

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry