reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja po wizycie. Wszystko dobrze, szyjka ok. Prawdopodobnie dziewczynka :) ale do potwierdzenia na kolejnej wizycie za miesiąc. Bardzo się cieszę ale jakoś nie dowierzam. Jeszcze się wstrzymam z ogłaszaniem tej nowiny wśród rodziny, znajomych. Chomiczka007 (bo o ile pamiętam to ty wczoraj wklejałaś zdjęcie synka z usg), dobrze, że wczoraj wkleiłaś to zdjęcie i zakumałam na co patrzeć hehe na moich zdjęciach ewidentnie nie ma pisiaka (jak to mówi mój mlodszy syn na swoje przyrodzenie):)
A jest podobne do mojego foto?

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Taki mam bebek w 20 tyg [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
67b39523416eff1fb43382cf21ae36c2.jpg


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taki mam bebek w 20 tyg [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
67b39523416eff1fb43382cf21ae36c2.jpg


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Super to wygląda. Ale ja trochę nie lubię patrzeć na te zdjęcia bo jest mi przykro .. u szczupłych kobiet tak pięknie to wygląda.. ja to na razie przez tłuszcz nie widzę ciąży :(
Ty piękny masz brzuszek Ewka :)
Dzisiaj ciezko zrujnować mój humor - montują mi meble kuchenne i podskakuje z radości :) :) mam nadzieję że synek odczuwa dzisiaj mój dobry humor i ma się dobrze :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super to wygląda. Ale ja trochę nie lubię patrzeć na te zdjęcia bo jest mi przykro .. u szczupłych kobiet tak pięknie to wygląda.. ja to na razie przez tłuszcz nie widzę ciąży :(
Ty piękny masz brzuszek Ewka :)
Dzisiaj ciezko zrujnować mój humor - montują mi meble kuchenne i podskakuje z radości :) :) mam nadzieję że synek odczuwa dzisiaj mój dobry humor i ma się dobrze :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie chcialam ci zrujnowac humorku [emoji9] smieje sie i pokazuje bo cyce mam takie jak brzuch [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] slonce nie badz smutna bo nie widzisz.. grunt ze czujesz a to jest najpiekniejsze [emoji4] [emoji9]
A twoj maly z pewnoscia jest radosny tak jak ty ,wszak one odzuwaja nasze samopoczucie [emoji4]
 
Super to wygląda. Ale ja trochę nie lubię patrzeć na te zdjęcia bo jest mi przykro .. u szczupłych kobiet tak pięknie to wygląda.. ja to na razie przez tłuszcz nie widzę ciąży :(
Ty piękny masz brzuszek Ewka :)
Dzisiaj ciezko zrujnować mój humor - montują mi meble kuchenne i podskakuje z radości :) :) mam nadzieję że synek odczuwa dzisiaj mój dobry humor i ma się dobrze :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się, założę się, że coś tam na pewno widać nawet jak masz trochę tłuszczyku :) poza tym jeszcze połowa ciąży przed nami, ja też nie mam takiego dużego brzuszka, ale jeszcze nam urosną bardzo :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Nie martw się, założę się, że coś tam na pewno widać nawet jak masz trochę tłuszczyku :) poza tym jeszcze połowa ciąży przed nami, ja też nie mam takiego dużego brzuszka, ale jeszcze nam urosną bardzo :)

p19u43r85mf3dc6h.png
Dokladnie u mojej mamy bylo tak ze najpierw wchodzil jej brzuch pozniej ona [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie chcialam ci zrujnowac humorku [emoji9] smieje sie i pokazuje bo cyce mam takie jak brzuch [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] slonce nie badz smutna bo nie widzisz.. grunt ze czujesz a to jest najpiekniejsze [emoji4] [emoji9]
A twoj maly z pewnoscia jest radosny tak jak ty ,wszak one odzuwaja nasze samopoczucie [emoji4]
Nie no dzisiaj ciężko zniszczyć mój humor :D na taką kuchnię czekałam tyle lat bo zawsze była stara i zniszczona a ostatnie pół roku chodziliśmy gotować do rodziców na dół :D także spełnia się jedno z mniejszych marzeń. To największe marzenie wiadomo, teraz siedzi sobie w brzuszku ! :) Co do naszych humorów to chyba prawda że maleństwa czują. Moje zawsze na USG jest niespokojne i się wierci . Ostatnio nawet ssalo kciuka i mam takie zdjęcie jak maluszek ma paluszka w buzi :) moje cycki normalnie są olbrzymie a teraz tez są bardzo olbrzymie :D w dodatku leci sobie siara już od 14 tygodnia ciazy. W nocy to potrafię poplamić pościel .. ale nic nie zrobię, nienawidzę spać w staniku

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry