reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Nie no dzisiaj ciężko zniszczyć mój humor :D na taką kuchnię czekałam tyle lat bo zawsze była stara i zniszczona a ostatnie pół roku chodziliśmy gotować do rodziców na dół :D także spełnia się jedno z mniejszych marzeń. To największe marzenie wiadomo, teraz siedzi sobie w brzuszku ! :) Co do naszych humorów to chyba prawda że maleństwa czują. Moje zawsze na USG jest niespokojne i się wierci . Ostatnio nawet ssalo kciuka i mam takie zdjęcie jak maluszek ma paluszka w buzi :) moje cycki normalnie są olbrzymie a teraz tez są bardzo olbrzymie :D w dodatku leci sobie siara już od 14 tygodnia ciazy. W nocy to potrafię poplamić pościel .. ale nic nie zrobię, nienawidzę spać w staniku

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no remoncik i cos nowego zawsze cieszylo kobiete [emoji39] [emoji39] szybko masz ta siare,mimo ze tez mam wielkie cyce jeszcze nic mi nie cieknie,widok dzidzi z paluszkiem to cudna sprawa [emoji7] moje tez sie duzo rusza na usg. Dla mnie to plus bo jestem spokojniejsza [emoji4]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Laski, kupiłam w lidlu staniki do karmienia :) za bardzo się nie znam na funkcjonalności, ale są wygodne i takie przyjemne :) także polecam :)
1521118187-08bfc7cf7ec86127-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam dwie sztuki i szczerze mówiąc już noszę [emoji16] fakt, są bardzo przyjemne i miłe tylko ciężko się "przesiąść" że sztywnej konstrukcji trzymające biust do tak miękkiego stanika. Ale komfort i wygoda są najważniejsze [emoji4]

cb7w3e3kbetc3kti.png
 
Laski, kupiłam w lidlu staniki do karmienia :) za bardzo się nie znam na funkcjonalności, ale są wygodne i takie przyjemne :) także polecam :)
1521118187-08bfc7cf7ec86127-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miałam jechać po nie do Lidla ale w końcu mój mąż mi poradził żebym się wstrzymała bo nie wiadomo jak mi się piersi powieksza i chyba miał rację bo dziś obudziłam się znów z bólem piersi, pewnie rosną :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super to wygląda. Ale ja trochę nie lubię patrzeć na te zdjęcia bo jest mi przykro .. u szczupłych kobiet tak pięknie to wygląda.. ja to na razie przez tłuszcz nie widzę ciąży :(
Ty piękny masz brzuszek Ewka :)
Dzisiaj ciezko zrujnować mój humor - montują mi meble kuchenne i podskakuje z radości :) :) mam nadzieję że synek odczuwa dzisiaj mój dobry humor i ma się dobrze :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana,
Nie jesteś sama z tym brzuszkiem tluszczykowym. Mnie tez jest więcej niż powinni być ale mino to zauważyłam ostatnio, ze spod oponki coś tam widać i jak wyciągam brzuch to cześć i tak wystaje [emoji12] Nie jest to na pewno taki piękny brzusio jak u szczuplejszych Mamuś, ale coś tam widać [emoji12]
 
Super brzuszek, już spory :) ja mam sporo mniejszy :)

p19u43r85mf3dc6h.png
Zazdroszcze brzuszka, mi tylko troszkę urosl. Za to cyce... cyce to juz sa scisniete w nowym wiekszym staniku :( mam nadzieje ze więcej nie urosna i zmniejsza sie po ciazy. Przytylam juz 4kg ale chyba jak zwykle po calosci sie rozklada, bo spodnie juz w udach sa ciasne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też miałam jechać po nie do Lidla ale w końcu mój mąż mi poradził żebym się wstrzymała bo nie wiadomo jak mi się piersi powieksza i chyba miał rację bo dziś obudziłam się znów z bólem piersi, pewnie rosną :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wzięłam rozmiar większa miskę, wiec mam nadzieje, ze mi większe nie urosną. A są miękkie, wiec dopasują się do cycek - a przynajmniej taka mam nadzieje ;)
 
Zazdroszcze brzuszka, mi tylko troszkę urosl. Za to cyce... cyce to juz sa scisniete w nowym wiekszym staniku :( mam nadzieje ze więcej nie urosna i zmniejsza sie po ciazy. Przytylam juz 4kg ale chyba jak zwykle po calosci sie rozklada, bo spodnie juz w udach sa ciasne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No cyce to mi pewnie jeszcze urosna.. takie geny mam niestety,a niestety bo to cholipka udreka jest [emoji53] mi sie zmniejszyly jak duzo schudlam gdy pracowalam..

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wzięłam rozmiar większa miskę, wiec mam nadzieje, ze mi większe nie urosną. A są miękkie, wiec dopasują się do cycek - a przynajmniej taka mam nadzieje ;)
A jakie sa rozmiary bo ja chyba G potrzebuje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana,
Nie jesteś sama z tym brzuszkiem tluszczykowym. Mnie tez jest więcej niż powinni być ale mino to zauważyłam ostatnio, ze spod oponki coś tam widać i jak wyciągam brzuch to cześć i tak wystaje [emoji12] Nie jest to na pewno taki piękny brzusio jak u szczuplejszych Mamuś, ale coś tam widać [emoji12]
Ja wczoraj właśnie zauważyłam że ciążowy brzuszek jest coraz bardziej do wyczucia pod warstwą tłuszczyku ..

Ale pomimo że to mnie troszkę smuci to znam swoją wartosc. Wszystkie jesteśmy piękne niezalnie od rozmiaru, koloru skóry czy włosów :) ważne że jesteśmy inne i to jest cudowne :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry