reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja wczoraj właśnie zauważyłam że ciążowy brzuszek jest coraz bardziej do wyczucia pod warstwą tłuszczyku ..

Ale pomimo że to mnie troszkę smuci to znam swoją wartosc. Wszystkie jesteśmy piękne niezalnie od rozmiaru, koloru skóry czy włosów :) ważne że jesteśmy inne i to jest cudowne :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Slonce grunt ze czujesz Ty ;) moj maz byl zly na mnie ze wygladam jak wieszak.. wczesniej gdy mialam kilka kg nadprogramowych byl zadowolony ;) mi pozniej tez przeszkadzalo ze jestem chuda,ani to cyca ani tylka.. a przytyc nie moglam bo taka mialam prace.. ciagle w duzym ruchu.. teraz mezul jest mega szczesliwy bo troche cialka nabralam [emoji4] mi juz waga nie przeszkadza,mam rodzine ktora mnie akceptuje i kocha i to jest najwazniejsze,reszta niech sie pier...i ;)

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taki mam bebek w 20 tyg [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
67b39523416eff1fb43382cf21ae36c2.jpg


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam taki! Jak nie wiekszy ;-) ;) super apartament :-) :)
 
Ojej moja malutka ma czkawke tak w równych odstępach czułam ,na brzuchu aż było widać :p ciekawa jestem czy to napewno malutka a nie malutki jutro tego się dowiem :-D
A w jakich odstępach to czuć ? :) Tak jak u dorosłego człowieka czkawka czy częściej czka ? :) ja właśnie położyłam się na lewym boku i już czuję jakieś poruszenie po prawej stronie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie chcialam ci zrujnowac humorku [emoji9] smieje sie i pokazuje bo cyce mam takie jak brzuch [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] slonce nie badz smutna bo nie widzisz.. grunt ze czujesz a to jest najpiekniejsze [emoji4] [emoji9]
A twoj maly z pewnoscia jest radosny tak jak ty ,wszak one odzuwaja nasze samopoczucie [emoji4]
Zazdroszczę takich cyckow :-D tez bym chciała mieć takie :p ja mam 1/4 jak Twoje albo jeszcze mniejsze :-( płaska deska jestem
 
Zazdroszczę takich cyckow :-D tez bym chciała mieć takie :p ja mam 1/4 jak Twoje albo jeszcze mniejsze :-( płaska deska jestem
A wiesz jak to jest... jak nie masz to chcesz[emoji16] A jak masz od zawsze duże to jak rosną bardziej to zaczyna ci przeszkadzać[emoji4] ja od zawsze miałam miseczkę C i od zawsze miałam z tym problem[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
 
reklama
A w jakich odstępach to czuć ? :) Tak jak u dorosłego człowieka czkawka czy częściej czka ? :) ja właśnie położyłam się na lewym boku i już czuję jakieś poruszenie po prawej stronie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak co 6 s mniej więcej taki odstęp ale tak z minutę tylko :-D podobno dzieciaczki w brzuszku często mogą mieć czkawkę
 
Do góry