reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To mam dokładnie ten sam zestaw[emoji4][emoji4] Tylko nie wiem po co szmatka[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
Ta szmatka chyba rozwija zmysl dotyku czy cos. Kolezanka mi mowila ale juz nie pamietam :D ze niby te wypustki sa tak bardzo wyczuwalne przez dzieci

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A znacie jeszcze jakieś stronki gdzie można się zarejestrować i dostać jakieś gratisy do testów? Nie ukrywam że fajnie by było jakby przyszła jakaś paczuszka z czymś dla juniora :) ucieszylabym się jak dziecko :D muszę się zarejestrować do tego enfamil :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czuję synka coraz bardziej, już kilka razy dziennie, ale jak przykładam rękę do brzucha to już nie :D jakby sobie ze mnie żarty robił :D też tak macie? Czy pozwala wam "się dotknąć"? :D

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Dziewczyny od rana boli mnie po prawej stronie kręgosłupa jakby nerka? Sama nie wiem co to może być ale słabo :( nie wiem jak temu zaradzic:(( miała któraś tak kiedyś??
 
A znacie jeszcze jakieś stronki gdzie można się zarejestrować i dostać jakieś gratisy do testów? Nie ukrywam że fajnie by było jakby przyszła jakaś paczuszka z czymś dla juniora :) ucieszylabym się jak dziecko :D muszę się zarejestrować do tego enfamil :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tylko tu się zarejestrowałam[emoji4] Bebiprogram, Enfamama, Hipp klub maluszka[emoji39]
Ta szmatka chyba rozwija zmysl dotyku czy cos. Kolezanka mi mowila ale juz nie pamietam :D ze niby te wypustki sa tak bardzo wyczuwalne przez dzieci

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa to zmienia postać rzeczy[emoji4][emoji3]

16uds65gf2i39h6o.png
 
Dziewczyny, czuję synka coraz bardziej, już kilka razy dziennie, ale jak przykładam rękę do brzucha to już nie :D jakby sobie ze mnie żarty robił :D też tak macie? Czy pozwala wam "się dotknąć"? :D

p19u43r85mf3dc6h.png
Mój synek stroi sobie żarty ze mnie jeszcze większe jak twój .. leżę sobie, mąż przykłada rękę a synek zaczyna kopać ( bulgotać :D ) .. a jak ja przyłoże rękę to ciasza.. synek tatusia chyba będzie :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie. Wszystko dobrze, szyjka ok. Prawdopodobnie dziewczynka :) ale do potwierdzenia na kolejnej wizycie za miesiąc. Bardzo się cieszę ale jakoś nie dowierzam. Jeszcze się wstrzymam z ogłaszaniem tej nowiny wśród rodziny, znajomych. Chomiczka007 (bo o ile pamiętam to ty wczoraj wklejałaś zdjęcie synka z usg), dobrze, że wczoraj wkleiłaś to zdjęcie i zakumałam na co patrzeć hehe na moich zdjęciach ewidentnie nie ma pisiaka (jak to mówi mój mlodszy syn na swoje przyrodzenie):)
 
reklama
Dziewczyny, czuję synka coraz bardziej, już kilka razy dziennie, ale jak przykładam rękę do brzucha to już nie :D jakby sobie ze mnie żarty robił :D też tak macie? Czy pozwala wam "się dotknąć"? :D

p19u43r85mf3dc6h.png
Moje dziecie tez sie rusza a gdy trzymam reke to nie ;) rzadko zreszta,najlepszy moment jak sie wierci i widze w ktorej czesci brzucha jest,mam wtedy taka krzywizne [emoji23] [emoji23] ostatnio w okolicy pepka dostaje ;)

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry