reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Kurcze dziewczyny te nocki mnie rozwalaja normalnie.. co dwie godz sie budze na siku.. serio jak w zegarku.. wstaje o 10 i nie moge dojsc do siebie..

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze dziewczyny te nocki mnie rozwalaja normalnie.. co dwie godz sie budze na siku.. serio jak w zegarku.. wstaje o 10 i nie moge dojsc do siebie..

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję. Ja idę na siku koło 21 i potem o 6 rano. Nie muszę wstawać w nocy :) oby mi się to nie zmieniło. I oby zgaga nie doszla :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dostalam kartoniki jako gratis jak założyłam konto na stronie jakiejs firmy dla dzieci. Chyba ze 3 gratisy juz mi przyszly z roznych stron

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to pewnie te kartoniki co mi[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
 
Takich na od razu? One mają inna funkcję poza tym, że wyglądają? Mówię o takich do no powiedzmy 3 miesięcy. Bo wydaje mi się, że nie, i że mogę kupić jakieś zwykłe, ładne butki lub nawet i skarpeto butki, ale lepiej się upewnić.

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
Takie buciki na pozniej chyba pol roczku ;) to sa takie niechodki z miekka podeszwa. nie wiem czemu znajomi akurat buciki kupili jak sie dowiedzieli o mojej ciazy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję. Ja idę na siku koło 21 i potem o 6 rano. Nie muszę wstawać w nocy :) oby mi się to nie zmieniło. I oby zgaga nie doszla :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki.. to jest juz wkurzajace.. serio.. A co do zgagi,narazie cisza ale z corka mialam straszna zgage ,ta ciaza jest inna.. [emoji4]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to pewnie te kartoniki co mi[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
Dokladnie te same :D pozniej doszlam do Twojego posta, od niedawna mam aplikacje i slabo mi idzie ogarnianie jej. Poza tym dostalam jeszcze naklejke do auta cos tam ze jedzie z nami dziecko, taka szmatke sensoryczna (ja to tak nazywam) i jakies tam mini poradniki, bardziej gazetki. No i oczywiscie dwie teczki na badania itp :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry