reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
No właśnie nie. Niby niezłośliwy ale...
Przepłakałam cały piątek, nie spalam całą noc ale już mi lepiej. Nastawiam się pozytywnie. Jak będą chcieli ciąć niech tną byle tylko dzidzi nic się nie stało.
Masz rację, trzeba myśleć pozytywnie!

16uds65gf2i39h6o.png
 
nie chciałabym też dużo przytyć, bo później będzie trudno zrzucić zbędne kilogramy ;)

dziewczyny czy Wy też nie możecie doczekać się jakichkolwiek ruchów dziecka? :D ja już bym chciała poczuć ;) a że to pierwsza ciąża to jestem ciekawa :D
Ja tez! Ja tez! Czasami juz sama nie wiem czy juz ruchy czuje czy to jeszcze nie to

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba mam podobne odczucia. Cieszę się bardzo mówię do brzuszka ale jeszcze nie czuję że to ja urodzę to maleństwo :) wszystko z czasem :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Uff, to naprawdę pocieszające, że nie tylko ja tak mam... Naprawdę już myślałam, że coś jest u mnie nie tak w głowie, ale widzę, że po prostu muszę poczekać. Dotykanie i sortowanie ubranek bardzo pomaga. :D

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Czy ktoras z Was tak miala teraz albo we wczesniejszej ciazy ze w moczu miala krew? I nie chodzi mi o krwinki w badaniu tylko o krew widoczna golym okiem? Nie wiem co robic :frown: myslicie ze warto pojechac na sor?
 
Ja teraz pierwszy raz chodzę prywatnie (lekarz polecony )nigdy wcześniej nie byłam prywatnie u gina i powiem Ci ze mam dylemat czy nie zrezygnować bo czuje się jakbym chodziła na fundusz a nawet gorzej niby jest miły ale jakiś taki kuźwa......wkurza.....po prostu drażni mnie jego zachowanie nie czuje się dobrze apowinnam.Jak pytam ocos to miny strzela usg robi zero gadania kończy i pytam czy wszystko ok to mi łaskawie odpowie na fundusz miałam lepiej nie wiem co mnie podkusiło żeby iść prywatnie może to że usg częściej???że więcej się dowiem a tu nic lepiej Niżna fundusz.mam trochę czasu żeby przemyśleć czy do niego jeszcze pójść 4.04 czy zmienić bo jak można płacąc czekać 2 lub 3 godz w kolejce bo sobie facet nie umie pracy zorganizować ....no to się wyglądałam.

Oj to nie dobrze wybierz tam gdzie Ci lepiej u giną powinnaś czuć sie luźno i nie zastanawiać nad tym co możesz a co powinnaś sie pytać [emoji106] ja chodzę prywatnie (szczerze w mojej okolicy musiałabym chyba do miasta jeździć żeby być na NFZ i straciłabym dużo na dojazdy), mam kobietkę z która jestem od dawna, kontroluje moje wyniki i nie mam żadnych skrępowań ani przed badaniami ani przed pytaniami [emoji3]


oar8ugpj82a6sg42.png
 
No ceny prywatnej opieki są kosmiczne. Dlatego ja się mega ciesze, że mam ten lux med bo na wszystkich wizytach i badaniach myślę, że zaoszczędzę przez całą ciążę ok. 2000 zł... które mogę przeznaczyć na coś innego, nawet na jakieś wypasione rzeczy dla maluszka albo dla mnie :)

p19u43r85mf3dc6h.png

A tak z ciekawości prenatalne tez masz z luxmed?


oar8ugpj82a6sg42.png
 
reklama
ja właśnie zastanawiam się kiedy iść na l4..a z drugiej strony pracuję po 5 godzin dziennie to szybko leci ;) a tak myślę, że jak pójdę na l4 to będzie mi się nudziło i nie będę miała co robić bo wszyscy w pracy :p a człowiek wtedy za dużo myśli :D

Witaj w klubie! Wlasnie tez myślałam ktora z mam jeszcze pracuje [emoji6] to Ty masz super[emoji106] ja pracuje po 8 z tym ze nie mam daleko i nie ciężka fizycznie a umysłowo... ale pomału przekazuje tematy dalej i ja zadeklarowałam sie pracować do czerwca [emoji28] tylko nie wiem czy bede miała ci robic w firmie jak juz tematy rozdam [emoji57]


oar8ugpj82a6sg42.png
 
Do góry