reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja kupiłam bebetto holand za 1000zl w sklepie z nosidełkiem 1850zl, myśle ze stan jego jest tak idealny ze powinnam go sprzedać za jakieś jakieś 800zl wiec raczej nie stracę -koleżanka tak kupiła i sprzedała za 100zl różnicy, ja nie uważam mojego zakupu za zły :)
 
reklama
Bardzo okazyjna cena.A jaki model ?;-)
Em. A gdzie to się sprawdza? Jest gdzieś napisane?


Edit: już wiem, znalazłam! :D
9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurcze ja bije się z myślami i mam problem z tym.. podobają nam się te nowoczesne wózki ale używany to koszt 800-1000 zł . A sąsiadka chce 200 zł za swój też 3w1 no ale wiadomo.. to nie jest ten wóz co chciałam dla juniora :D z jednej strony fajnie takim pięknym wózkiem wozić małego a z drugiej strony jak przypomne sobie że tylko mąż zarabia a jeszcze tyle wydatków to nie wiem czy nie rozsądniej kupić ten za 200 zł . Dziecko i tak szybko z tego wózka wyrasta i mamusie kupuja inne spacerówki

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak uważałam jeszcze wczoraj wieczorem. Ale przemyślałam sprawę, i padło na taki tani. Nie żałuję. Za tą kasę kupię jeszcze łóżeczko i w ogóle. Dość wydatków mamy, bo mieszkanie kupujemy.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
1520433561-d0fae4cb35d54fac-aaaaaa.jpeg


Mam taki, ale kolor inny, ciemniejszy. Innego, lepszego zdjęcia nie znalazłam, gdzie widać i wózek i spacerowkę.
Mój już złożony na jednej i drugiej szafie leży. Pompowane większe koła, to był mój wymóg konieczny. Reszta nie ma dla mnie znaczenia, bo cena wynagradza wszystko. [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Dzięki dziewczyny:)
Idę się ,,przygotować,, że tak powiem:) Odezwę się jak mnie zakwaterują. Miłego dnia:)
Trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok. :)

Ja już jestem po wizycie u Endokrynologa. Miałam dzisiaj małą przygode, jak się rejestrowałam zapisałam sobie tylko dzień, godzinę i nazwę przychodni. Więc dzisiaj wpisałam ja w Google i spisałam pierwszy adres, który mi się pokazał. Okazało się, że w Bydgoszczy są dwie takie przychodnie i najpierw pojechałam nie do tej co trzeba. Bałam się, że mnie nie przyjmie bo się przez to spóźniłam ponad 10 min, a miałam wejść jako pierwsza przed zarejestrowanymi pacjentami ze względu na ciążę. Okazało się, ze lekarz był bardzo miły i przyjął mnie jak tylko pacjentka wyszła z gabinetu. Już jak spojrzał na wyniki z krwi powiedział, że wg niego nic mi nie jest, bo teraz na wszelki wypadek obniżyli normy dla ciężarnych. Zrobił mi USG i podpytal jak się czuje i czy coś mi dolega. Na USG wyszło, że oba płaty czyste. Na wszelki wypadek po świętach jeszcze raz mam oddać krew do badania i z wynikami przyjść do niego. Mega mnie uspokoił . Ale się rozpisałam:D
 
Trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok. :)

Ja już jestem po wizycie u Endokrynologa. Miałam dzisiaj małą przygode, jak się rejestrowałam zapisałam sobie tylko dzień, godzinę i nazwę przychodni. Więc dzisiaj wpisałam ja w Google i spisałam pierwszy adres, który mi się pokazał. Okazało się, że w Bydgoszczy są dwie takie przychodnie i najpierw pojechałam nie do tej co trzeba. Bałam się, że mnie nie przyjmie bo się przez to spóźniłam ponad 10 min, a miałam wejść jako pierwsza przed zarejestrowanymi pacjentami ze względu na ciążę. Okazało się, ze lekarz był bardzo miły i przyjął mnie jak tylko pacjentka wyszła z gabinetu. Już jak spojrzał na wyniki z krwi powiedział, że wg niego nic mi nie jest, bo teraz na wszelki wypadek obniżyli normy dla ciężarnych. Zrobił mi USG i podpytal jak się czuje i czy coś mi dolega. Na USG wyszło, że oba płaty czyste. Na wszelki wypadek po świętach jeszcze raz mam oddać krew do badania i z wynikami przyjść do niego. Mega mnie uspokoił . Ale się rozpisałam:D

No to super[emoji16]

16uds65gk16dflk6.png
 
@karolka22 ja niestety muszę unikać kotów, właśnie z powodu uczulenia i zwiększonego ryzyka zachorowań na toxo. Mieszkałam też z jedynym, ale teraz się przeprowadziliśmy i jestem daleko od niego[emoji16]

16uds65gk16dflk6.png
Anulaa88 koty to 10% możliwości zarażenia, na toksoplazmoze większy wpływ ma zjedzenie niedomytych owoców i warzyw oraz surowego mięsa.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry