reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny czy wy też czujecie takie napięcie brzucha? Jakby balon ktoś od środka za mocno nadmuchał? :oo:
Już nie wiem czy to taka faza intensywna wzrostu jest czy coś nie tak.
Mnie rozpiera dość mocno jakbym miała popękać. Może to normalne?
Ja od dwóch dni mam balon w brzuchu. Do tego twardy i duży. Ale nic mnie nie boli, nie krwawię, więc albo to wzdęcia albo nie wiem coś tam innego nie groźnego.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Jeszcze powiem wam jak nigdy nie piłam zbyt dużo, tak teraz mnie ciagle suszy, muszę mieć picie w samochodzie nawet bo jest mo odrazu niedobrze...nie wiem jak to w wakacje będzie...

Pij wodę mineralną a nie źródlaną. Lepiej nawadnia czytałam. Coś w tym jest, na początku ciąży miałam okropne pragnienie które się zmniejszyło lekko jak zaczęłam pić mineralną.
 
Mnie rwie troche brzuszek ale to chyba nam się wszystko rozciąga...
A tak sobie przed ciąża myślałam 9 miesięcy bez miesiączki ale będzie bosko:D - teraz wole miesiączkę od tych niekończących się dolegliwości :p
 
Jeszcze powiem wam jak nigdy nie piłam zbyt dużo, tak teraz mnie ciagle suszy, muszę mieć picie w samochodzie nawet bo jest mo odrazu niedobrze...nie wiem jak to w wakacje będzie...
Bez butelki mineralki nie wychodzę z domu, w dodatku i tak mi potem brakuje i po drodze dokupuję.

A co do brzuszka, kurczę, nałożyłam dzisiaj moje zwykłe spodnie, bo ciążowe mi nie wyschły i normalnie na gumeczkę, bo jak zapięłam to piło i bolało.
 
Też mam taki napompowany brzuch zwłaszcza jak zjem coś ciężko strawnego albo za krótki odstęp między posiłkami zrobię to czuję jak skóra na brzuchu się rozciąga dziwne uczucie.Jak pilnuje por posiłków tak co 3-3i pół godz to lepiej się czuję a tak to balonik .....no bardziej już balon:p
 
Jeszcze powiem wam jak nigdy nie piłam zbyt dużo, tak teraz mnie ciagle suszy, muszę mieć picie w samochodzie nawet bo jest mo odrazu niedobrze...nie wiem jak to w wakacje będzie...
Ja akurat zawsze piłam duuuuużo wody, więc dla mnie to normalka :D woda jest zdrowa! Tylko więcej się sika :D

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Jak dla mnie mogły by być nawet i co trzy miesiące. Nie mam jakiegoś parcia na chodzenie tam. Brzuszek ładnie rośnie, maluch nie ma żadnych nieprawidłowości, ja też na nic nie choruję, a wizyty tam to tylko niepotrzebny stres (syndrom białego fartucha :p).

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Ja po prenatalnych dopiero sie troche uspokoilam a tak za kazda wizyta czekalam z niecierpliwoscia i strachem czy serduszko bije.. Ale uwazam, ze w moim przypadku gdy w zeszlym roku stracilam dwie ciaze to jest normalne ze chce jak najczesciej sprawdzac czy wszystko ok.
 
Oliwiapatrycja oj tak w dzień kobiet liczę na kobietkę :) chociaż ostatnio lekarz mówił, że między nogami coś merda :D ale jest szansa, że była to pępowina heheh
Mój jest napompowany jak się najem dużo i wtedy ledwo w kurtkę się dopinam. A tak to przeszkadza mi tam gdzie się brzuch zaokrągla. Mam tyle koleżanek, które mają dzieci i nigdy nie słyszałam aby któraś na to narzekała. A mnie od 2 tyg to denerwuje, bo ciężko mi się zgiąć.
 
@kiiinia91 masz rację z tym rozkładaniem zakupów, bo tyle hajsu na to wszystko trzeba, że szok!!
My póki co będziemy zaczynać remont mieszkania :D więc o całej wyprawce będę myślała bliżej wakacji :) ale już myślimy o pokoju dla Bąbla i wstępną koncepcję mamy :)
To podobnie jak u nas, bo u nas na razie tez wszystkie pieniadze ida na remont i o wyprawce na razie nawet za bardzo nie mysle ;)
 
reklama
Też mam taki napompowany brzuch zwłaszcza jak zjem coś ciężko strawnego albo za krótki odstęp między posiłkami zrobię to czuję jak skóra na brzuchu się rozciąga dziwne uczucie.Jak pilnuje por posiłków tak co 3-3i pół godz to lepiej się czuję a tak to balonik .....no bardziej już balon:p

Mam to samo.. a dziewczyny mierzylyscie sie w obwodzie brzuszka ile doszło?[emoji3]




gannyx8dsoycbms0.png
 
Do góry