reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@kiiinia91 ja bym to rozegrała tak, że wzięła bym a gdyby się okazało że jednak chłopiec to wybrałabym uniwersalne ciuszki a resztę sprzedała ;)
Do piątku nie wchodzę na olx odwyk, czuje się jak alkoholik bez alkoholu, muszę zacząć logicznie myśleć mimo tego ze widzę myszki, pszczółki i króliczki po złotówce, ale to takie urocze i tanie :(
B5D708FE-D62E-4D4A-9048-ABDFEFBCDA57.jpeg
 

Załączniki

  • B5D708FE-D62E-4D4A-9048-ABDFEFBCDA57.jpeg
    B5D708FE-D62E-4D4A-9048-ABDFEFBCDA57.jpeg
    74,8 KB · Wyświetleń: 366
Mój m za ten 1000zł kupił pampersy i mokre chusteczki. Pomyślałam, że zwariował ale był to dobry pomysł bo chyba z 8miesięcy nie kupowaliśmy pieluch. Teraz mówi, że też tak zrobi:)
U mnie to + kasa z ubezpieczenia będą zwrotem za wózek [emoji14]
Nie wiem, gdzie bym chomikowała więcej niż dwie paczki pieluszek. Poza tym u mnie pierwsza ciąża, więc będę z każdej firmy kupować po opakowaniu i próbować co nam pasuje [emoji1][emoji1]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Witajcie,

wkurzona jestem bo miałam dziś się zgłosić do szpitala a zadzwonili rano, żeby nie przyjeżdżać bo nie ma miejsc. Mam zadzwonić ok 14.00 po wypisach i jak będzie miejsce to mnie dziś przyjmą.
A tak z innej beczki. Jest jeszcze becikowe 1000zł za urodzenie dziecka?
Jest, jeśli dochód na osobę nie przekracza 1900 coś tam zł :p liczy się też dziecko jak się urodzi jako kolejny członek
Link do: Kto dostaje becikowe w 2018 roku?
 
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 841496 Zobacz załącznik 841498 Zobacz załącznik 841499 Patrzcie jakie perełki za 2zl sztuka, jak się kupi ponad 100sz sprzedaje po 1zl, jezzzuu jak mam wytrzymać do piątku z ciuszkami dla dziewczynki... zaraz mi wszystko do tego czasu wykupią :( ale mi ich żal za ta cenę, myślicie ze brać teraz i już nawet jak wyjdzie chłopak?
Najwyżej wybierz takie uniwersalne :) a z drugiej strony może kup też kilka dziewczęcych, 2 zł to drobne, najwyżej one się nie przydadzą albo dasz komuś kiedyś :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Witajcie,

wkurzona jestem bo miałam dziś się zgłosić do szpitala a zadzwonili rano, żeby nie przyjeżdżać bo nie ma miejsc. Mam zadzwonić ok 14.00 po wypisach i jak będzie miejsce to mnie dziś przyjmą.
A tak z innej beczki. Jest jeszcze becikowe 1000zł za urodzenie dziecka?
A przypomnisz czemu miałaś się zgłosić do szpitala? Coś się dzieje z ciążą i dzidziusiem?

Becikowe jest, jeśli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 1900coś tam zł :)

Dziewczyny, a macie jakieś dodatkowe ubezpieczenie, z którego dostaniecie pieniądze za urodzenie dziecka? Ja mam, ale nie wiem jak długo po urodzeniu dziecka dostaje się kaskę? Może któraś wie? :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Zleci :happy: ja lubię miec takie zaplanowane odległe terminy czegos :) bo wtedy czas szybciej leci. Na połówkowym umowie sie odrazu na ostatnie usg prenatalne i wtedy jak zleci do tego badania ,juz bedzie fajnie.. .;)
Ostatnie prenatalne będzie w ok. 30 tygodniu, ale będzie już fajnie blisko do końca :D

p19u43r85mf3dc6h.png
 
A przypomnisz czemu miałaś się zgłosić do szpitala? Coś się dzieje z ciążą i dzidziusiem?

Becikowe jest, jeśli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 1900coś tam zł :)

Dziewczyny, a macie jakieś dodatkowe ubezpieczenie, z którego dostaniecie pieniądze za urodzenie dziecka? Ja mam, ale nie wiem jak długo po urodzeniu dziecka dostaje się kaskę? Może któraś wie? :)

p19u43r85mf3dc6h.png
Ja jak miałam do wyboru wyższy pakiet medyczny w luxmedzie to dawali 1000zl ale to jednorazowo i małym druczkiem było napisane ze jak ubezpieczenie płacone jest minimum rok :)
 
reklama
A przypomnisz czemu miałaś się zgłosić do szpitala? Coś się dzieje z ciążą i dzidziusiem?

Becikowe jest, jeśli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 1900coś tam zł :)

Dziewczyny, a macie jakieś dodatkowe ubezpieczenie, z którego dostaniecie pieniądze za urodzenie dziecka? Ja mam, ale nie wiem jak długo po urodzeniu dziecka dostaje się kaskę? Może któraś wie? :)

p19u43r85mf3dc6h.png
Jak długo czy jak szybko?
Ja dostałam zaraz na drugi dzień po złożeniu wniosku a skladalam on-line.

 
Do góry