reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Tylko ja naprzyklad szukam okazji, wózek kupuje używany tak samo ciuszki i łóżeczko, jeżeli znajdzie się coś taniego w stanie idealnym to kupuje i się nie zastanawiam bo takie rzeczy szybko schodzą, szukanie fajnych, tanich rzeczy jest tez czasochłonne, nie chce później na ostatnia chwile przepłacać bo czas mnie goni :) - ja akurat taka taktykę wybrałam, po drodze mnie cieszą takie mini zakupki ^^
Mam dokładnie takie samo podejście.:) W ten sposób mamy już, wózek, fotelik, łóżeczko i trochę ciuszkow. W przyszłym miesiącu chcę zrobić zamówienie z allegro rzeczy tj. pościel, pieluchy flanelowe, otulacz. Zastanawiam się nad rożkiem, nie jestem pewna czy w sierpniu się przyda. W przyszłym miesiącu chcemy też odświeżyć pokój dziecięcy. W maju lub w czerwcu chce pojechać do Ikei. Tak po trochu rozkładamy, te wydatki. ;)
 
reklama
Termin z usg na koniec lipca 27 , a z miesiaczki 3 sierpień. Będę miała 20.4 tc, wiele dziewczyn z pozniejszym terminem ma to badanie duzo wczesniej . Ale jak do 22 tc jest czas to ok :happy2:
Jie widac mojego suwaczka!? Ja widze jak w bok przekręcę telefon :)
Ja widzę 18.4 tydz że masz na suwaczku.
Ja mam w piątek połówkowe wtedy będzie 19.4 tydz a termin z om mam na 30 lipiec a z usg wyszło 25-26 lipiec :p
 
Tylko ja naprzyklad szukam okazji, wózek kupuje używany tak samo ciuszki i łóżeczko, jeżeli znajdzie się coś taniego w stanie idealnym to kupuje i się nie zastanawiam bo takie rzeczy szybko schodzą, szukanie fajnych, tanich rzeczy jest tez czasochłonne, nie chce później na ostatnia chwile przepłacać bo czas mnie goni :) - ja akurat taka taktykę wybrałam, po drodze mnie cieszą takie mini zakupki ^^
No to w takim przypadku jasne, że tak :) jak jest okazja i się podoba, to lepiej kupić od razu, bo później może już danej rzeczy nie być :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Ja będe miała połówkowe 26 marca, będę w 19t4d i nie wiem czy to dobrze, czy źle. Lekarz mi wybrał taką datę na ostatnich prenatalnych:p
Jeśli chodzi o wyprawkę, też zostawiam to na później i będę zamawiać przez internet, może coś tam jeszcze podostaje :D Na razie mam 2 pary bodziaków i koszulkę
 
reklama
Witajcie,

wkurzona jestem bo miałam dziś się zgłosić do szpitala a zadzwonili rano, żeby nie przyjeżdżać bo nie ma miejsc. Mam zadzwonić ok 14.00 po wypisach i jak będzie miejsce to mnie dziś przyjmą.
A tak z innej beczki. Jest jeszcze becikowe 1000zł za urodzenie dziecka?
 
Do góry