reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja jutro idę na badania krwi i moczu zobaczymy czy mam wszystko w normie, wyniki mam na stronie już po 2h i opis na czerwono jak coś nie gra :D tym kolorem czerwonym mega się stresowałam jak robiłam te podstawowe badania wirusowe, całe szczęście nic nie wyszło :D
 
reklama
Moim zdaniem wygląda na strasznie nie wygodny. :(

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Też tak uważam, myślę, że wygodniejszy był by z wysokim oparciem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do badań połówkowych to myślę, że każda z was ma dobry czas[emoji4] Ja mam 27 marca[emoji4] A tydzień wcześniej wizytę u swojego gina [emoji4]
Jeśli chodzi o pakiety, to mam z pracy PZU. Za większość badań nie płacę[emoji4] Ale ginekologa wybrałam sama i nie jest on w przychodniach objętych pakietem. Niestety badań prenantalnych też w pakiecie nie mam, ale chciałam iść do konkretnego centrum na takie, bo mają mega specjalistów.

16uds65gk16dflk6.png
 
Ja wczoraj byłam w pepco i były lancuszki ledowe kule na baterie za 10zl, kupiłam je w prawdzie nie dla siebie ale bardzo ładnie świecą ciepłym światłem mega delikatnie i tak przez chwile mi przeszła myśl o zawieszeniu ich na lozeczku
C9A1B30F-535A-4AFD-B15D-068A40A409D6.jpeg
 

Załączniki

  • C9A1B30F-535A-4AFD-B15D-068A40A409D6.jpeg
    C9A1B30F-535A-4AFD-B15D-068A40A409D6.jpeg
    542,8 KB · Wyświetleń: 374
Ja wczoraj byłam w pepco i były lancuszki ledowe kule na baterie za 10zl, kupiłam je w prawdzie nie dla siebie ale bardzo ładnie świecą ciepłym światłem mega delikatnie i tak przez chwile mi przeszła myśl o zawieszeniu ich na lozeczkuZobacz załącznik 841482

Dzisiaj mam wizytę u ginekologa i chyba zaglądne do Pepco :D z tego co nam tutaj pokazujesz to teraz jakieś dobre ceny mają :)
 
O rajciu :D no to ja płace 60 zł :D zależy ile firma dopłaca i jaki pakiet. Ja przyznam że odkąd mam abonament to do lekarzy na NFZ praktycznie nie chodzę :) wiesz o tym że jeśli masz jakąś usługę w pakiecie a nie ma możliwości zrealizowania jej w twoim mieście to oni Ci zwracają kasę za to jeśli im przyniesiesz fakturę ? Wiesz chodzi mi o to że jeśli np miałabyś w pakiecie prenatalne i skierowanie a nie ma ich w Katowicach to mogłabyś zrobić gdzie indziej a Luxmed oddałby ci kasę. Bynajmniej tak jest u mnie, warto się dowiedzieć i korzystać :) ja takich informacji zawsze szukam na infolini. Jewt chyba najbardziej kompetentnie
No u mnie 8 zł to jak nic :D Tak, tak wiem o tym, że zwracają kaskę i korzystam z tego dość często. Np do dentysty chodzę mojego prywatnie, a nie do lux medu. Akurat prenatalnych w ogóle nie ma w moim pakiecie, więc za to mi nie zwrócą :) ja odkąd pracuję w tej firmie gdzie mam lux med, nie byłam ani raz na nfz [emoji14] albo chodzę do lux medu, albo do innych prywatnych lekarzy, biorę fakturę i dostaję zwrot :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
piszecie o fotelach, mi się marzy coś takiego, moja mama karmiła na takim mojego najmłodszego brata
336_max.jpg
 

Załączniki

  • 336_max.jpg
    336_max.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 51
Termin z usg na koniec lipca 27 , a z miesiaczki 3 sierpień. Będę miała 20.4 tc, wiele dziewczyn z pozniejszym terminem ma to badanie duzo wczesniej . Ale jak do 22 tc jest czas to ok :happy2:
Jie widac mojego suwaczka!? Ja widze jak w bok przekręcę telefon :)
Dużo dziewczyn u nas ma wcześniej połówkowe? Nawet nie zauważyłam :) będzie dobrze 20.4 czy 20.5 będzie idealnie :*

Ja Twojego suwaczka nie widzę, ale korzystam z aplikacji, a aplikacja coś mi się wiesza, bo swój suwaczek widzę źle o 1 dzień :/

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Ja tez mam luxmeda z pracy ale darowałam sobie jakiekolwiek wyższe pakiety bo nie chodzę do lekarza wiec mi to było zbędne :) a co do wyprawki to my już ja pomału tworzymy, żeby później mieć spokój i w miarę rozkładamy to na miesiące żeby nie bolało po kieszeni :D pod koniec będziemy dokupywać to o czym zapomnieliśmy- myśle ze i tak jest tego sporo, teraz odbieramy wózek i kupię ciuszki, oczywiście jak się bobas pokaże, jak nie to ciuszki odstawię za 4 tyg a teraz kupię smoczki, butelki, pieluchy i akcesoria do pielęgnacji, później jeszcze łóżeczko, pampersy bujaczek, zabawki, wanienka... No do sierpnia powinnismy wszystko skompletować :D tego jest naprawdę dużo zwłaszcza jak się zaczyna od pierwszego dziecka
Z lux medem to każdy musi sobie sam przemyśleć :) ja do lekarzy dużo też nie chodzę, ale 8 zł miesięcznie to rocznie wychodzi mi 96 zł, a w każdym roku jestem u dentysty, u ginekologa (nawet przed ciążą) czy na usg piersi. Więc zdecydowanie mi się opłaca :D

My do wyprawki podchodzimy troszkę inaczej, żadna różnica czy będziemy wydawać co miesiąc kilka stówek na wyprawkę czy te pieniądze teraz zaoszczędzimy a później wydamy na raz kilka tys :) tym bardziej że zamierzam kupić dużo rzeczy przez internet, więc kupię dużo rzeczy na raz przy jednym posiedzeniu przed komputerem :D poza tym czekam na połówkowe czy z dzidziusiem na pewno jest wszystko ok :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Z lux medem to każdy musi sobie sam przemyśleć :) ja do lekarzy dużo też nie chodzę, ale 8 zł miesięcznie to rocznie wychodzi mi 96 zł, a w każdym roku jestem u dentysty, u ginekologa (nawet przed ciążą) czy na usg piersi. Więc zdecydowanie mi się opłaca :D

My do wyprawki podchodzimy troszkę inaczej, żadna różnica czy będziemy wydawać co miesiąc kilka stówek na wyprawkę czy te pieniądze teraz zaoszczędzimy a później wydamy na raz kilka tys :) tym bardziej że zamierzam kupić dużo rzeczy przez internet, więc kupię dużo rzeczy na raz przy jednym posiedzeniu przed komputerem :D poza tym czekam na połówkowe czy z dzidziusiem na pewno jest wszystko ok :)

p19u43r85mf3dc6h.png
Tylko ja naprzyklad szukam okazji, wózek kupuje używany tak samo ciuszki i łóżeczko, jeżeli znajdzie się coś taniego w stanie idealnym to kupuje i się nie zastanawiam bo takie rzeczy szybko schodzą, szukanie fajnych, tanich rzeczy jest tez czasochłonne, nie chce później na ostatnia chwile przepłacać bo czas mnie goni :) - ja akurat taka taktykę wybrałam, po drodze mnie cieszą takie mini zakupki ^^
 
Do góry