reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kupiłam body używane 3 za 8 zł ,naprawdę super niezniszczone czyste :p, na rozmiar 62 :-)
DSC_0147.JPG
DSC_0148.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0147.JPG
    DSC_0147.JPG
    711,7 KB · Wyświetleń: 348
  • DSC_0148.JPG
    DSC_0148.JPG
    451 KB · Wyświetleń: 334
reklama
A pościel, prześcieradło na allegro kupie, tą co leżą na niej ciuszki szara w sowy w tamtym roku kupiłam na allegro za ok 30 zł i jak narazie po kilku praniach jest ok nic się z nią nie dzieje :p
 
Mnie ostatnio wpadła w oko jakaś strona na facebook i weszłam i spodobały mi się pościele i rożki :)

Link do: Pościel niemowlęca 3-elementowa OBŁOCZEK - Strawberry

Tylko, że to jest bez baldachimu. Ja baldachimu na pewno nie chcę, więc takich nie oglądałam.
Ja się zastanawiam nawet nad tymi boczkami do łóżeczka, czy kupować czy kupić zwykłą pościel. Wszystkie te boki ozdobne, baldachimy itp są niby niebezpieczne dla takich maluszków, ze względu na możliwość śmierci łóżeczkowej :)

p19u43r8yerdtwen.png
A ja czytałam w necie, że nawet zwykła pościel składająca się z poduszki i kołderki jest niebezpieczna, że lepiej żeby maluch spał w rożku itp. Nie wiem ile w tym prawdy...
 
A ja czytałam w necie, że nawet zwykła pościel składająca się z poduszki i kołderki jest niebezpieczna, że lepiej żeby maluch spał w rożku itp. Nie wiem ile w tym prawdy...

Też tak czytałam i w to akurat wierzę. Dziecko w poduszce się gdzieś obróci albo kołdra obsunie na twarz i może dojść do dramatu. Lepiej na początek rożek.
 
Ja dzieci przykrywałam normalnie kołderką, ale żeby przypadkiem się gdzieś nie zawinęła dziecku, to zawijałam ją pod materacyk.
 
reklama
Do góry