reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Otóż to[emoji16]

16uds65gk16dflk6.png
Niektóre dziewczyny tu, lub na jakiejś grupie na fb pisały, że koszule po porodzie nie musza iść do śmietnika, bo na spokojnie da się je wyprać. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. :)

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Serio 1 usg?? ja chodzę na nfz, do tej pory 2 wizyty na których miałam usg robione, chociaż dostałam tylko 1 zdjęcie. Poza tym na prenatalne chodzę prywatnie, bo tam mnie mój ginekolog skierował i zdjęcia zdecydowanie lepszej jakości :)
Nom jedno tylko :p jest różnica w jakości zdjęć usg i to ogromna jak się idzie prywatnie :-)
 
Dzień dobry ciezaroweczki [emoji4]... Od wczoraj oglądam komplety pościeli do łóżeczka z baldachimem ale nic konkretnego nie wpadło mi w oko. No i ceny masakra. Znalazłyscie może przypadkowo coś fajnego ? ?
Czy baldachim spełnia też jakaś inna rolę, oprócz tego, że wygląda?

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Niektóre dziewczyny tu, lub na jakiejś grupie na fb pisały, że koszule po porodzie nie musza iść do śmietnika, bo na spokojnie da się je wyprać. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. :)

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Ja koszule po porodzie miałam czystą nic nie pobrudzona.. :-D ale wiadomo zmieniłam na inną człowiek się poci itp :-D
 
Czy baldachim spełnia też jakaś inna rolę, oprócz tego, że wygląda?

Ja mam jeden baldachim połączony z moskitierą, ale generalnie, no mnie toto bardziej wkurzało niż było praktyczne i prasowanie tego też do ciekawych nie należy, a lubię prasować :p

hmm.. pewnie zbiera kurz
i to jeszcze jak :D

Ja łóżeczkowe wyposażenie zakupie u Pan szyjących na zamówienie - w to chyba zainwestuje najbardziej, już nawet odpuszczam zakup dużej ilości ciuchów tych pierwszych od 0-3msc, wiecie ze moja koleżanka ma 7 tyg dziecko i już sprzedaje ciuchy w rozmiarze 56-62...z tych 20 bodziakow które mam połowy nawet 2 razy nie ubiorę... dokopie z 5 pajacy, jakieś spodenki, bluzeczki ze 2 i sobie daruje, bo w październiku już będzie chłodniej i i tak trzeba się zaopatrzyć w większe i cieplejsze

Ja jestem przerażona ile siana mi pójdzie na podstawowe rzeczy dla maluszków, wszystko razy 2, butelki, ciuszki, pieluszki, kosmetyki, mleko (nie wiem jak będzie z laktacją, a nie zamierzam się aż tak spinać na kp). Jak najszybciej muszę znaleźć jakiś normalny lumpik, bo ...oszaleję :D
 
Ja mam jeden baldachim połączony z moskitierą, ale generalnie, no mnie toto bardziej wkurzało niż było praktyczne i prasowanie tego też do ciekawych nie należy, a lubię prasować :p


i to jeszcze jak :D



Ja jestem przerażona ile siana mi pójdzie na podstawowe rzeczy dla maluszków, wszystko razy 2, butelki, ciuszki, pieluszki, kosmetyki, mleko (nie wiem jak będzie z laktacją, a nie zamierzam się aż tak spinać na kp). Jak najszybciej muszę znaleźć jakiś normalny lumpik, bo ...oszaleję :D

Ja na szczęście nie muszę kupować ciuszkow.. mam pod dostatkiem :D
A nie myślałaś o jakiś stronach gdzie sprzedawane są ciuszki dla bobasów ? U mnie istnieje na Facebooku strona TABLICA RZESZOW i jak tak przeglądam to naprawdę za grosze można kupić ciuszki pojedynczo lub całymi pakami.. i to często z dobrych firm gdzie niby powinny być lepszej jakości :D a butelki laktator przewijak odkupie od sąsiadki.. ma dużo rzeczy nowiutkich co podostawała a już się jej raczej nie przyda
 
reklama
Dzień dobry ciezaroweczki [emoji4]... Od wczoraj oglądam komplety pościeli do łóżeczka z baldachimem ale nic konkretnego nie wpadło mi w oko. No i ceny masakra. Znalazłyscie może przypadkowo coś fajnego ? ?
A ja nie będę kupować pościeli[emoji4] Tylko prześcieradło oczywiście[emoji4] przykrywać będę kocykiem[emoji4] Poduszki dziecko i tak na początku nie potrzebuje[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Do góry