reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

No bez przesady nie wszystkie koszule są babcine. .przecież z koronką nie będą produkować koszul dla kobiet do szpitala.. :-D ja zamierzam kupić którąś z tych tylko rozmiar M od tego sprzedającego .. Ja się nie będe przejmować wyglądem itp najważniejsze aby była luźna i była rozpiana góra... :p najważniejsze aby poród poszedł szybko, dziecko zdrowe i szybko do domu.. Mogę nawet chodzić w koszuli do ziemi z golfem :-D
Screenshot_2018-03-05-12-09-13.png
Screenshot_2018-03-05-12-10-14.png
Screenshot_2018-03-05-12-09-47.png
Screenshot_2018-03-05-12-09-35.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-03-05-12-09-13.png
    Screenshot_2018-03-05-12-09-13.png
    49,8 KB · Wyświetleń: 360
  • Screenshot_2018-03-05-12-10-14.png
    Screenshot_2018-03-05-12-10-14.png
    44,5 KB · Wyświetleń: 358
  • Screenshot_2018-03-05-12-09-47.png
    Screenshot_2018-03-05-12-09-47.png
    47,2 KB · Wyświetleń: 364
  • Screenshot_2018-03-05-12-09-35.png
    Screenshot_2018-03-05-12-09-35.png
    53,7 KB · Wyświetleń: 376
reklama
Ja mam jeden baldachim połączony z moskitierą, ale generalnie, no mnie toto bardziej wkurzało niż było praktyczne i prasowanie tego też do ciekawych nie należy, a lubię prasować :p


i to jeszcze jak :D



Ja jestem przerażona ile siana mi pójdzie na podstawowe rzeczy dla maluszków, wszystko razy 2, butelki, ciuszki, pieluszki, kosmetyki, mleko (nie wiem jak będzie z laktacją, a nie zamierzam się aż tak spinać na kp). Jak najszybciej muszę znaleźć jakiś normalny lumpik, bo ...oszaleję :D
Ja kupuje na olx albo Allegro ciuszki jestem jeszcze na mamy z Krakowa tam tez wszystko sprzedają
 
Dzień dobry ciezaroweczki [emoji4]... Od wczoraj oglądam komplety pościeli do łóżeczka z baldachimem ale nic konkretnego nie wpadło mi w oko. No i ceny masakra. Znalazłyscie może przypadkowo coś fajnego ? ?
Mnie ostatnio wpadła w oko jakaś strona na facebook i weszłam i spodobały mi się pościele i rożki :)

Link do: Pościel niemowlęca 3-elementowa OBŁOCZEK - Strawberry

Tylko, że to jest bez baldachimu. Ja baldachimu na pewno nie chcę, więc takich nie oglądałam.
Ja się zastanawiam nawet nad tymi boczkami do łóżeczka, czy kupować czy kupić zwykłą pościel. Wszystkie te boki ozdobne, baldachimy itp są niby niebezpieczne dla takich maluszków, ze względu na możliwość śmierci łóżeczkowej :)

p19u43r8yerdtwen.png
 
No bez przesady nie wszystkie koszule są babcine. .przecież z koronką nie będą produkować koszul dla kobiet do szpitala.. :-D ja zamierzam kupić którąś z tych tylko rozmiar M od tego sprzedającego .. Ja się nie będe przejmować wyglądem itp najważniejsze aby była luźna i była rozpiana góra... :p najważniejsze aby poród poszedł szybko, dziecko zdrowe i szybko do domu.. Mogę nawet chodzić w koszuli do ziemi z golfem :-D
Zobacz załącznik 841356 Zobacz załącznik 841357 Zobacz załącznik 841358 Zobacz załącznik 841359
Też je oglądałam[emoji16]

16uds65gk16dflk6.png
 
Mnie ostatnio wpadła w oko jakaś strona na facebook i weszłam i spodobały mi się pościele i rożki :)

Link do: Pościel niemowlęca 3-elementowa OBŁOCZEK - Strawberry

Tylko, że to jest bez baldachimu. Ja baldachimu na pewno nie chcę, więc takich nie oglądałam.
Ja się zastanawiam nawet nad tymi boczkami do łóżeczka, czy kupować czy kupić zwykłą pościel. Wszystkie te boki ozdobne, baldachimy itp są niby niebezpieczne dla takich maluszków, ze względu na możliwość śmierci łóżeczkowej :)

p19u43r8yerdtwen.png
Ja mam koleżankę, która szyje cudne rzeczy[emoji4] Już wiele razy od niej coś kupowałam, najczęściej na prezenty[emoji4]
Mogę z czystym sumieniem ją polecić[emoji4]
Link do: Aleksandra Tomala

16uds65gk16dflk6.png
 
@oliwiapatrycja też widziałam właśnie[emoji4]
Moja przyjaciółka kupowała u niego koszule i była zadowolona[emoji4] Fakt, że tą z porodu wyrzuciła, bo tak radzili na szkole rodzenia, ale reszta spełniła wszystkie wymagania[emoji39]



16uds65gk16dflk6.png
 
reklama
Ja kupuje na olx albo Allegro ciuszki jestem jeszcze na mamy z Krakowa tam tez wszystko sprzedają

Ja na szczęście nie muszę kupować ciuszkow.. mam pod dostatkiem :D
A nie myślałaś o jakiś stronach gdzie sprzedawane są ciuszki dla bobasów ? U mnie istnieje na Facebooku strona TABLICA RZESZOW i jak tak przeglądam to naprawdę za grosze można kupić ciuszki pojedynczo lub całymi pakami.. i to często z dobrych firm gdzie niby powinny być lepszej jakości :D a butelki laktator przewijak odkupie od sąsiadki.. ma dużo rzeczy nowiutkich co podostawała a już się jej raczej nie przyda

Używane będę kupować na pewno, jednak sporo mam dostać od siostry koleżanki i innej koleżanki, w tym drugie łóżeczko, właściciel mieszkania, które teraz wynajęliśmy dał mi jeden bujaczek i jeszcze tam będą z żoną szperać za jakimiś drobiazgami po swoich dzieciach, w tym mają łóżeczko :) także tu się przyfarciło. No i z tego co mi siora moja mówiła, to w okolicy, gdzie się wyprowadzamy, są trzy fajne ciuchlandy, na pewno tam wparuję. Jedyne nowe ubranka to na sam początek chcędla dzieci, koniec i kropka :) nowe butelki mają być (ze smoczkami), pieluszki tetrowe, flanelowe do przewijania jako podkład np. u lekrza, i takie tam gadżety.
 
Do góry