reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mnie chodziło o to, że nie trzeba kupować worka jutowego tylko można znaleźć coś i ładnego i wygodnego. No nie wyobrażam sobie siebie w koszuli do kostek kołnierzykiem wgryzającym się w szyję :D

Generalnie, to ja śpię w znoszonych t-shirtach, bo to jest dla mnie najwygodniejsze, piżama to jak jadę gdzieś w goście, żeby tyłkiem nie świecić :p
O tak![emoji16]

16uds65gk16dflk6.png
 
reklama
Miałam narazie tylko jedno usg w 13 tygodniu :-Dwtedy akurat byłam prywatnie ale mimo to dzidzia nie chciała się pokazać, nóżki ścisniete były :-)chodzę na nfz ogólnie
Serio 1 usg?? ja chodzę na nfz, do tej pory 2 wizyty na których miałam usg robione, chociaż dostałam tylko 1 zdjęcie. Poza tym na prenatalne chodzę prywatnie, bo tam mnie mój ginekolog skierował i zdjęcia zdecydowanie lepszej jakości :)
 
Dzień dobry ciezaroweczki [emoji4]... Od wczoraj oglądam komplety pościeli do łóżeczka z baldachimem ale nic konkretnego nie wpadło mi w oko. No i ceny masakra. Znalazłyscie może przypadkowo coś fajnego ? ?
 
Dzień dobry ciezaroweczki [emoji4]... Od wczoraj oglądam komplety pościeli do łóżeczka z baldachimem ale nic konkretnego nie wpadło mi w oko. No i ceny masakra. Znalazłyscie może przypadkowo coś fajnego ? ?

Ja mam pościel jeszcze po Jasiu, to nie szukam specjalnie, tylko prześcieradełek muszę dokupić, bo jednak z czasem będą dzieci spać w dwóch łóżeczkach. Ale jak nie możesz znaleźć nic ciekawego, to może poszperać za bawełną pościelową (na allegro są piękne i niedrogie wzory dziecięce)? Jak masz znajomą krawcową, to może uszyje komplet pościeli (oczywiście za drobną opłatą, bo to jednak nie wypada nic nie dać) :)
 
Witam chciałam się przywitać :)
Dopiero dołączyłam do forum bo od samego początku mam przygody i jakoś nie miałam za bardzo ochoty na pisanie .. już jest lepiej, choc mam krótka szyjke i muszę polegiwać :) jutro kolejna wizyta . Ja USG miałam już chyba z 10 razy robione :O przez te problemy właśnie chodzę na wizyty co dwa tygodnie i podglądam swojego maluszka :) jutro kolejna wizyta :)
 
Witam chciałam się przywitać :)
Dopiero dołączyłam do forum bo od samego początku mam przygody i jakoś nie miałam za bardzo ochoty na pisanie .. już jest lepiej, choc mam krótka szyjke i muszę polegiwać :) jutro kolejna wizyta . Ja USG miałam już chyba z 10 razy robione :O przez te problemy właśnie chodzę na wizyty co dwa tygodnie i podglądam swojego maluszka :) jutro kolejna wizyta :)
Witamy [emoji4] Mam podobne "przygody". Będzie dobrze[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Ja łóżeczkowe wyposażenie zakupie u Pan szyjących na zamówienie - w to chyba zainwestuje najbardziej, już nawet odpuszczam zakup dużej ilości ciuchów tych pierwszych od 0-3msc, wiecie ze moja koleżanka ma 7 tyg dziecko i już sprzedaje ciuchy w rozmiarze 56-62...z tych 20 bodziakow które mam połowy nawet 2 razy nie ubiorę... dokopie z 5 pajacy, jakieś spodenki, bluzeczki ze 2 i sobie daruje, bo w październiku już będzie chłodniej i i tak trzeba się zaopatrzyć w większe i cieplejsze
 
Będę musiała przeżyć jakoś w tych babcinych koszulach :D ale się boje tego bólu porodowego ...:(
Zobaczysz małego człowieka to ból minie lub przynajmniej odejdzie na dalszy plan. Ważne by jak najszybciej wrócić do domku swojego. Tam ból też będzie mniejszy. :D

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
No bez przesady[emoji4] Można kupić fajną koszulę nocną[emoji4] Wystarczy poszukać[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
To już zależy kto co lubi, jaki ma gust i w czym mu wygodnie. Dla mnie najlepsze są cienkie sukienki odcięte pod biustem, lekkie rozkloszowanie i rękaw 3/4. Czuję się wtedy jakbym chodziła nago hah [emoji1] [emoji1]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Do góry