reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
No ładna używkę jest się w stanie dostać, tu akurat gondola używana 6msc, spacerówka 4msc, z fotelikiem (bo tez mam 2w 1) jest za 1850zl, zawsze 850zl w kieszeni, a nie widzę aż tak znaczącej różnicy, żeby tyle przepłacać
My tez chcieliśmy bardzo fotelik z baza, ale stwierdziliśmy ze 5 miesięcy damy radę bez tego, bo dogadałem się ze fotelik będzie w cenie wózka :D wiec już nie wybrzydzam :p

A co do tarczycy, najgorsze są pierwsze 10tyg chyba- później dziecko sobie samo wytwarza, wiec się nie przejmoj, mi wyszła po tych 4 tyg tarczyca w normie, ale tabletki muszę brać najprawdopodobniej do końca świata, bo zrobił mi dodatkowe badania krwi, które mówią, ze mój organizm sam sobie te hormony niszczy.
 
Ostatnia edycja:
Ja tak miałam w pierwszym, teraz wracam do żywych [emoji3] jedyne co to brzuch rośnie i wkurza mnie moj pępek [emoji23]


oar8ugpj82a6sg42.png


Kurczę, jak tak czytam wasze dolegliwości i ze tu coś boli, tam coś rwie, tu brak apetytu to aż nie wierze w swoje szczęście i nie zapeszam, bo u mnie w 1 trymestrze był brak jakichkolwiek objawów ciąży, a teraz tez jest super :) jeść mogę standardowo, tzn po 5 h od poprzedniego posiłku już mam takiego głoda, że zjadam ekspresowo [emoji28]

Mi tez brzuchol rośnie, a właśnie z tydzień temu zauważyłam ten dziwny pępek, który zaczyna się uwypuklac i podobno do końca ciąży to on nawet wyjść może [emoji85]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Kurczę, jak tak czytam wasze dolegliwości i ze tu coś boli, tam coś rwie, tu brak apetytu to aż nie wierze w swoje szczęście i nie zapeszam, bo u mnie w 1 trymestrze był brak jakichkolwiek objawów ciąży, a teraz tez jest super :) jeść mogę standardowo, tzn po 5 h od poprzedniego posiłku już mam takiego głoda, że zjadam ekspresowo [emoji28]

Mi tez brzuchol rośnie, a właśnie z tydzień temu zauważyłam ten dziwny pępek, który zaczyna się uwypuklac i podobno do końca ciąży to on nawet wyjść może [emoji85]


oar8flw1mdp5ujvp.png
Mój pępek jest dalej na swoim miejscu i niech sobie tam siedzi :D
 
Fajne te Wasze wózeczki. Mi się chyba poszczęści, bo znajoma chce mi przekazać wór ciuchów po swojej córeczce i do tego zaproponowała, że wózek również może mi oddać, bo jej się już nie przyda. Jest to 2w1, gondola i spacerówka.
Akurat kolor mi się podoba i podobno dobrze się go używa, wiec w połowie maja jak będziemy jechać do ikea w kierunku Wrocławia to po zakupach do pokoju dzidzi wstąpimy do koleżanki po te bonusy ekstra [emoji5][emoji5]
A fotelik do samochodu dokupimy jakoś pod koniec czerwca, nie ma pośpiechu.
1520064023-d780c68fb4e1c616-aaaaaa.jpeg
1520064102-e7192da18bdc33de-aaaaaa.jpeg



I tak wiem, jestem mistrzem obróbki [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Fajne te Wasze wózeczki. Mi się chyba poszczęści, bo znajoma chce mi przekazać wór ciuchów po swojej córeczce i do tego zaproponowała, że wózek również może mi oddać, bo jej się już nie przyda. Jest to 2w1, gondola i spacerówka.
Akurat kolor mi się podoba i podobno dobrze się go używa, wiec w połowie maja jak będziemy jechać do ikea w kierunku Wrocławia to po zakupach do pokoju dzidzi wstąpimy do koleżanki po te bonusy ekstra [emoji5][emoji5]
A fotelik do samochodu dokupimy jakoś pod koniec czerwca, nie ma pośpiechu.
1520064023-d780c68fb4e1c616-aaaaaa.jpeg
1520064102-e7192da18bdc33de-aaaaaa.jpeg



I tak wiem, jestem mistrzem obróbki [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]


oar8flw1mdp5ujvp.png
Bardzo ładny , najbardziej mnie przerażają ceny zabawek , nawet te używane... 80zl jedna zawieszka do wózka, za używkę liczą sobie najmniej 30zl....
 
Te wózeczki są piękne, widziałam takie bliźniacze i jak trafię, to kupię ładniutki :)

Mi tez brzuchol rośnie, a właśnie z tydzień temu zauważyłam ten dziwny pępek, który zaczyna się uwypuklac i podobno do końca ciąży to on nawet wyjść może
emoji85.png
Ja ze swoim wypukłym pępkiem poszłam do lekarza, pokazałam, bo on się robi wypukły jak wstaję, kicham, etc i mnie oświecili, że to przepuklina, także jak nie urok, to przemarsz wojsk. Mam nadzieję, że nie będę miała zbyt wielkiego brzucha, tego się boję najbardziej, że przy bliźniakach brzuch większy i przepuklina się powiększy, ech, starość :p
 
No ładna używkę jest się w stanie dostać, tu akurat gondola używana 6msc, spacerówka 4msc, z fotelikiem (bo tez mam 2w 1) jest za 1850zl, zawsze 850zl w kieszeni, a nie widzę aż tak znaczącej różnicy, żeby tyle przepłacać
My tez chcieliśmy bardzo fotelik z baza, ale stwierdziliśmy ze 5 miesięcy damy radę bez tego, bo dogadałem się ze fotelik będzie w cenie wózka :D wiec już nie wybrzydzam :p

A co do tarczycy, najgorsze są pierwsze 10tyg chyba- później dziecko sobie samo wytwarza, wiec się nie przejmoj, mi wyszła po tych 4 tyg tarczyca w normie, ale tabletki muszę brać najprawdopodobniej do końca świata, bo zrobił mi dodatkowe badania krwi, które mówią, ze mój organizm sam sobie te hormony niszczy.
Mi dopiero teraz ta tarczyca wyszła, z synkiem nie miałam problemów. No właśnie w moim otoczeniu dużo kobiet też ma problem z tarczyca i żyją że świadomością, że już zawsze na tabletkach będą. Cały czas się łudze, że po ciąży przejdzie.
 
reklama
A powiedzcie mi- czy te herbatki od 1 tyg życia, faktycznie się podaje tak małym dzieciaczkom ? Jest to zdrowe, żeby tygodniowa dzidzia już to pila, jak to z tymi herbatki jest?
 
Do góry