reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witaj w klubie. Mnie staw prawy boli od początku ciąży i nasila się co tydzień. Z czasem się zaczęłam zastanawiać czy to nie więzadła napinające się bo serio chodzenie sprawia mi trudności jak nigdy a co to będzie później? :errr:
Wiem też że zarodek zagniezdzil się właśnie z prawej strony, więc może to ma związek.

ja wizytę mam 14, więc zapytam lekarza co to może być..ale wydaje mi się, że dzidzia naciska na nerw właśnie i dlatego boli...aż się boję co będzie później..
 
reklama
Ja mam 162cm i miałam przed ciąża 53kg, teraz nie wiem muszę się dziś zważyć :)

To jestesmy podobne 164 i 52,5kg przed ciąża obecnie 55kg [emoji106] rośniemy [emoji3]


oar8ugpj82a6sg42.png
 
To jestesmy podobne 164 i 52,5kg przed ciąża obecnie 55kg [emoji106] rośniemy [emoji3]


oar8ugpj82a6sg42.png
Kurde nie zważyłem się dzisiaj...

zaczęłam w końcu dużo pic, nigdy dużo nie piłam , ale od 3 dni jak nie wypije jest mi niedobrze :D wiec pije bo mi niedobrze,jem bo mi niedobrze zaczął się II trymestr i wszystko mi się poprzestawiało :D
 
Jestem po wizycie. Z dzieciatkiem wszystko ok. Jestem w 16 tyg a maluszek ma ok 10 cm. Na prenatalnych lekarka powiedziala ze wg niej bedzie dziewczynka a dzisiaj inny doktor widzial siusiaka wiec juz sama nie wiem co myslec :-D wizyta odbyla sie w tak ekspresowym tempie ze nie dostalam dzisiaj zdjecia ani nie zapytalam o usg polowkowe no zapomnialam i lekarz chyba tez zapomnial. Ciesze sie ze z dzieciatkiem wszystko dobrze ale martwie sie inna rzecza. Musze zrobic sobie usg piersi (niestety nie dostalam skierowania wiec musze isc prywatnie). Od 4 tyg mam czerwona plame na piersi i lekarza to niepokoi. Dodal jeszcze ze czesto to wlasnie w ciazy uwidacznia sie rak piersi. Nastraszyl mnie :-( :( usg piersi mam juz we wtorek bo polozna powiedziala ze pomimo iz terminy sa na kwietnia to ja nie moge tyle czekac i mnie gdzies wcisnie.. Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze..
 
Jestem po wizycie. Z dzieciatkiem wszystko ok. Jestem w 16 tyg a maluszek ma ok 10 cm. Na prenatalnych lekarka powiedziala ze wg niej bedzie dziewczynka a dzisiaj inny doktor widzial siusiaka wiec juz sama nie wiem co myslec :-D wizyta odbyla sie w tak ekspresowym tempie ze nie dostalam dzisiaj zdjecia ani nie zapytalam o usg polowkowe no zapomnialam i lekarz chyba tez zapomnial. Ciesze sie ze z dzieciatkiem wszystko dobrze ale martwie sie inna rzecza. Musze zrobic sobie usg piersi (niestety nie dostalam skierowania wiec musze isc prywatnie). Od 4 tyg mam czerwona plame na piersi i lekarza to niepokoi. Dodal jeszcze ze czesto to wlasnie w ciazy uwidacznia sie rak piersi. Nastraszyl mnie :-( :( usg piersi mam juz we wtorek bo polozna powiedziala ze pomimo iz terminy sa na kwietnia to ja nie moge tyle czekac i mnie gdzies wcisnie.. Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze..
Głowa do góry..To tylko badanie kontrolne. Będzie dobrze!

16uds65gk16dflk6.png
 
Kurde nie zważyłem się dzisiaj...

zaczęłam w końcu dużo pic, nigdy dużo nie piłam , ale od 3 dni jak nie wypije jest mi niedobrze :D wiec pije bo mi niedobrze,jem bo mi niedobrze zaczął się II trymestr i wszystko mi się poprzestawiało :D

Ja tak miałam w pierwszym, teraz wracam do żywych [emoji3] jedyne co to brzuch rośnie i wkurza mnie moj pępek [emoji23]


oar8ugpj82a6sg42.png
 
Jestem po wizycie. Z dzieciatkiem wszystko ok. Jestem w 16 tyg a maluszek ma ok 10 cm. Na prenatalnych lekarka powiedziala ze wg niej bedzie dziewczynka a dzisiaj inny doktor widzial siusiaka wiec juz sama nie wiem co myslec :-D wizyta odbyla sie w tak ekspresowym tempie ze nie dostalam dzisiaj zdjecia ani nie zapytalam o usg polowkowe no zapomnialam i lekarz chyba tez zapomnial. Ciesze sie ze z dzieciatkiem wszystko dobrze ale martwie sie inna rzecza. Musze zrobic sobie usg piersi (niestety nie dostalam skierowania wiec musze isc prywatnie). Od 4 tyg mam czerwona plame na piersi i lekarza to niepokoi. Dodal jeszcze ze czesto to wlasnie w ciazy uwidacznia sie rak piersi. Nastraszyl mnie :-( :( usg piersi mam juz we wtorek bo polozna powiedziala ze pomimo iz terminy sa na kwietnia to ja nie moge tyle czekac i mnie gdzies wcisnie.. Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze..

Spokojnie zbadasz sie i wszystko bedziesz wiedzieć [emoji6] a mi Pani tez odkryła chłopca rownież 16 tyg i powiedziała Pani ze do 20 tyg mówi sie ze „raczej” bd dziewczynka bo to moze sie zmienić [emoji3] ale u mnie mówiła ze Pan chwali sie tym co ma i nie ma co sie zastanawiać [emoji3]


oar8ugpj82a6sg42.png
 
reklama
Dzięki za miłe powitanie. ;)

Nie umiem cytować kilku postów. ;) Odnośnie pytań to mam 37 lat [emoji21] i mieszkam pod Warszawą.

Napisane na SM-T810 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry