reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Zobacz załącznik 841134
Nic Ci nie powie, mnie zaliczył w 5 minut, da Ci receptę i zaprosi za 4 tyg z wynikami badań :)

Z tamtego wózka zrezygnowałam bo miał uszkodzone hamulce i gondole, ale znalazłam inne bebetto do którego cenowo już się dogadałem na 1000zl stan idealny, nie ukrywam ze zakochałam się w tych wózkach benetto
A mnie endokrynolog zbadał tak "ręcznie", zmierzył ciśnienie, zrobił wywiad i dał skierowanie na dodatkowe badania krwii i na usg tarczycy :)

Ja też zakochałam się w wózkach bebetto :) super ten co znalazłaś. Ja wstępnie wybrałam bebetto torino też w takich barwach :)

p19u43r8yerdtwen.png
 
reklama
A mnie endokrynolog zbadał tak "ręcznie", zmierzył ciśnienie, zrobił wywiad i dał skierowanie na dodatkowe badania krwii i na usg tarczycy :)

Ja też zakochałam się w wózkach bebetto :) super ten co znalazłaś. Ja wstępnie wybrałam bebetto torino też w takich barwach :)

p19u43r8yerdtwen.png
Te Torino ma chyba zgrabniejsza spacerówkę :)
 
Bardzo ładny , najbardziej mnie przerażają ceny zabawek , nawet te używane... 80zl jedna zawieszka do wózka, za używkę liczą sobie najmniej 30zl....
Ja zabawek żadnych nie planuje kupować, bo wiem, że bardzo dużo rzeczy podostajemy jak ludzie będą przychodzić w odwiedziny :) a dziecko takie małe dużo tego nie potrzebuje :)

p19u43r8yerdtwen.png
 
No ładna używkę jest się w stanie dostać, tu akurat gondola używana 6msc, spacerówka 4msc, z fotelikiem (bo tez mam 2w 1) jest za 1850zl, zawsze 850zl w kieszeni, a nie widzę aż tak znaczącej różnicy, żeby tyle przepłacać
My tez chcieliśmy bardzo fotelik z baza, ale stwierdziliśmy ze 5 miesięcy damy radę bez tego, bo dogadałem się ze fotelik będzie w cenie wózka :D wiec już nie wybrzydzam [emoji14]

A co do tarczycy, najgorsze są pierwsze 10tyg chyba- później dziecko sobie samo wytwarza, wiec się nie przejmoj, mi wyszła po tych 4 tyg tarczyca w normie, ale tabletki muszę brać najprawdopodobniej do końca świata, bo zrobił mi dodatkowe badania krwi, które mówią, ze mój organizm sam sobie te hormony niszczy.

Wózek super[emoji4]
Napisałaś, że lekarz Ci stwierdził że twój organizm sam niszczy hormony...Stwierdził Ci Hashimoto?
Mi dopiero teraz ta tarczyca wyszła, z synkiem nie miałam problemów. No właśnie w moim otoczeniu dużo kobiet też ma problem z tarczyca i żyją że świadomością, że już zawsze na tabletkach będą. Cały czas się łudze, że po ciąży przejdzie.
Ja choruje na niedoczynność już 13 lat...Da się z tym żyć[emoji4] Fakt, że leki będę brać do końca życia i jeden dzień dłużej ale nie jest źle. Kwestia przyzwyczajenia [emoji4]
W ciąży niestety mi się pogorszyło i przez tarczycę dostałam jeszcze skazy białkowej (jadł nie urok to sraczka[emoji23]).
Osoby, które nie chorują nawet sobie nie zdają sprawy,jak tarczyca wpływa na wszystko[emoji4] np. na sprawy ginekologiczne, neurologiczne itd. Ja na moje szczęście od poczatku trafiłam na mega specjalistę w tej dziedzinie i trzymam się go już kupę lat[emoji4]


16uds65gk16dflk6.png
 
Wózek super[emoji4]
Napisałaś, że lekarz Ci stwierdził że twój organizm sam niszczy hormony...Stwierdził Ci Hashimoto?

Ja choruje na niedoczynność już 13 lat...Da się z tym żyć[emoji4] Fakt, że leki będę brać do końca życia i jeden dzień dłużej ale nie jest źle. Kwestia przyzwyczajenia [emoji4]
W ciąży niestety mi się pogorszyło i przez tarczycę dostałam jeszcze skazy białkowej (jadł nie urok to sraczka[emoji23]).
Osoby, które nie chorują nawet sobie nie zdają sprawy,jak tarczyca wpływa na wszystko[emoji4] np. na sprawy ginekologiczne, neurologiczne itd. Ja na moje szczęście od poczatku trafiłam na mega specjalistę w tej dziedzinie i trzymam się go już kupę lat[emoji4]


16uds65gk16dflk6.png
Tak, ale w sumie to nie odczuwałam wczesniej jakosctej tarczyce hehe
Ps: mój endokrynolog nie jest za przyjemny :D ja do niego z uśmiechem, a on do mnie ze nie ma co się śmiać, bo jego pracy nikt nie docenia :D mega poważny gościu, aż mnie przeraża hehe, a tak poza tym wiecie ze kazał mi się do niego zapisać za 4 tyg wiec poszłam do recepcji i mówię ze lekarz mnie przysłał i mam się zapisać do niego na 21, a baba wcrecepcji mówi ze termin jest na październik wiec jak się z nim umówiłam to mam sobie do niego isc bez terminu, wiec tak poszłam i mu mówię jak było, a ten wyjeżdża na mnie ze on bez karty mnie przyjmować nie będzie bo to tak jakby mnie nie leczył, bo w kartotece nic nie będzie, a przecież mnie diagnozuje i powinnam isc się zarejestrować z tekstem ,, jestem w ciąży „ No kurde, skąd mam wiedzieć ze coś takiego mam mówić... babka tez by mogła się domyślić i zapytać, jak widzi ze jestem ciemna i jak lekarz mnie przysyła to coś jest na rzeczy... teraz poszłam do niej i mówię ,, miałam pani powiedzieć ze jestem w ciąży” a ona do mnie - Ok jest pani zapisana .... tak proste, a tak trudne... NFZ ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry