reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Się wtrącę się :) Mam brata niecałe dwa lata młodszego ode mnie i powiem, że faktycznie tak jest. Takie rodzeństwo później się wspiera, bo to właściwie rówieśnicy. W okresie już dorosłości, że tak powiem, też często sobie pomaga, bo są w stanie zrozumieć swoje problemy. Tylko okres dojrzewania to masakra, rety, jak ja się tłukłam z bratem :D

Mam nadzieję, że moje dzieci będą się tak rozumieć, mimo, że spory rozrzut będzie (no janek i kuba sami w domu = armagedon), a bliźniaki będą młodsze od najstarszego brata o 16 lat.

I witam nowe sierpnióweczki... :)
 
reklama
Hej, witamy :) a teraz są już jakieś przewidywania czy będziesz mieć drugą córkę czy synka? ;)

p19u43r8yerdtwen.png

Będzie druga córeczka :) Planujemy w przyszłości postarać się jeszcze o synka, ale jak będzie trzecia córa to też będzie ok. Sama mam dwie starsze siostry, również rok po roku i nie narzekam :D
 
Czyli mówicie, że można w ciąży jeździć na rowerze? Moja ginekolog już na pierwszej wizycie w 8 tygodniu opowiadając mi jak zachowywać się w ciąży, wspomniała że nie jest zwolenniczką jazdy na rowerze w ciąży :/

p19u43r8yerdtwen.png
Moja mówi, że w ciąży generalnie można robić i jeść wszystko (uprzedzajac: no wiadomo nie dźwigać, używki nie i tak dalej, ale piszę w skrócie wielkim), i wystarczy się obserwować. Jak wystąpi plamienie lub jakiś ból i tak dalej to odstawić daną czynność /potrawę i przyjść do niej skonsultować. Moim zdaniem to zdrowe podejście. Oczywiście powiedziała to mi, gdzie moja ciąża przebiega prawidłowo, a ja nie jestem na nic chora i tak dalej.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Witam
Czy przygarniecie do swojego grona kolejną sierpniową mamę? [emoji5]
Byłoby mi bardzo miło Was poznać
Ojej, jeszcze napływają nowe osoby. Super. Wpisz się na listę jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś i rozgość się :D [emoji1]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Jak już tak mówicie o wizytach to ja właśnie czekam na swoją na NFZ, miałam być na 9:30, więc pewnie chwilkę poczekam [emoji28] ale dziś się nie spieszy, bo mam wolne, więc bez nerwów [emoji1]

Miesiąc temu byłam ważona to było 49 kg, dziś waga pokazała 51,5 kg wiec wydaje mi się, że trochę podjadlam. Co to będzie do sierpnia, to ja nie chce myśleć co waga pokaże. Najgorsze jest to, że jestem niska, bo około 160 cm [emoji28][emoji28] będę jak foka.

Wy tez tak w ciągu miesiąca utylyscie? [emoji19]


oar8flw1mdp5ujvp.png
Ja zaczynałam z 46 kg około, przy podobnym wzroście i już mam jakieś 51-52, ale u mnie to cycki urosły i brzuch, i w końcu wyglądam proporcjonalnie, a nie jak szkielet ze skóra, więc jestem szczęśliwa [emoji4] [emoji1]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ale Wy wszystkie drobniutkie :D ja do maleństw nie należę, niestety ;P Ja na pierwszej wizycie zapytałam ginka czy mogę zacząć ćwiczyć, a on na to : ciąża to nie choroba. Od tej pory odechciało mi się o cokolwiek pytać. Z resztą wszystkie odpowiedzi na moje pytania są w internecie :D
 
reklama
Ale Wy wszystkie drobniutkie :D ja do maleństw nie należę, niestety ;P Ja na pierwszej wizycie zapytałam ginka czy mogę zacząć ćwiczyć, a on na to : ciąża to nie choroba. Od tej pory odechciało mi się o cokolwiek pytać. Z resztą wszystkie odpowiedzi na moje pytania są w internecie :D
Ja tez o nic nie pytam bo nigdy nie mam pomysłu o co bym mogła sie zapytać , co mi się nasunie to wcześniej wyklikam w googlach, jedyne co teraz muszę zapytać to jak moja wysokość macicy czy się podniosła i mogę iść na fitness, to już Google mi nie pomogą
 
Do góry