reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja już po pracy. Naszykowałam rybę na obiad, nastawiłam warzywa na sałatkę jarzynową na kolację a teraz biorę się za prasowanie. Mąż zabrał dzieci na sanki więc mam jeszcze ze 2godziny spokoju:)
Chodzi dziś za mną coś kwaśnego, najlepiej kwaśnica ale nie mam kapusty kiszonej. Jutro jedziemy do rodziców na weekend, mama da mi takiej swojskiej kiszonej kapusty to sobie w poniedziałek ugotuję:)
 
reklama
Hejo :) fajnie że pojawiają się jeszcze nowe sierpniowe mamy :D zajrzę pod wieczór na wątek z listą mam i zaktualizuje (łatwiej mnie to na komputerze zrobić niż w telefonie)
Przed chwilą wróciłam z mężem z zakupów, pojechaliśmy po walizkę. Mam w przyszłym tygodniu wyjazd z pracy, moja walizka jest za mała na zimowe wypady, w zeszłym roku targalam sportowa torbę no ale w tym roku nie uśmiecha mi się dźwiganie. No wiec mam - nowa oczojebna pomarańczowa walizkę :D
Jak przeczytałam o twojej walizce to mi się przypomniało. Jak byłam tydzień temu zapisać się do szpitala (a czekałam ze 2,5godz) widziałam jakie wielkie walizki miały ze sobą. kobiety do porodu Masakra ja jak jedziemy na tydzień mam taką walizkę dla naszej 4ki. Wielki walizki, na kółkach albo takie wielki torby sportowe. Tylko jedna babka miała tako mniejszą walizkę.
 
Jak przeczytałam o twojej walizce to mi się przypomniało. Jak byłam tydzień temu zapisać się do szpitala (a czekałam ze 2,5godz) widziałam jakie wielkie walizki miały ze sobą. kobiety do porodu Masakra ja jak jedziemy na tydzień mam taką walizkę dla naszej 4ki. Wielki walizki, na kółkach albo takie wielki torby sportowe. Tylko jedna babka miała tako mniejszą walizkę.

Ale z tego co wiem to standard. Na szkołach rodzenia mówią, żeby lepiej mieć jedną dużą walizkę, niż kilka mniejszych toreb. W dużej ilości szpitali znajdują się takie plastikowe pojemniki, gdzie umieszcza się taką walizkę, żeby zarazków nie roznosić[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Dziewczyny, robicie sobie zdjęcia w ciąży?
Ja robię co tydzień, dwa tzn m mi robi. Z poprzednich ciąż też mam takie zdjęcia, powkładane wg. dat do albumu. Moje dzieci oglądają teraz te zdjęcia i się zastanawiają, porównują mój brzuch ze zdjęć do tego teraz. Fajna pamiątka nawet się nie spodziewałam, że tak fajnie będzie się oglądało te zdjęcia po latach.
 
Ale z tego co wiem to standard. Na szkołach rodzenia mówią, żeby lepiej mieć jedną dużą walizkę, niż kilka mniejszych toreb. W dużej ilości szpitali znajdują się takie plastikowe pojemniki, gdzie umieszcza się taką walizkę, żeby zarazków nie roznosić[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
Rodziłam 2razy i też miałam sporą torbę ale te laski miały takie walizki chyba z 120cm x 80cm jednej nie chcieli przyjąć takiej dużej walizki bp powiedzieli, że się nie zmieści pod łóżko.
 
Rodziłam 2razy i też miałam sporą torbę ale te laski miały takie walizki chyba z 120cm x 80cm jednej nie chcieli przyjąć takiej dużej walizki bp powiedzieli, że się nie zmieści pod łóżko.
Haha dobre[emoji4]
W tym szpitalu, gdzie chcę rodzić to preferują takie duże walizki podróżne, jak na wakacje[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Haha dobre[emoji4]
W tym szpitalu, gdzie chcę rodzić to preferują takie duże walizki podróżne, jak na wakacje[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
To nie wiem może zapomniałam jak to było i tylko mi się wydawało, że miałam mniejszą torbę:). W sumie paczka pieluch zajmuje zajmuje dużo miejsca.
Zauważyłam, że robią mi się pajączki na nogach już chyba w 4ech miejscach, drętwieją mi nogi, ręce. Z doświadczenia wiem, że te pajączki później nie znikają. Mam 2 z pierwszej ciąży i nie zniknęły tyle, że wyszły mi pod koniec ciąży a teraz tak szybko. Eh..jak nie urok to sra..ka. W tej ciąży zbieram żniwo poprzednich ciąż. M mówi że to córka dlatego. Jeśli tak to zniosę wszystko hehe:)
 
Chciałabym i ja do was dołączyć. :) Termin mam na 18 sierpnia. Płci jeszcze nie mam potwierdzonej ale na prenatalnych lekarz dopatrzył się chłopców. Tzn jednego chłopca ale jest to ciążba bliźniacza jednojajowa więc płeć może byç tylko jedna. ;)

Chcialabym byście trzymały za nas kciuki bo trochę się martwię. Niby nie ma czym bo wszystko jest ok. Ale od wczoraj za dobrze się czuję. Wcześniej nie miałam zbytnio objawów (żadnych mdłości, itp) ale pobolewał mnie czasem jakby jajnik, piersi znacznie bardziej były bolesne. A od wczoraj prawie jak ręką odjął. Jedną ciążę straciłam i teraz jestem wyczulona. Tym bardziej, że mam już swój wiek i ciąża bliźniacza dla mnie i dla męża jest ogromnym szczęściem.

W poniedziałek mam wizytę i już nie mogę się doczekać jak moja gin potwierdzi, że wszystko jest ok. ;)
 
reklama
Hihi ja też do drobnych nie należę ale na moje szczęście wysiadła bateria w wadze łazienkowej :-D
Ubolewam jeszcze nad jednym. W maju wychodzę za mąż. Będę w 27 tygodniu i będę wyglądać jak ciężarówka na pełnym etacie :-D:-D
Gratuluje:) Nie martw się na zapas. Na pewno będziesz ładnie wyglądać. Grunt żebyś się dobrze czuła. A kiedy dokładnie ten szczęśliwy dzień?
 
Do góry