reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Oni starali się o dziecko chyba ze 20lat. Znacie dziewczyny jakiś patent na ból głowy? Od wczoraj boli mnie głowa nie mocno ale przeszkadza, nie chcę brać leków ale już mnie denerwuje ten ból.
 
reklama
A ja byłam dziś u lekarza i okazało się, że mam leżeć jeszcze miesiąc...Za miesiąc będzie decydował, co dalej[emoji4] Jeden pozytyw ten wizyty to, że było widać płeć[emoji16] i będziemy mieć chłopca[emoji16]


Anulaa88 gratulacje chłopca :) a w którym tygodniu ciąży jesteś? Ja już od ponad miesiąca leże i też jestem ciekawa co się dowiem w czwartek na wizycie mam nadzieję, że będę mogła już troszkę bardziej się ruszać bo tak to cały dzień w łóżku albo na kanapie w salonie i wstaje tylko do łazienki i żeby jakieś jedzonko sobie ogarnąć.
 
U mnie dzisiaj tez ładna pogoda, wkoncu niebo czyste bez chmur, i też zamierzam okno umyć albo dwa :p biorę się się dzisiaj za większe porządki i na obiad zrobię zupę pomidorową z domowych pomidorów zblendowanych na zimę do słoika :p
IMG_20180220_102610.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20180220_102610.JPG
    IMG_20180220_102610.JPG
    164,4 KB · Wyświetleń: 452
O ja też mam 9 marca usg tyle ze juz połówkowe :p na 14 godz mam a Ty?
Na 11 :) mam nadzieje ze płeć już poznam nawet nie wiecie jak mnie ściska od środka, jak się powstrzymuje od zakupów kompletów pościelowych, ubranek itd jeszcze koleżanka mnie dodała do grupy mamy z Krakowa kupię sprzedam i cały fb w super zestawach po 3zl których nikt nie chce, a ja jeszcze mieć nie mogę :D
 
Oni starali się o dziecko chyba ze 20lat. Znacie dziewczyny jakiś patent na ból głowy? Od wczoraj boli mnie głowa nie mocno ale przeszkadza, nie chcę brać leków ale już mnie denerwuje ten ból.

Podobno amol pomaga, w sensie, że na skronie i takie tam. Mnie łapią migrenowe bóle głowy i wtedy muszę po prostu przecierpieć, bo pomaga mi tylko końska dawka ibuprofenu, a tego w ciąży nie wezmę.
 
u mnie tez dzis piękna pogoda a tu trzeba do pracy na 2 zmiane isc:-( zazdroszcze wam mozecie odpoczywas ogarnac caly dom:)ale tez juz niedlugo ide na zwolnienie i bede odpoczywac i oczekiwac na malenstwo:)
 
No tak, ale gdyby nie usg to moja ciąża byłaby o dwa tygodnie starsza, więc w sumie nic by się nie zgadzało. Więc i tak lepiej patrzeć na pomiary, niż na aspekty, które mogą się zmieniać jak owulacja i tak dalej.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Tylko ja się wie kiedy jest owulacja to inaczej :) Twoja też musiała być wcześniej i szybko zagnieżdżanie skoro dwa tygodnie różnicy :)
Może źle i nie dokładnie napisałam. Jak jest różnica 3/4 dni to zauważyłam że trzymają się daty z om. Teraz już mi lekarz powiedział że to różnica ponad tydzień plus wiem kiedy była owu i że szybko zagnieżdżanie dlatego trzymamy się terminu z USG. To ten sam lekarz co prowadził mi pierwsza ciążę :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Na 11 :) mam nadzieje ze płeć już poznam nawet nie wiecie jak mnie ściska od środka, jak się powstrzymuje od zakupów kompletów pościelowych, ubranek itd jeszcze koleżanka mnie dodała do grupy mamy z Krakowa kupię sprzedam i cały fb w super zestawach po 3zl których nikt nie chce, a ja jeszcze mieć nie mogę :D
Ja to nawet jak poznam to będę kupowała bardziej wszystkie uniwersalne bo przez czytanie tutaj czasem o pomyłkach ze się mogą zdarzyć to już mam takie myślenie.. :-D kiedyś nic nie czytałam żadnych internetów, forum i odrazu po połówkowym kupowałam wszystko typowo chłopięce nie myślałam że może być pomyłka i potem okazać się ze może dziewczynka :p
Ja to lubię szare kolory, szare z żółtym i jak dla mnie pasuje dla obydwu płci :-)
Jak nikt nie chce to może jeszcze trochę to ogłoszenie pobedzie i zdążysz kupić jak się dowiesz co będzie ;-)
 
reklama
Ja zrobię dziś ogórkową i piersi z papirusa, bo mnie chęć naszła.
Tak w ogóle to chodzi za mną coś niezdrowego do jedzenia. Mam chęć na zupkę chińska albo takie ziemniaki z proszku z winiary. Nie wiem skąd takie zachcianki nigdy takiego jedzenia nie nie jem...
Chyba sobie zrobię kisiel z własnego soku z malin
 
Do góry