reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Anulaa88 gratulacje chłopca :) a w którym tygodniu ciąży jesteś? Ja już od ponad miesiąca leże i też jestem ciekawa co się dowiem w czwartek na wizycie mam nadzieję, że będę mogła już troszkę bardziej się ruszać bo tak to cały dzień w łóżku albo na kanapie w salonie i wstaje tylko do łazienki i żeby jakieś jedzonko sobie ogarnąć.
Dziękuję[emoji4] jestem w 15 tc. Mam podobnie, jak ty[emoji4] damy radę!
Oni starali się o dziecko chyba ze 20lat. Znacie dziewczyny jakiś patent na ból głowy? Od wczoraj boli mnie głowa nie mocno ale przeszkadza, nie chcę brać leków ale już mnie denerwuje ten ból.
Najlepszy patent to picie niegazowanej wody[emoji4] tylko dużą ilość. Większą niż ci się wydaje, że potrzebujesz.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję[emoji4] jestem w 15 tc. Mam podobnie, jak ty[emoji4] damy radę!

Najlepszy patent to picie niegazowanej wody[emoji4] tylko dużą ilość. Większą niż ci się wydaje, że potrzebujesz.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie z piciem wody mam problem. Z ledwością wypijam 1l-1,5l wody. Nie czuję potrzeby picia.
 
Moja sąsiadka miała mieć córkę. Jakież było jej zdziwienie, kiedy urodził się drugi syn. Miała pokupowane różowe ubranka, kocyki itp. Lekarze mają teraz takie sprzęty, że nie powinni się mylić a jednak zdarza się.
 
Z seksem to u mnie lipa. Ginekolog zabronił ze wzgl. na torbiele.
Kupiłam sobie koszulę do karmienia. Potrzebuję jakiejś i stwierdziłam, że kupię już do karmienia. Jest zawiązywana pod biustem więc będzie rosła razem ze mną.
 
A ja byłam dziś u lekarza i okazało się, że mam leżeć jeszcze miesiąc...Za miesiąc będzie decydował, co dalej[emoji4] Jeden pozytyw ten wizyty to, że było widać płeć[emoji16] i będziemy mieć chłopca[emoji16]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Super [emoji1] gratuluję chłopca [emoji5]️ dobrze, że nie masz jeszcze dzieci, to możesz leżeć [emoji4]
To musisz się oszczędzać i uważać na siebie :) ja tez dziś byłam u lekarza na usg i nie sądziłam, że już nam powie. U nas podobno będzie dziewuszka [emoji56][emoji4]


oar8flw1mdp5ujvp.png
Gratulacje dziewczynki
Dziewczyny bardzo mi miło że też o mnie pamiętacie i dziękuję Wam za odzew nawet nie wiecie jak jest mi miło. Tak mocno Wam kibicuje i sama czekam już na wakacyjny czas aby zobaczyć Wasze maluszki i posłuchać o Waszych porodach. Wierzę że same dobre chwile przed Wami i z wielkim zaciekawieniem zaglądam tutaj zwykle co dziennie i czytam o Was. Bardzo się z Wami zżyłam bo w zasadzie temat czytałam od początku i dolaczylam jakiś czas później na stałe. Odezwę się na pewno niedługo. Życzę dużo dużo zdrówka dla każdej kobietki i maluszka pod sercem no i dla koleżanki z bliźniakami bo widziałam ze tez tu taka osoba podwójnie szczęśliwa jest zdrówka i podwójnie zdroweczka dla pociech. Niech dzieciaczki rosną zdrowo a Wy kochane bądźcie szczęśliwe i nawet jak czasem jest gorszy dzień czy złe samopoczucie to nie martwcie się bo jutro będzie juz tylko lepiej. Buziaki dla Was wszystkich !!!! :* :)
Mam nadzieję, że u Ciebie też w końcu się ułoży i doczekasz się maleństwa.

Tylko ja się wie kiedy jest owulacja to inaczej :) Twoja też musiała być wcześniej i szybko zagnieżdżanie skoro dwa tygodnie różnicy :)
Może źle i nie dokładnie napisałam. Jak jest różnica 3/4 dni to zauważyłam że trzymają się daty z om. Teraz już mi lekarz powiedział że to różnica ponad tydzień plus wiem kiedy była owu i że szybko zagnieżdżanie dlatego trzymamy się terminu z USG. To ten sam lekarz co prowadził mi pierwsza ciążę :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Też zauważyłam, że jak jest tylko kilka dni różnicy, to lekarze trzymają się terminu z OM. Dzidziuś i tak sam zdecyduje, kiedy wyjść [emoji4]
Heej! Nie odzywałam się od kilku dni bo u mnie w domu ponury nastrój [emoji14] z 6 domowników 3 ma grypę żołądkową, ja od niedzieli wymiotowałam dalej niż widziałam :unsure:
Miałam dziś wizytę u gina. Moja pani doktor miała dziś zabójczy humorek :laugh2: gdy zaczęła badanie usg to po sekundzie zaczęła wołać "widzę siusiora" hahaha :laugh2::laugh2: także myślę że na 99,9% będzie jednak chłopiec [emoji14] Malutki mierzy już 8 cm i podczas badania skakał jak kangurek :-D
Oj. Zdrówka dla Was. Taka grypa żołądkowa potrafi wykończyć.

Ja jeszcze nic dla dzidziusia nie kupiłam [emoji4] jakoś na razie wolę dzieciom kupować. Dziś kupiłam synkowi t-shirty z Myszką Micky. U nas dziś pięknie słońce świeci. Wczoraj było aż 13 stopni. Dziś tylko 5.

d63488f888.png
 
reklama
Moja sąsiadka miała mieć córkę. Jakież było jej zdziwienie, kiedy urodził się drugi syn. Miała pokupowane różowe ubranka, kocyki itp. Lekarze mają teraz takie sprzęty, że nie powinni się mylić a jednak zdarza się.
To miał malutki sprzęcik że lekarz nie rozróżnil czy siusiak czy pipka :-D:-D
A sąsiadka szczupła czy taka większa ?
Bo lekarz kiedyś mi powiedział ze tez zależy od ilości tkanki tłuszczowej jakość wykonania usg, jak szczuplejsza osoba łatwiej wszystko zobaczyć przez brzuch :-D
 
Do góry