reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny mam takie pytanie szczepiła któraś z Was Rotarixem na rotawirusa pytam ponieważ mam za parę dni termin na drugą dawkę i zastanawiam się czy iść ponieważ po pierwszej dawce mała miała ok 8 kupek dziennie przez prawie 3 tygodnie ze śluzem i strasznie mało jadła.Karmimy się Enfamil Comfort.
Ja szczepilam. Córcia miała brzydsze kupy, to ponoć normalne. Do 4 tyg po pierwszej dawce. Po drugiej już nie powinno być. Ja szczepie druga dawka;)

Mi Dziewczyny te brwi robiła koleżanką... za pół ceny...wtedy-350 zl:D więc jestem mega zadowolona:) szkoda ze kolezanka zakonczyla przygode z tym...i się przebranzowila...:( bo nie wiem gdzie iść na poprawkę...

Mam jeszcze do Was pytanie, czy Wasze dzieciaki już świadomie trzymają coś w raczkach? Albo same coś łapią co im dynda?
 
Popieram :) po robieniu rzęs albo robisz następne ciagle co te 3-4 tyg albo inwestujesz z 70 zł w zestaw regenerujący, bo on działa serio cuda. Siostra mojego Bartka używa długo i ma takie rzęsy jak marzenie, bez malowania długie i gęste. Już wiem co chce na Mikołaja dostac od mojego [emoji85]
For long lashes można kupić już za 35 zł w supherpharmie, jeśli jest w promocji[emoji16]
Dziewczyny mam takie pytanie szczepiła któraś z Was Rotarixem na rotawirusa pytam ponieważ mam za parę dni termin na drugą dawkę i zastanawiam się czy iść ponieważ po pierwszej dawce mała miała ok 8 kupek dziennie przez prawie 3 tygodnie ze śluzem i strasznie mało jadła.Karmimy się Enfamil Comfort.
Ja szczepiłam rotariixem. Nie wiem czy po nim, ale mój robi cały czas zielone kupki. Ilością się nie przejmuję, bo lepiej że są niż jakby miało ich nie być[emoji4]
 
Ja szczepilam. Córcia miała brzydsze kupy, to ponoć normalne. Do 4 tyg po pierwszej dawce. Po drugiej już nie powinno być. Ja szczepie druga dawka;)

Mi Dziewczyny te brwi robiła koleżanką... za pół ceny...wtedy-350 zl:D więc jestem mega zadowolona:) szkoda ze kolezanka zakonczyla przygode z tym...i się przebranzowila...:( bo nie wiem gdzie iść na poprawkę...

Mam jeszcze do Was pytanie, czy Wasze dzieciaki już świadomie trzymają coś w raczkach? Albo same coś łapią co im dynda?
Tak. Najczęściej łapie mnie za głowę i chce pożrec mój nos, ciągnie mnie za włosy, albo łapie zabawkę przy lezaczku. A o dziwo gryzak muszę jej trzymać ja ;p
 
reklama
Ja szczepilam. Córcia miała brzydsze kupy, to ponoć normalne. Do 4 tyg po pierwszej dawce. Po drugiej już nie powinno być. Ja szczepie druga dawka;)

Mi Dziewczyny te brwi robiła koleżanką... za pół ceny...wtedy-350 zl:D więc jestem mega zadowolona:) szkoda ze kolezanka zakonczyla przygode z tym...i się przebranzowila...:( bo nie wiem gdzie iść na poprawkę...

Mam jeszcze do Was pytanie, czy Wasze dzieciaki już świadomie trzymają coś w raczkach? Albo same coś łapią co im dynda?
Tak najczesciej to sa moje palce ktore laduja w jej buzi :D no i kocyk oraz pieluche miętoli i takze laduja w jej buzi :D grzechotke tez trzyma ale nudzi ja :D teraz zamowilam inna ,zobaczymy :p
 
Do góry