reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Cwaniak mały hah [emoji28][emoji28][emoji28]

No my mamy salono-sypialnie w tym naszym „apartamencie” [emoji38] i tez jak usnie na rękach i odkładam ją na łóżku to raczej już muszę z nią leżeć żeby cwana się nie wybudzala byle hałasem, a jak już śpi i muszę coś zrobić to włączam wywiew z kuchenki żeby szumiał i robię coś na szybko
Chciałabym, żeby u nas szumy działały albo cokolwiek :D
 
reklama
No właśnie to jest podejrzane, że w sumie ciąża trwa 9 miesięcy i wiadomo niby nie ma czasu jak ktoś ma problemy większe typu zagrożona ciąża i stres to myśli o innych sprawach niż leżenie i Internety, ale z drugiej strony ja nieraz ratowałam się forum i zaspokajałam też potrzebę „towarzystwa”, bo czułam się samotna i forum to było wybawienie i w życiu nie pomyślałabym żeby bać się odezwać czy cos. A teraz nagle tyle się pojawiło osob, które nas czytały cały czas i ani jednego posta wcześniej nie napisały.

Dlatego już same nie wiemy co myśleć [emoji85]
Ja zaczęłam podczytywać czasami po porodzie. W życiu nie wpadłam w czasie ciąży na to, że intnieje taka grupa. Pewnie bym się zapisała wcześniej... Weszłam tu nie złośliwie tylko byłam ciekawa co tu się dzieje, jak sobie radzą inne Mamy Sierpniowe itp. Gdybym była jakimś szpiegiem co jest dla mnie troche śmieszne to bym inaczej to rozegrała, bym czytała bo to było otwarte forum a nie przedstawiała się i ustawiała zdjęcie własnego dziecka jako avatar... Ale każdy ma prawo do swojego zdania:wink:
 
Koleżanka ma żyrafę sophie i jest bardzo zadowolona. Ja mojemu tez kupię tylko czekam aż zacznie samodzielnie trzymać coś w ręce. Dużo się ślini i wpycha paluszki do buzi, ale czekam aż będzie miał pewniejszy chwyt. Niektórzy kupują używane gryzaki, czego kompletnie nie rozumiem

O ja, masakra [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] no właśnie moja czasami złapie kostkę do rączki, ale to tez jeszcze tak nieświadomie. Ale chce już mieć ten gryzak kupiony żeby później na ostatnią chwile nie latać
 
Pokażesz mi ją ?:p

Są dwie, ta droższa chyba jest dla większego dziecka już tzn to jest mama żyrafa a ta tańsza to jej dzidzi [emoji3][emoji1376]
IMG_2710.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2710.JPG
    IMG_2710.JPG
    129,2 KB · Wyświetleń: 253
Ja szczepilam. Córcia miała brzydsze kupy, to ponoć normalne. Do 4 tyg po pierwszej dawce. Po drugiej już nie powinno być. Ja szczepie druga dawka;)

Mi Dziewczyny te brwi robiła koleżanką... za pół ceny...wtedy-350 zl:D więc jestem mega zadowolona:) szkoda ze kolezanka zakonczyla przygode z tym...i się przebranzowila...:( bo nie wiem gdzie iść na poprawkę...

Mam jeszcze do Was pytanie, czy Wasze dzieciaki już świadomie trzymają coś w raczkach? Albo same coś łapią co im dynda?

No to okazja, tym bardziej szkoda, że nie masz już takiej koleżanki:D szkoda, że nie została orzy robieniu brwi. Czasami na grouponie można znaleźć jakieś promocje, ale z tego to bym się raczej nie zdecydowala.

Mój wyciąga sobie smoka, trzyma w ręce i próbuje wsadzić z powrotem do buzi. Jak lezy w bujaku to ciagnie za ta ksoazeczke i tez ja probuje wsadzac do buzi. To samo jest jak mu położę na brzuszku taka szmatką szeleszczaca to też ja bierze zaraz w lapki.
 
Ja polecam ten. Mały lubi w nim leżeć i dużo z niego widzi. Siedzi, sam się zabawia i ja mogę dużo zrobić w tym czasie. Bo wtedy nie potrzebuje mojej uwagi i tego żebym do niego rozmawiała.lezak zajmuje mało miejsca, tylko minus jest taki, że on się nie składa, trzeba to wtedy rozłożyć na części pierwsze. Pałąk jest zdejmowany i jest na nim żyrafa, która ma jakaś kulkę w sobie co stuka. Ma lusterko i książeczkę szeleszcaca. Do tego bujak ma melodie i 3 poziomy wibracji. No i jest dość tani Link do: Kinderkraft, Leżaczek, Animals

Smacznego [emoji5]
Minka synka na ostatnim zdjęciu wygrala. „Mama co Ty tam jesz, daj mi tez” [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry