reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
To forum prywatne już istnieje? Mam na myśli to stworzone teraz by przerzucić się na pisanie tam?? Jak będzie to wrzuccie proszę link ;)

Może ja naiwna jestem, ale myślę że te mamy które chcą dołączyć są prawdziwe. W pierwszej ciąży udzielałam się na innym forum i gdy po porodzie zapragnelysmy utajnic nasze rozmowy to też padła propozycja prywatnego. Zgłosiło się parę kobietek ( dokładnie jak tutaj teraz) które były potem bardzo aktywne A nie były jakimiś szpiegami czy trollami.
Oczywiście wiem że jestem w mniejszości i zrobicie jak chce większość jednak w mojej małej głowie nie mieści się by te lipcowe niekolezanki aż tak knuly i marzyły o tym by nas czytać. A jeśli się mylę to widać jest u nas tak ciekawie że czas pomyśleć by wydać te nasze wypociny ;) zgarniemy siano i pojedziemy z dzieciakami do spa ;) (żart naturalnie).

Swoją drogą wiecie nie mam wody... już drugi raz w tym tygodniu. Nie mam się czym zająć... moje życie to chyba tylko porządki:/ A taki len mnie przez to ograniczenie ogarnął że nawet ćwiczyć mi się nie chce...

Ja się podpisuje obiema rękoma pod to co napisałaś, bo nie chciałaś się wychylać i pisać swojego zdania, ale mam podobne w tym temacie :)

No to pora na lenistwo i odpoczywanie hah [emoji5][emoji28]
 
Ja jakoś nie mam nic przeciwko żeby dodać te nowe mamy do prywatnego , jakoś nie wierzę w spisek że licowki czy ktoś się podszywa i zakłada konto specjalnie.

Wróciliśmy ze spaceru trochę pada ale nie bardzo. Olek ładnie pospal w sumie jeszcze śpi w domu w gondolce.

Dziewczyny mam pytanie, możecie polecić jakiś leżaczek czy bujaczek taki żeby Olek więcej widział niż z maty i żeby był mały albo idealnie szybko składany? Mamy małe mieszkanie wiec potrzebuje coś kompaktowego.
Kupiłam używany na olx Beaba. Fajnie się sprawdza. Można regulować wysokość i kat nachylenia. Łatwo się go przenosi
 

Załączniki

  • 5F3E8A0D-CA33-4F51-8208-7300D7DF59F2.jpeg
    5F3E8A0D-CA33-4F51-8208-7300D7DF59F2.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 69
Nie [emoji16] , żeby "dorośli" mieli pożywkę ? :D podziękuję :D
Skoro uważasz, że jestem tutaj żeby się ,, pożywiać,, Twoimi wpisami to jesteś w błędzie no ale myśl sobie co chcesz tylko ciekawe na jakiej podstawie mnie tak osądziłaś? Bo dołączyłam teraz a Ty masz kolflikt z lipcówkami? Nie muszę być na waszym prywatnym forum, rozumiem ale to nie znaczy, że masz mnie ,, posądzać,, o szpiegostwo i jakieś chore intrygi...
 
Skoro uważasz, że jestem tutaj żeby się ,, pożywiać,, Twoimi wpisami to jesteś w błędzie no ale myśl sobie co chcesz tylko ciekawe na jakiej podstawie mnie tak osądziłaś? Bo dołączyłam teraz a Ty masz kolflikt z lipcówkami? Nie muszę być na waszym prywatnym forum, rozumiem ale to nie znaczy, że masz mnie ,, posądzać,, o szpiegostwo i jakieś chore intrygi...
Kochana ja nie mówię o Tobie. "Dorośli" napisałam bo ostatnio byłam nazywana gimnazjalistką. A wpis dotyczy się Pan z innego forum. Dlatego napisałam , że nie będę udzielała się tutaj żeby cokolwiek mogly podczytac i znów kpić z mojego życia prywatnego.
 
reklama
Jestem z podlasia dokladnie Suwałki jak to kazdy mowi biegun zimna gratuluje coreczki. I jak ogolnie sie chowa ? Corcia szczesliwa ze ma braciszka czasami az obudzi taka w nim zakochana ale za to o mnie zazdrosna bo wiadomo jak to malenstwo to jednak duzo czasu sie poswieca maluszkowinale staram sie i z nia czas spedzac. A ja juz nie planuje he he ale roznie w zyciu bywa w sumie jestem po dwoch cesarkach i chyba balabym sie 3. Dokladnie wazne ze dzieciatko nakarmione i szczesliwe ale corcie karmilam tylko poltorej miesiaca a synka niestety tylko miesiac. A tak bardzo chcialal karmic dluzej ale coz wazne aby dziecko zdrowo roslo. A ty skad jestes? Jesli moge zapytac. Ogolnie moje dzieciaczki urodzily sie male 2680 gram i corka i syn mieli taka sama wage urodzeniowa. Z synem mialam termin na 28 sierpien ale postanowil wyjsc 11 sierpnia ale sie rozpisalam


O to rzeczywiście zimniutko [emoji300]️[emoji300]️ może śnieg już u was zawitał? Żarcik [emoji28][emoji4]

Ja urodziłam się w Chorzowie, mieszkałam w Bytomiu, później 10 lat we Wrocławiu i teraz od 2 lat i 3 miesięcy w Zgorzelcu :)

Dziękuje i również gratulacje synka :) chciałabym właśnie mieć parke i za te pare lat „wylosować” synka hah, ale narazie skupiam się na jednym ;)
Chowa się dobrze, rośnie prawidłowo, zdrowa jest, grzeczna też bardzo, coraz więcej gada do mnie, rozgląda się, lubi patrzeć na swojego braciszka pieska oczywiście [emoji28][emoji28] ogólnie jest super, czuje się mega szczęśliwa będąc mamą i nawet zmęczenia na codzien nie czuje gdy widze ten piękny uśmiech jej [emoji5]

Dokładnie, plany planami, a życie po swojemu i trzeba akceptować i się cieszyc [emoji4]

Dokładnie, wiadomo kp to jest w jakims stopniu magia i piękne przeżycie, ale najważniejszy pełny brzuszek :)

Kornelia urodziła się sn 3050 g i 54 cm także tez nienajcięższa, taka średnia [emoji4]
Wow to niezłe przeznaczenie z tą wagą twoich dzieciaczków
 
Do góry