reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny mam takie pytanie szczepiła któraś z Was Rotarixem na rotawirusa pytam ponieważ mam za parę dni termin na drugą dawkę i zastanawiam się czy iść ponieważ po pierwszej dawce mała miała ok 8 kupek dziennie przez prawie 3 tygodnie ze śluzem i strasznie mało jadła.Karmimy się Enfamil Comfort.
 
reklama
Ja jakoś nie mam nic przeciwko żeby dodać te nowe mamy do prywatnego , jakoś nie wierzę w spisek że licowki czy ktoś się podszywa i zakłada konto specjalnie.

Wróciliśmy ze spaceru trochę pada ale nie bardzo. Olek ładnie pospal w sumie jeszcze śpi w domu w gondolce.

Dziewczyny mam pytanie, możecie polecić jakiś leżaczek czy bujaczek taki żeby Olek więcej widział niż z maty i żeby był mały albo idealnie szybko składany? Mamy małe mieszkanie wiec potrzebuje coś kompaktowego.
Ja mam ingenuity szybko sie go sklada,ale malej podkladam pod pupke cos bo jest gleboki i dziwnie siedzi hyhy Link do: Bright Starts Huśtawka Hybrydowa Biedronka Ingenuity 60198 - Ceny i opinie - Ceneo.pl ja kupilam uzywke za 140zl ;)
 
reklama
Do góry