reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Powiem Wam, że ja to jestem bardzo zadowolona z zakupu tego leżaka. Mały uwielbia w nim siedzieć i tarmosic książeczkę i żyrafe. Jak już wie że go do niego wsadzam to strasznie przebiera nogami i rękami z radości:D fajnie się też na nim odgazowuje i robi kupę:D
Bo mamy jeszcze taki bardziej leżący to się nazywa huśtawka hybrydowa, to dziecko w nim jest zapadniete i nic nie widzi i nie sięga do zwierzątek i to tylko było wydanie kasy w błoto..
Tak samo uwielbia wszystkie szeleszcace zabawki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moje dzieciaki tak się bawią. Powyciagaja wszystkie koce, krzesła, pospinaja klamerkami i mają swoją bazę:)
Fajne masz te dzieciaki. Bo coraz częściej mimo szczerych chęci rodziców dzieci nie potrafią wymyślać sobie różnych zabaw, nie są kreatywne i mają słaba wyobraźnię a to wszystko przez tą nieszczęsna elektronikę. Jak widzę jak dają rodzice dziecku trzy letniemu telefon z bajkami to po prostu idzie się za głowę złapać .
 
Powiem Wam, że ja to jestem bardzo zadowolona z zakupu tego leżaka. Mały uwielbia w nim siedzieć i tarmosic książeczkę i żyrafe. Jak już wie że go do niego wsadzam to strasznie przebiera nogami i rękami z radości:D fajnie się też na nim odgazowuje i robi kupę:D
Bo mamy jeszcze taki bardziej leżący to się nazywa huśtawka hybrydowa, to dziecko w nim jest zapadniete i nic nie widzi i nie sięga do zwierzątek i to tylko było wydanie kasy w błoto..
Tak samo uwielbia wszystkie szeleszcace zabawki.
Zaczęłam czytać i tak się zastanawiam z jakiego żelazka ty jesteś taka zadowolona:) grunt to czytać że zrozumieniem:)
 
No ja też bez bmk:) ale nie chce codziennie jeść miesa:p raz na tydzień jakiś bezmiesny obiad bym chciała,A wtedy jajka na kolacje;) ostatnio pojadlam trochę wypieków na maśle...I dziś jeden policzek wysypany troszkę...
@KatiNails włączyłam małej parę dni temu kolzym... I przestała mi robić kupki...tzn tylko takie mokre baki... widzę że czasem by chciała zrobić kupę A nie może... więc id wczoraj odstawiłam kolzym i czekam. Myślisz że to może być jego wina?
Ja jajek też nie jem na razie. Więc ci nie pomogę w kwestii obiadu bez mięsa [emoji39]
Kolzym podaję i kupki normalne robi, więc nie łączyłabym tego
 
Cały czas się zastanawiam czy iść na spacer...Chyba odpuszcze:( bo pizdzi jak na Uralu:/:/ wózek mi zwieje... A miałam starszakowi isc kupić kapcie...

Dziewczyny czy mogę już zetrzeć ziemniaki na placki,a smażyć koło 16? Nigdy nie robilam:D i nie wiem czy to może tyle stać.
Macie pomysły na jakieś obiady bez mięsa i bez nabiału?
Moje utarte ziemniaki przyprawione itp stoją od wczoraj w lodówce :) będę miała na obiad później. Nic się nie stanie. Z wierzchu zczernieja i tyle :)
 
reklama
Do góry