reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja robiłam w salonie keratyny, tylko tym się zajmują, a zapłaciłam tylko 205zl, Wiec nie najgorzej, bo i 390zl już płaciłam kiedys, a efekt teraz dużo lepszy niż wtedy. Ale Ty masz dłuższe i gęstsze chyba włosy ode mnie. Ja i tak Cię podziwiam, bo pisalas gdzieś wcześniej ze nie używasz odżywki do wlosow, tylko szybko myjesz, żeby wracać do małej. A ja bez tego bym wlosow nie rozczesala :p

Wow to super ceny tam maja w takim razie :) no właśnie im więcej razy się robi keratynę na włosy tym później lepszy efekt, bo lepiej się wchłania we włosy, dłużej trzyma :)

No nie używam, bo nie mam nawet kiedy żeby potrzymać tą odżywkę z 10 min na tych włosach żeby w ogóle cokolwiek „wypiły”. Ale mam taki olejek na włosy i jak są suche to czasami nakładam na całe troszkę i też to jakaś pielęgnacja. A tak to nie mam problemów z rozczesywaniem. O ile mam na to czas [emoji28]
 
reklama
Dziewczyny ja tez was podczytuje, może niektóre z was mnie pamiętają bo wcześniej od czasu do czasu się udzielałam, teraz brakło czasu bo malutka absorbująca jest;):)
W dodatku mieliśmy ukryty refluks i bidulka strasznie płakała praktycznie przez większa polowe dnia, teraz mamy lekarstwo i jest duuuzo lepiej:biggrin2:nareszcie!!!

Do noska nie polecam tych elektrycznych odciągaczy, one prawie nic nie wyciągają. My mamy Fride, tez ustami się ciągnie ale ja psikam sprejem tym z woda morska i potem odciągam i wszystko pięknie wychodzi bez problemu, bez spreja było ciężko.

A matę mamy z Fisher Price Przyjaciele z lasu Tropikalnego, malutka ja uwielbia! Myśle ze każda mata tak naprawdę się sprawdzi:)

Hej [emoji5] ja kojarzę Ciebie chyba :)

To najważniejsze, że już przyczyna płaczu znaleziona, wszyscy szczęśliwi na pewno ;) a i dziecko pewnie zupełnie inne teraz jak się nie meczy.
Ja właśnie tak podczytuje was jak piszecie o tych sprzętach do odciągania, bo sama mam tylko zwykła gruszkę z apteki i ona g**** daje, bo nic nie wyciąga jej, a chyba każdemu dziecku coś tam minimalnie nawet się zbiera wydzielina. A ostatnio moja jak popłacze chwile i jest zła to później tak dziwnie charczy i nie wiem czy to przez nosek czy przez gardło że jest jeszcze niedojrzała krtań.
 
Jak wy macie fajnie z tymi faciorami. Ja muszę kupić sobie sama kwiaty chyba :( mój kochany ma mało do zarzucenia bo robi wszystko, myśli o wszystkim w domu itd ale gdzieś mu romantyzm się schował daleko :(
Moj tez ma sporo na glowie i w pracy ciagly nerw.. ostatnie kwiaty dostalam przy wypisie ze szpitala z mala ;)
 
Też się zastanawiam nad ta mata , myślałam o tej i chyba faktycznie się skusze :)

Witam się i ja :) miałam urodzić wtedy co ty ale Olek postanowił wyjsc 20 lipca .. ja nawet nie myślałam żeby przejść do lipcowek z wiadomych powodów. .. [emoji16]Klaudia chyba lepsza mata, ona fajnie rozwija dziecko teraz :) A dobrze ci to wyciągnie ? Ja dostałam od aptekarki Sopelek ( coś jak katarek ) . Tam jest możliwość odciągania ustami i odkurzaczem. I nawet ustami ciężko wydrzeć niektóre zaległości z noska dopiero odkurzacz daje ( ledwo ) radę.. a wątpię żeby taki aspirator co wkleilas ciągnął lepiej jak odkurzacz

Pytałaś o cenę maty , ile dała Kasia. Ja też raczej ja kupię na Olx . Są od 70zl. Z wysyłką to będzie pewnie jakieś 80 :)
To super :) będę szukała i zamówię , dzisiaj zrobiłam biznes życia , sprzedałam ubranka za 800 i kupiłam nowe za 300 od innej dziewczyny na rozmiar 68-74 [emoji23]

No właśnie chce coś mocnego bo ciągle charczy a tym do ust to jedynie powietrze mogę wciągnąc z noska :/
 
To super :) będę szukała i zamówię , dzisiaj zrobiłam biznes życia , sprzedałam ubranka za 800 i kupiłam nowe za 300 od innej dziewczyny na rozmiar 68-74 [emoji23]

No właśnie chce coś mocnego bo ciągle charczy a tym do ust to jedynie powietrze mogę wciągnąc z noska :/
Ile tych ubranek miałaś? [emoji50]
 
Dziewczyny, moja mala ma odparzenie juz dluzszy czas,co prawda jest juz duzo mniejsze niz wczesniej i jej nie szczypie ani nie swedzi.. bo jest spokojna.. :/ nie pomaga linomag zwykly i z tlenkiem cynku ,nie pomagaja kapiele krochmalowe i maka ziemniaczana,takze zmiana pieluch na inne i juz na rozm 3, na nic sie zdala, wietrze pupcie tez i nic,pupke tez myje pod biezaca woda.. co moge jeszcze stosowac slyszalam o tym betapfenie(czy jakos tak)..
Ja smarowalam sudocremem a smaruje przy każdej zmianie pieluszki .mała ma ładną pupe i zero odparzeń :)
 
reklama
Do góry