reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Powiem Wam że czasami mi się tak nie chce wstawać z rana do mojego dziecka, pewnie jak większości hehe. Ale jak podejdę do łóżeczka i dostaje ten szczerbaty uśmiech od ucha do ucha i zaraz macha raczkami i nóżkami i zaczyna do mnie gadać to odrazu dzień staje się fajniejszy. Jednak dziecko wszystko zmienia i uczy cierpliwości.
Ja uwielbiam jak rano się przebudzi i się uśmiecha. Widok normalnie nie do opisania i kiepska noc przestaje mieć znaczenie:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak wy macie fajnie z tymi faciorami. Ja muszę kupić sobie sama kwiaty chyba :( mój kochany ma mało do zarzucenia bo robi wszystko, myśli o wszystkim w domu itd ale gdzieś mu romantyzm się schował daleko :(
Nie tylko Twojemu:p ja ostatnio przysnelam przy karmieniu małej i śniło mi się,że mój był romantyczny...obudziłam się, patrzę na niego i mówię "aaa tylko mi się snilo":D słabo między nami dalej. Mijamy się, nie mamy kiedy spokojnie pogadać. I on i ja źle odbieramy wszystko prawie co do siebie mówimy... odnośnie dzieci, pracy, itd. Ciężki czas. Ale może będzie lepiej;)
 
Boziu ile my tutaj codziennie produkujemy postów [emoji1376][emoji847] wróciłam po 3 h a tu znowu nadrabiać trzeba :)

Ja rano ogarnelam mieszkanko, malutka teraz śpi a ja ściągam w końcu laktatorem mleczko i zobaczymy ile uzbieram przez te 20 minut. Po 4 minutach mam już z lewej 40 ml [emoji46][emoji46][emoji46] szok normalnie, bo laktatora nie używałam już ponad miesiąc, bo nie miałam kiedy i w sumie nie było potrzeby skoro kurczaczek mój nie chce butli tylko pierś. Ale Kasia mi podpowiedziała, że może cwaniara nie chce z butli sztucznego, bo swojego jej z butelki nie probowalam ściągać xd

Także jak skończę doić mleko to zbieramy się na spacerek, bo dziś ma już nie padać :) kurtki czapki i szaliki wyciągnięte to można się ciepło ubrać i ruszamy :)
 
reklama
Królewna moja ❤️️️
IMG_20181024_104327.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181024_104327.jpg
    IMG_20181024_104327.jpg
    208,1 KB · Wyświetleń: 251
Do góry