reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzien dobry,
Niezle mi się poprzestawiało... Mała spi już poraz trzeci, a ja leżę i się gapie w telefon. Wstała pierwszy raz przed 3, a ja już teraz zasnąć nie mogę. Spałam jakies 4h, to mi już teraz wystarczy? ;o Pewnie padnę jak mucha w ciagu dnia :p
Miłego poniedziałku dziewczyny :) Mój mąż wraca dziś do pracy :( a Lena konczy dwa miesiące, jak to przeleciało...
Mój Misio z wczoraj ❤️
IMG_1184.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1184.JPG
    IMG_1184.JPG
    1,9 MB · Wyświetleń: 378
Ostatnia edycja:
U mojej małej raczej ząbki zaczynają wychodzić , dwa na dole. Pod łyżeczka nic nie słychać ale dziąsła takie rozpulchnione. Tak mi się wydaje .
 
Dzien dobry,
Niezle mi się poprzestawiało... Mała spi już poraz trzeci, a ja leżę i się gapie w telefon. Wstała pierwszy raz przed 3, a ja już teraz zasnąć nie mogę. Spałam jakies 4h, to mi już teraz wystarczy? ;o Pewnie padnę jak mucha w ciagu dnia :p
Miłego poniedziałku dziewczyny :) Mój mąż wraca dziś do pracy :( a Lena konczy dwa miesiące, jak to przeleciało...
Mój Misio z wczoraj ❤️
Zobacz załącznik 909760
Już tak mocno ją sadzasz ?:) Duża dziewczynka :) a jaka ładna ❤️
 
10 h od poniedziałku do piątku i w soboty od 6 - 10/13

To szczerze nie powinnaś mieć do niego pretensji, że chłopak chce odespać i odpocząć. On naprawdę tam pewnie ciężko haruje [emoji54]. Plus pewnie dojazdy z miejsca gdzie śpi i powrot to tez łącznie z 12 h poza „domem”. I jeszcze w sobotę tez go męczą to niedziwne, że nie odespał [emoji42]
 
reklama
Dziewczyny, myślicie już o spacerowkach? Planujecie używać tych z wózków 2w1? Bo reguły są wielkie, brzydkie i nie praktyczne, ale oczywiście są wyjątki ;) Jeśli myślicie o zakupie czegoś innego, to jaki modele bierzecie pod uwagę?
 
Do góry