reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Aa to teraZ możecie mnie wyśmiać [emoji23] nie wiedziałam do tej pory na czym polega ten słynny skok rozwojowy :D
Nie martw się :) lubi rozmawiać tylko do ciebie A do okna nie koniecznie , to nie oznacza niczego złego :):*

Ja tez coś tam niby słyszałam, ale jakoś nie wgłębiałam się w szczegóły co to i na co to [emoji28]

Mam nadzieje, że rozkręci się gaduła po mamie hah [emoji56]
 
Dzień dobry.

My jesteśmy w parku całą naszą 5ką. Jest piękna pogoda, słoneczko także super.
Wczoraj pojechaliśmy do moich rodziców 2 godziny drogi w jedną stronę. Iza spala całą drogę w jedną o w drugą stronę, tam spala w wózku 3godziny. Moi rodzice mają dom w lesie więc nawdychala się świeżego powietrza:) bałam się że w nocy nie usnie. Przyjechaliśmy o 20.00, chwilę się po bawiła, kąpanie, cyc i spanie do 4.30, zjadła i spala do 8.00:)

To super wycieczka i najważniejsze, że córcia taka grzeczna i tyle spała [emoji846] ja to czekam aż moja zacznie tyle w nocy spać, chyba się nie doczekam [emoji23]
 
My Kasiu chyba mamy trochę podobnie:) jeśli cie to nie urazi oczywiście:) nawet chyba w podobnym wieku jesteśmy jeśli 85 to twój rocznik :) bo ja 86 :) oby dalej były takie grzeczne te nasze dziecięce ekipy :)

Ja oczywiście wiem że niektore dzieci są pewnie bardziej wymagające niż moja trójka naraz. Ale cieszę się że w tym wszystkim znalazłam jakiś balans i nie czuje by jakaś dziedziną życia mojego leżała odlogiem :) zaryzykowalabym nawet stwierdzeniem (mimo mojej niedoskonałości) że wszystko jest w najlepszym porządku i czuje się po prostu.... szczęśliwa:D no.... mogłabym być bardziej wyspana :D

No i o to chodzi [emoji4][emoji1376][emoji1376]
 
Sam pusty pampers waży 70g, body 100-110g, koszulka, spodenki plus siku to może b6c 0,5kg lekko. Nie starszę Cię tylko tak piszę. W szpitalu wysyłam Izę sama codziennie nawet 2 razy to wiem ile co ważył. Nieraz zasikany pampers ważył 300g

Aha no to nieźle [emoji46] mam jednak nadzieje, że tego 30 października jak przyjdzie do nas położna i zważymy malutka to będzie miała te 5,5 kg. Byłoby super [emoji847]
 
reklama
Może być pare min przerwy i znowu.
I jak rozpoznać , że to kolka ? Bo moja właśnie się z godzinę tak darła , że i ja płakałam. Śpiąca jak byk , bo w ciągu dnia usnie mi na rękach twardo, odkładam i się budzi .W ogóle nie wyspana bo najdłużej spała 20minut. Myślałam , że spiaca , ale ani usypianie ani podanie mleka jej nie uspokoiło. Wzięłam ją na ręce xcodzilam po domu to przestawała płakać , a wystarczyło , że usiadłam to koniec. Po prostu jestem już tak wykończona psychicznie i fizycznie , że mam dość. Całymi nocami i dniami sama ze wszystkim , a chłop Ci powie jak on ma ciężko w pracy. Weekendy wolne, noce przespane a baba sama z dzieckiem ma taki hardcore , że nic tylko siąść i płakać chwilami.. mam ochotę uciec z domu dzisiaj.
 
Do góry