reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A ja chyba jestem jakaś dziwna, bo odkąd zaszłam w ciąże wg nie ciagnie mnie do alkoholu, wole wypic bezalkoholowe piwo czy wino, bez obaw o ból głowy kolejnego dnia czy złe samopoczucie :p chyba za dużo się imprezowalo jeszcze tak z dwa lata temu [emoji23]
Po jednym drinku głowa nie boli , nikt nie mówi o piciu do nieprzytomności i wymiotach na drugi dzień :D
 
Aha, no tak. To zmienia postać rzeczy:*:*
Biedna... ja dziś może pospalam dwa razy po 2,5-3 h i dwa razy po godzinie... marzy mi się przespać 6 h ciągiem... A poszłam spać o 20.30;)
Ja przy starszym synu raz na jakiś czas robiłam tak, że ściągałam mleko i jeden raz na tą pierwszą pobudkę synka karmił mąż. On się budził na karmienie co 1,5-2godziny w pierwszych 2 miesiącach
Tym sposobem 1-2 razy w tygodniu mogłam pospać ciągiem 4godziny a to było coś:)
 
Ja przy starszym synu raz na jakiś czas robiłam tak, że ściągałam mleko i jeden raz na tą pierwszą pobudkę synka karmił mąż. On się budził na karmienie co 1,5-2godziny w pierwszych 2 miesiącach
Tym sposobem 1-2 razy w tygodniu mogłam pospać ciągiem 4godziny a to było coś:)
My też tak czasem robimy o ile mam czas i chęci żeby ściągać mleko :)
 
U nas się to nie sprawdziło. Każde moje dziecko było grzeczne jako niemowlę. Powiedziała bym że każde kolejne grzeczniejsze. Obawiałam się tego, że skoro chłopaki byli grzeczni to Iza da nam popalić ale na razie jest grzeczna.
My Kasiu chyba mamy trochę podobnie:) jeśli cie to nie urazi oczywiście:) nawet chyba w podobnym wieku jesteśmy jeśli 85 to twój rocznik :) bo ja 86 :) oby dalej były takie grzeczne te nasze dziecięce ekipy :)

Ja oczywiście wiem że niektore dzieci są pewnie bardziej wymagające niż moja trójka naraz. Ale cieszę się że w tym wszystkim znalazłam jakiś balans i nie czuje by jakaś dziedziną życia mojego leżała odlogiem :) zaryzykowalabym nawet stwierdzeniem (mimo mojej niedoskonałości) że wszystko jest w najlepszym porządku i czuje się po prostu.... szczęśliwa:D no.... mogłabym być bardziej wyspana :D
 
My Kasiu chyba mamy trochę podobnie:) jeśli cie to nie urazi oczywiście:) nawet chyba w podobnym wieku jesteśmy jeśli 85 to twój rocznik :) bo ja 86 :) oby dalej były takie grzeczne te nasze dziecięce ekipy :)

Ja oczywiście wiem że niektore dzieci są pewnie bardziej wymagające niż moja trójka naraz. Ale cieszę się że w tym wszystkim znalazłam jakiś balans i nie czuje by jakaś dziedziną życia mojego leżała odlogiem :) zaryzykowalabym nawet stwierdzeniem (mimo mojej niedoskonałości) że wszystko jest w najlepszym porządku i czuje się po prostu.... szczęśliwa:D no.... mogłabym być bardziej wyspana :D
Tak, to mój rocznik:)

My mieszkamy z dala od rodziców, teściów i ja mówię, że to dlatego mam grzeczne dzieci:) Nie mam nikogo do pomocy na miejscu. wszędzie zabieramy dzieci ze sobą: do dentysty, urzędu zakupy z dziećmi itp to muszą być grzeczne haha. Jak oboje pracowaliśmy to nieraz że tak powiem wymieniliśmy się dziećmi w autach po drodze.
 
Ja już po obiadku u teściów i jesteśmy z Kornelią na spacerku
IMG_2681.JPG


Zważyłam się z Nią na rękach na wadze, ale ona była w ciuszkach i pampersie, bo już prawie usypiała i nie chciałam jej denerwować i waży 5,4 kg czyli bez ciuszków byłoby z 5,2 kg jakoś także uspokoiłam się, bo miesiąc temu na szczepieniu było 4,2 kg także uff. Jeszcze mój pokarm daje rade, bo czasami tak wydziwia przy cycu, że miałam wątpliwości czy się najada skoro ostatnio co godzinę chce jesc.
 

Załączniki

  • IMG_2681.JPG
    IMG_2681.JPG
    315,1 KB · Wyświetleń: 309
reklama
Ja już po obiadku u teściów i jesteśmy z Kornelią na spacerku Zobacz załącznik 909585

Zważyłam się z Nią na rękach na wadze, ale ona była w ciuszkach i pampersie, bo już prawie usypiała i nie chciałam jej denerwować i waży 5,4 kg czyli bez ciuszków byłoby z 5,2 kg jakoś także uspokoiłam się, bo miesiąc temu na szczepieniu było 4,2 kg także uff. Jeszcze mój pokarm daje rade, bo czasami tak wydziwia przy cycu, że miałam wątpliwości czy się najada skoro ostatnio co godzinę chce jesc.
Sam pusty pampers waży 70g, body 100-110g, koszulka, spodenki plus siku to może b6c 0,5kg lekko. Nie starszę Cię tylko tak piszę. W szpitalu wysyłam Izę sama codziennie nawet 2 razy to wiem ile co ważył. Nieraz zasikany pampers ważył 300g
 
Do góry