reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Sama mówiłaś, że każde dziecko inne i rozwija się w swoim tempie. Mój gada i śmieje się bardzo dużo, ale znowu nie robi niektórych innych rzeczy, o których nieraz ktoś pisze ;)

No tak racja :) ale jednak to niepokoi, wiec będę obserwować [emoji57] no moja jedynie bardzo ładnie leży na brzuszku i podnosi główkę i z tej pozycji obserwuje wszystko i nieraz uda jej się przewrócić na plecy przez ciężką głowę [emoji23][emoji23] ale właśnie nie gada tak dużo i nie śmieje się jak wasze. Ale tak jak mówisz pewnie przyjdzie to w swoim czasie.
 
reklama
Dziewczyny karmiące mm czy dokarmiajace. Pamiętajcie o zmianie smoczków w butelce na większe dziurki.
Moja Zosia też nie dopijała albo zasypiała w polowie z butelki jak już dziurki za małe dla niej były. Od wczoraj na dwójce jesteśmy z Avent natural.

Ja właśnie zmienię i może wtedy ona zaakceptuje butelkę, bo pewnie jej niewygodnie z tą jedna dziurka i dlatego nie chce pic z niej.
 
Z tych z aventu jak się karmi to dziecko musi się namęczyć ? Moja nie pije a łyka z tej butli :/ a smoczek na jedną driurke :/
Dokładnie moja tak samo, 50 ml w 20 sek poszło z tej butli avent natural, a potem wszystko ulala :(, położna teraz poleciła z Lovi, jest lepsza, ale i tak wolałabym żeby trudniej jej to jedzenie szło, bo dokarmiam swoim mlekiem i boję się, że się za bardzo butla spodoba
 
Screenshot_2018-10-21-12-43-04-569_com.pinterest.png

Screenshot_2018-10-21-12-43-11-822_com.pinterest.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-21-12-43-04-569_com.pinterest.png
    Screenshot_2018-10-21-12-43-04-569_com.pinterest.png
    606,1 KB · Wyświetleń: 350
  • Screenshot_2018-10-21-12-43-11-822_com.pinterest.png
    Screenshot_2018-10-21-12-43-11-822_com.pinterest.png
    543,8 KB · Wyświetleń: 355
Dokładnie moja tak samo, 50 ml w 20 sek poszło z tej butli avent natural, a potem wszystko ulala :(, położna teraz poleciła z Lovi, jest lepsza, ale i tak wolałabym żeby trudniej jej to jedzenie szło, bo dokarmiam swoim mlekiem i boję się, że się za bardzo butla spodoba

Musicie zwrócić uwagę na sposób założenia smoczka na obręcz nakrętki. Tam są takie dwa otwory na brzegu smoka i jeden z nich musi być na miejscu dziurki w obręczy. Wtedy nie leci tak mocno i powietrza nie łyka.
Choć prawda butla powoduje że mała słabiej ciągnie z piersi niestety.
 
To ja zaprzeczam stanowczo tym twierdzeniom. Moja Laura to od małego oaza spokoju i anioł. Luiza to też anioł w sensie grzeczna ale jakby nie jest tak ugodowa. Jest temperamentna bardziej ale też grzeczna. Leos tez spokojny. Ale ja glosze wszem i wobec tezę że bozia daje nam takie dzieci z jakimi jesteśmy w stanie sobie poradzić:D

Zapraszam do siebie. U mnie dziś karkówka w piwie z pyzami ale ze spokojem mogę w placka przerobić.


Tymczasem pozdrawiamy niedzielnie.
Jaka cudowna gromadka ❤️ a Ty jaka mina przerażona hah :D ładnie wyglądasz :):)
 
reklama
Do góry