reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Oplulam aż telefon normalnie. Licz jak chcesz :) aplikacja ci pokazuje że ma 2 miesiące 2 tygodnie i 1 dzień czyli ma zaczęty 3 miesiąc i skończy go 4 listopada i zacznie wtedy 4 miesiąc swojego życia.

To pluj ile chcesz.. o Tobie to świadczy :) ja już kończę dyskusje, bo pare razy powstrzymywałam się z pisaniem odpowiedzi, bo ewidentnie niektórzy zawsze szukają dziury w całym i w moich wypowiedziach czegoś aby się doczepić heh :) spoko, doceniam, że mnie uświadamiacie, ale starczy jak napisze to jedna a nie później 3 następne w każdym temacie co nie napisze to trzeba uszczypnąć ;) no i o to chodziło. Wy liczycie swoim dzieciom jak uważacie za słuszne i ja licze mojej tak samo :) mogłam po prostu napisać, że jedziemy nad morze początek listopada i Kornelia będzie wtedy miała 3 miesiące. Może wtedy by pasowało. Nie wtedy tez by ktoś napisał, że jak to? Przecież będzie miała 4 miesiące. Nie dogodzisz jak widać.

I nie pisalabym tak teraz gdyby nie to plucie w telefon. Bez przesady.. ;)
 
Mam tą samą aplikację...wg niej moje dziecko ma 2 miesiące i 6 dni...czyli skończone dwa miesiące i 6 dni trzeciego miesiaca (13.11 skończy 3 miesiące[emoji16]) a nie rozpoczęty 2 miesiąc [emoji6] jakby tak było, jak mówisz to urodził się w sierpniu i 13 września miałby skończony miesiąc zerowy?

Próbujemy ci tylko powiedzieć, że źle liczysz. Nic wiecej[emoji4] tyle osób ci to już napisało [emoji6]

[emoji854] zauważyłam. Zawsze coś źle napisze heh :)
 
Kurcze ... teraz patrzę że małej ciemieniucha wychodzi .. ehhh a myślałam że tym razem może nas to ominie .. muszę zacząć czymś już smarować . Chyba pisalysvie że to z ziaji dobre ?
Ja używałam próbki babycap -spray. Ładnie zeszło ale widzę, że powraca. Nie dostawalas niebieskiego pudełka w szpitalu? Mam też próbkę ziajki
 
Mam tą samą aplikację...wg niej moje dziecko ma 2 miesiące i 6 dni...czyli skończone dwa miesiące i 6 dni trzeciego miesiaca (13.11 skończy 3 miesiące[emoji16]) a nie rozpoczęty 2 miesiąc [emoji6] jakby tak było, jak mówisz to urodził się w sierpniu i 13 września miałby skończony miesiąc zerowy?

Próbujemy ci tylko powiedzieć, że źle liczysz. Nic wiecej[emoji4] tyle osób ci to już napisało [emoji6]

No słowo klucz „skończy”. Dobrze uwaga uwaga poprawiam swój błąd toku rozumowania i Kornelia 4 listopada skończy 3 miesiące [emoji23] nie tylko ja mam dziwny tok liczenia, bo wpisując z ciekawości w google to niektórzy liczą, że miesiąc to 4 tygodnie i już sami nie wiedza przez to jak liczyć wiek dziecka xd pomyłek wiec jest wiele.
 
reklama
Kurcze ... teraz patrzę że małej ciemieniucha wychodzi .. ehhh a myślałam że tym razem może nas to ominie .. muszę zacząć czymś już smarować . Chyba pisalysvie że to z ziaji dobre ?

U nas też tyciu minciu się pojawiło ale te próbki zużyłam co dostalam i pomogło. Wystarczy natłuścić olejkiem przed kąpielą i po kilku minutach umyć. Uwierz że te spraye i specyfiki to tylko motor dla matek by kupowały i kupowały ;)
 
Do góry