reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A ja dziś świętuje;) tzn nie mam żadnego święta ale wybrałam się do lumpeksu do poznania A to normalnie wielkie wydarzenie teraz:) mężu został z dziećmi więc korzystam. Zresztą musi się trochę oswoić bo na weekend przyszły cały mnie nie ma bo szkola więc niech chłopak przywyknie:) kupiłam za 40zl duuuzo ciuchów dla wszystkich.a dla siebie jeszcze torebkę. Ja to stara lumpiara jestem chyba ;)

Pogoda się zmieniła. Jesień nastała. Po obiedzie muszę jakis trucht po lesie uskutecznic.

Zazdroszczę wam tych wojaży. My kiedyś jeździliśmy bardzo dużo. Teraz mniej. Na początku listopada jedziemy w okolice Bolesławca i do Świeradówa ale nie wypoczynkowo. Za rok zaś mam nadzieję że wakacje spędzimy na budowie :)
 
reklama
No i masz rację [emoji16]tu nie ma kwestii innego liczenia[emoji16][emoji16]

To jak wytłumaczycie mi czemu apka po wprowadzeniu daty urodzenia 4 sierpnia 2018 liczy wiek małej tak?
IMG_2663.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2663.JPG
    IMG_2663.JPG
    121,6 KB · Wyświetleń: 310
Ja będę liczyła po swojemu :) zreszta co to za różnice wam robi jak ja sobie licze :) moim tokiem liczenia wychodzi idealnie, że młoda 4 sierpnia 2019 roku będzie miała rok :)
Oplulam aż telefon normalnie. Licz jak chcesz :) aplikacja ci pokazuje że ma 2 miesiące 2 tygodnie i 1 dzień czyli ma zaczęty 3 miesiąc i skończy go 4 listopada i zacznie wtedy 4 miesiąc swojego życia.
 
Kurcze ... teraz patrzę że małej ciemieniucha wychodzi .. ehhh a myślałam że tym razem może nas to ominie .. muszę zacząć czymś już smarować . Chyba pisalysvie że to z ziaji dobre ?
 
Jaka minka zadowolona :) a piesek pilnuje największego skarbeczka :)

Oj tak, zawsze jak już znudzi się jej leżenie i obserwowanie z łóżka wszystkiego to do akcji wkracza Goku i ona wtedy obserwuje go i się uspokaja na następne cenne 5 min i matka mogła dziś dużo zrobić [emoji5] nawet i mielone z ziemniaczkami będą na obiadek [emoji23][emoji1376]
 
reklama
To jak wytłumaczycie mi czemu apka po wprowadzeniu daty urodzenia 4 sierpnia 2018 liczy wiek małej tak? Zobacz załącznik 909016
Mam tą samą aplikację...wg niej moje dziecko ma 2 miesiące i 6 dni...czyli skończone dwa miesiące i 6 dni trzeciego miesiaca (13.11 skończy 3 miesiące[emoji16]) a nie rozpoczęty 2 miesiąc [emoji6] jakby tak było, jak mówisz to urodził się w sierpniu i 13 września miałby skończony miesiąc zerowy?

Próbujemy ci tylko powiedzieć, że źle liczysz. Nic wiecej[emoji4] tyle osób ci to już napisało [emoji6]
 
Do góry