reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Wiedziałam, że Ty się pojawisz nagle hah :) nie skomentuje już, bo szkoda mi nerwów na takie wypowiedzi. Nic nie masz do powiedzenia oprócz bycia uszczypliwa i chyba nie jesteśmy koleżankami żebyś pisała o mnie „ona” ;) i nie jesteś chyba od rozliczania mnie.
Ale z Ciebie wróżka.
A jak mam się do Ciebie dziewczyno zwracać na forum? Per Pani ? Koło Twojej głupoty nie da się przejść obojętnie więc skomentowalam. Zastanów się może dlaczego wszyscy są dla Ciebie tacy 'zlosliwi'... jakoś nie przypominam sobie żebym pisała do wszystkich byle by tylko im dopiec. No ale może inne dziewczyny mnie wyprowadza z błędu i mi przypomną że dla nich też jestem złośliwa.
 
U nas też tyciu minciu się pojawiło ale te próbki zużyłam co dostalam i pomogło. Wystarczy natłuścić olejkiem przed kąpielą i po kilku minutach umyć. Uwierz że te spraye i specyfiki to tylko motor dla matek by kupowały i kupowały ;)
Dzisiaj użyje próbki ziajki a potem najwyżej kupię całe opakowanie jakoś koło 10 zł . Kiedys synkowi kupiłam emolium ponad 40 zł a efektów nie było jakiś :)
Myślałam , że ciemieniucha występuje tylko do 3 miesiąca :o
Może jeszcze pojawiać się nawet gdy dziecko ma pół roku, rok nie ma reguły :) mój synek jak miał to jeszcze się pojawiala co raz i lewdo 3 lata skończył i jakieś minimalne pozostałości miał :)
 
reklama
Do góry