reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A nie skończy 3 miesiąca?[emoji4]

W sierpniu się urodizla także teraz ma 2,5 miesiąca i tak jakby w sumie 4 listopada będzie zaczynała 3 miesiąc, pod koniec listopada koniec 3 miesiąca i początek 4 miesiąca w grudniu :) ja to tak licze. Bo dopiero zacznie 3 miesiąc, a skończony 3 miesiąc to pod koniec miesiąca tak jakby
 
reklama
Zacznie 4 miesiąc :)) morza zazdroszczę. Od nas za daleko no chyba że Pendolino 5 h i ponoć mają przedziały rodzinne.

My jedziemy autem, mamy jakoś 415 km także nie ma tragedii. Do mojej mamy ostatnio jechaliśmy na Śląsk jakoś 330 km w jedna stronę i w jedna stronę jak spała cała drogę to 3,5 h, później niestety 5 h ale tez nie najgorszy wynik jak na tyle km. Wiec nad morze pewnie w najlepszym wypadku z 4,5 h i będziemy a najgorszym jakoś 6 h. Także o 8 rano max wyjazd. Ja tez aż sobie sama zazdroszczę, bo w trakcie jesieni jeszcze nie byłam. Mega, bo plaże będą prawie puste, pies się wybiega, wózek ma idealne koła na jechanie po piasku bez wysiłku :) albo chusta jeśli w końcu się nauczymy [emoji23] bo ciagle brakuje czasu na to
 
Dzisiaj zostaliśmy w domu bo smog okropny ale Młody bardzo słabo śpi w domu:((
I tak później muszę jechać po córkę do przedszkola ale prognozy mówią że ok 15-16 jest lepiej chociaż dalej źle.

Już bym chciała wiosnę hehe bo jeszcze zima się nie zaczęła a już jest dramat smogowy.

U nas ogranizuja seanse kinowe dla mam z dzieciaczkami. Jest jaśniej i ciszej i są przewijaki i można chodzić po sali bujać dziecko. Chyba się wybiorę tylko muszę sprawdzić co grają w czwartek :))

Serio? Fajna sprawa i zaskoczenie, że coś takiego wymyślili, ale ja chyba bym nie dała rady psychicznie tzn bałabym się, ze młoda nagle by sie rozruszał jak szalona i po seansie. A dodać to tez 15 innych małych dzieciaczków płaczących i po filmie i oglądaniu xd
 
I wtedy zaczęła 1 miesiąc życia 04.08.

No tak :) od 4 sierpnia do 4 września minął miesiąc życia, od 4 września do 4 października minął 2 miesiąc życia, teraz jest połowa miesiąca, więc 2,5 miesiąca i początek listopada 3 miesiąc :)

IMG_2663.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2663.JPG
    IMG_2663.JPG
    121,6 KB · Wyświetleń: 314
Serio? Fajna sprawa i zaskoczenie, że coś takiego wymyślili, ale ja chyba bym nie dała rady psychicznie tzn bałabym się, ze młoda nagle by sie rozruszał jak szalona i po seansie. A dodać to tez 15 innych małych dzieciaczków płaczących i po filmie i oglądaniu xd
Bilet kosztuje 13 zł więc nie majątek. A może się uda oglądnąć a mamy napewno wyrozumiałe i nawet jak Młody zakwili to nic się nie stanie:) może spotkam jakieś fajne mamy:) jak będzie tragedia to wyjdę i już.
 
reklama
4 września zaczęła 2 miesiąc , 4 października zaczęła 3 miesiąc i 4 listopada zacznie 4 miesiąc :)

No ja to rozkminiam po swojemu ;) z sierpnia na wrzesień 1 miesiąc, z września na październik 2 miesiąc, z października na listopad 3 miesiąc i zaczniemy go nad morzem taki prezencik dla córci [emoji3][emoji1376]
 
Do góry