reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@klaudia975 a mrozilas to mleko litrami ? Bo ja cholera tak szaleje że powoli kończy mi się miejsce [emoji23] tylko pytanie czy takie zamrożone mleko będzie kiedyś lepsze od mm? No nie wiem ale szkoda mi wylewać
Na każdym etapie to mleko ma inny skład, dopasowuje się do rosnącego dziecka. Jeśli podasz to mleko za kilka miesięcy to może wywołać biegunkę
 
reklama
Pozdrawiamy że spaceru:)

My dziś intensywnie. Pobudka o 6.00, zawiozlam dzieci do szkoły, my z Izą na 8.00 na rehabilitację. Z racji, że to przy samym morzu to spacerujemy. Nakarmiłyśmy się w kawiarni i idziemy dalej.
Doczytam was w domu bo tu tak wieje, ze
Miłego dnia:)

Ja chcę mieszkac nad morzem :(
 
Temat kupa znowu.

Przyszła mi złota myśl ;)
Jak za rzadko się pojawia to zmartwienie, jak za często to też zmartwienie.
Normalnie u mojej małej to jakiś żart. Tak to co trzy, cztery dni męczy a dziś już dwa razy z rana.
 
Na każdym etapie to mleko ma inny skład, dopasowuje się do rosnącego dziecka. Jeśli podasz to mleko za kilka miesięcy to może wywołać biegunkę
No za długo nie ma co trzymać ale bez przesady. Dawałam córce mrożone mleko chyba maksymalnie po 2 miesiącach i nigdy jej nic nie było. Trzeba starannie mrozić i wykorzystywać. Jak się nie będzie korzystać to bezsensu mrozić.
 
A dziekuje:* czyli żadnej skrobi, ciał redukujacych, czy tłuszczu w kale nie było? To na podstawie czego stwierdzili nietolerancje i alergie? No nic, ja idę dziś o 15. Zobaczę co lekarz powie. Mieliśmy jechać na 4 dni odpocząć pod Toruń... Ale chyba odpuszczę. Nie będę biegać do kuchni i pytać czy gdzieś dodali masła, śmietany czy sera....o ml3ku czy serwatce w proszku nie wspomnę...
No właśnie nie wiem.. jeszcze trochę i będę prowokować na zwykłe mleko
 
reklama
Do góry