reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzisiaj zostaliśmy w domu bo smog okropny ale Młody bardzo słabo śpi w domu:((
I tak później muszę jechać po córkę do przedszkola ale prognozy mówią że ok 15-16 jest lepiej chociaż dalej źle.

Już bym chciała wiosnę hehe bo jeszcze zima się nie zaczęła a już jest dramat smogowy.

U nas ogranizuja seanse kinowe dla mam z dzieciaczkami. Jest jaśniej i ciszej i są przewijaki i można chodzić po sali bujać dziecko. Chyba się wybiorę tylko muszę sprawdzić co grają w czwartek :))
 
Próbuje Was nadrobić dziewczyny ale ciężko. Tyle produkujecie. Ja odpadłam , regularnie nie daję rady być na forum. Pomimo tego że Piotruś jest cudownym dzieckiem i śpi bardzo dużo w dzień i pozwala mi zrobić w domu wszystko, to jednak przy dwójce maluchów to zawsze jest coś do ogarnięcia.
Cieszę się że Wasze skarby tak pięknie rosną i się rozwijają. Mój synek też już ładnie trzyma główkę wysoko jak leży na brzuszku. Ale wyćwiczył sobie w niecały tydzień. Za mało go wcześniej kładłam. Tydz temu w poniedziałek trzymał główkę tylko skręconą w prawą stronę i szans nie było żeby przekręcił na lewo. Jak udało mu się podnieść i wyprostować to padał na nos i już płacz. Ale codziennie często go kładłam na brzuszek i aż w szoku byłam jak dzień po dniu widać było postępy. Teraz już swobodnie kręci głową w obie strony co mnie bardzo uspokoiło.

Pisałyście o planowaniu kolejnych pociech. Ja już więcej dzieci nie planuję. Mam córkę i syna i czuję się spełniona. Bałam się bardzo jeszcze w ciąży czy ja pokocham syna tak mocno jak córkę która zawsze była moim oczkiem w głowie. Ale ja się w małym po prostu zakochałam ❤❤❤ mogłabym go zacałować. Oczywiście jeśli przydarzy się wypadek przy pracy to będziemy się z mężem tylko cieszyć☺
Pozdrawiamy
Asia z Natalką i Piotrusiem☺
Zobacz załącznik 908864
Wow , pięknie :*
 
A my w lipcu lub sierpniu do Hiszpanii lecieć ale trochę się obawiam z tak małym dzieckiem takich wycieczek :p

To super :) małym? Przecież już rok będzie miała córcia to jest już duża dziewczynka :)
My na pewno tez w wakacje gdzieś polecimy, może Włochy, bo tam nigdy nie byłam. Tak na szybko na jakieś 8 dni. A tak to planujemy na festiwal hip hopowy jechać do Wolsztyna na początku lipca, to jest 3 dni, śpimy w aucie, jemy grilla na obiad, kąpanie w jeziorku, fajne molo małe tam jest, las, klimat ekstra :) i wtedy już zostanie malutka na te 3 dni z teściami.
Dołożyłabym do tego jeszcze tydzień na Mazurach i to już wszyscy razem, bo tez nigdy nie byłam i wakacje wymarzone będą :)
 
reklama
Do góry