reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Nie wiem. Ja mrozilam bo w lodówce miejsca mi brakowało , miałam czasem poukładane po dwóch dniach z 30 buteleczek po sztucznym mm , buteleczka mieściła 90/100ml.
Jednorazowo w ciągu dnia zamrozilam czasem pół litra, gdybym nie kp na przemian z butelką tylko odciagala i chowała to było by od cholery mleka , po trochu dawałam małej z butelki w między czasie :)
A to ty od razu mrozilas .. ;)
To ja po każdym karmieniu trochę . To tak na dzień zrobię dwa woreczki około 130 ml
 
A próbowałaś femal.tiker? Ja cały czas pije bo się boje ze bez tego mleko zniknie.
Ale ja ściągam w sumie 80-90 ml także też szału nie ma. Ale twardo sciagalam ostatnio i mrozilam żeby mieć w razie potrzeby:)
Mleko mam u Młodemu chyba starcza tzn ostatnio ładnie przybrał więc myślę że dalej tak jest no i nie wygląda na głodnego . Niby wiem że to najlepsze i walczę ze sobą żeby karmić do 6 miesiąca ale to będzie koniec dla mnie. Jak usłyszałam ostatnio od znajomej że ona karmiła 3,5 roku to zrobiłam wielkie oczy no ale każdy robi jak chce.

Nie próbowałam **********. Zobaczę co to.
 
Ja piję codziennie do śniadania kawę zbożową z mlekiem. Nie mam żadnych problemów z mlekiem całe szczęście. Od początku karmię piersią. Nawet nie pomyślałam ani razu żeby dać małemu mm. Ja ściągałam kilka razy żeby dać w butelce, żeby umiał z niej pić bo córka nie chciała. Raz jak ściągłam 150 ml w nocy po ok 3-4h od karmienia i mu tego nie dałam tylko wylałam mu do wanienki do kąpieli to po dwóch dniach mi cyce zareagowały żeby zwiększyć produkcję. Może tak trzeba spróbować , ściągnąć ile się da i nie podawać dziecku to może zwiększy się ilość mleczka.
Ja córkę karmiłam 2 lata i mm też nigdy nie dostała ☺
Dziewczyny a nie macie w swoim mieście doradcy laktacyjnego? Teraz to chyba w większości szpitali są na oddziałach położniczych albo w przychodni. Czasem wystarczy rozmowa z kimś mądrym i coś się w nas odblokuje i problemy z kp miną.

Ja właśnie tak robiłam. Ściągałam co trzy godziny nawet w nocy i podstawiałam małą. Nic się nie zwiększyło.
 
Dzien dobry,
U nas nocka po szczepieniu nie najgorzej, najpierw spała od 22 do 2, a później już budziła sie co godzinę, ale to przez to ze mało jadła, pociągnęła dwa razy cyca i zasypiała. Może potrzebowała bliskości. Goraczki tez nie miała do tej pory, najwyższa temperatura jaka udało mi się zaobserwować to 37,6. A teraz już nawet 36,8 to może ja to ominie :)
 
@Bujania ile ma córka ? ? U nas 10 lat różnicy. Bałam się ze młody będzie do młodej z dystansem bo to chłopak. Ze starszymi córkami jest chyba inaczej ( tak myślałam) ale jestem mile zaskoczona bo młody jest zachwycony siostra. Dużo pomaga nawet pieluszke jej zmienił [emoji1]
U mnie 14 lat roznicy i corcia tez zakochana w siostrze ❤ wezmie mala czasem zeby mnie odciazyc ;)
 
reklama
Ja właśnie tak robiłam. Ściągałam co trzy godziny nawet w nocy i podstawiałam małą. Nic się nie zwiększyło.
Kiedyś pisałam też o tym urządzeniu z medeli że dajesz mm do butelki wieszasz na szyji i rureczki przyczepiają do piersi no i dziecko ssie pierś stymulując laktację a nie złości się bo mleko leci. Może to byś spróbowała?
 
Do góry