reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dobrze pamietasz:) to bylam ja:)
Hb 9.4 - wyniki z wczoraj. Powoli ale wzrasta. Najniższa była 8.6. Nie kazali na razie suplementowac żelaza. Jej i puścili bardzo dużo krwi podczas wizyty w szpitalu i podejrzewają że to od tego. Jak przyszła do szpitala miała 11.9.
U Olka lepiej z zelazem?
Super że udaje się u was bez suplementacji. Jak rośnie to powinno być ok. U nas dalej nie wiadomo. Dopiero mamy robić badania za jakieś 2 tyg
 
Jakbym wygrała w totka to bym chciała mieszkać w Bieszczadach:) w jakiejś totalnej gluszy. Mój wujek mieszka za Leskiem już prawie pod ukraińską granicą, wynajmuje domki letnisko. Te domki stoją w kompletnym lesie z dala od wsi (we wsi 15domów) i jak tam jestem to czuję że żyję.
Uwielbiam takie domy.. z dala od wszystkiego i wszystkich.. wyhodowani na wlasnych warzywach,owocach i malej gospodarce ❤ i nie musialbys pracowac bp wszystko czego potrzebujesz to masz bo sam hodujesz.. ale powiem wam ze i tak nic z tego by nie bylo bo rzad narzuca takie przepisy ze nic hodowac nie mozna.. :/ swinia musi miec chlew z klima i betonem,obora chyba tez.. chore to ,kura tez na wolnosci biegac nie moze.. a pasze do nich sa modyfikowane :/ katastrofa :(
 
No straszne to jest...A potem te wszystkie astmy i alergie...Jak spotkam prezydenta swojego miasta to poproszę żeby zainstalował wielki oczyszczacz:D swoją drogą, mąż chce kupić oczyszczacz do domu... Ja nie jestem za bo to ponoć też oczyszcza z kurzu,roztoczy itd...I wtedy siedzisz w takim sterylnym powietrzu, wychodzisz do pracy, przedszkola i wszystkie choroby złapiesz,bo układ uposledzony..
No taki oczyszczacz wlasnie nie jest taki dobry.. chyba ze kupi dla was takie bańki sterylne :D i w tym bedziecie wychodzic [emoji23]
 
Uwielbiam takie domy.. z dala od wszystkiego i wszystkich.. wyhodowani na wlasnych warzywach,owocach i malej gospodarce ❤ i nie musialbys pracowac bp wszystko czego potrzebujesz to masz bo sam hodujesz.. ale powiem wam ze i tak nic z tego by nie bylo bo rzad narzuca takie przepisy ze nic hodowac nie mozna.. :/ swinia musi miec chlew z klima i betonem,obora chyba tez.. chore to ,kura tez na wolnosci biegac nie moze.. a pasze do nich sa modyfikowane :/ katastrofa :(
Wiem, moja babcia z dziadkiem do niedawna mieli 2krowy i kilka świń tak dla siebie, dla swoich dzieci, wnuków. 2 razy do roku bili świnie i mieliśmy swoje mięsko. Robiłam kiełbasy, kaszankę, mielonki w słoiki. Od roku trzymają tylko kury bo jeszcze można. Chociaż jajka mamy swojskie od babci.
 
Wiem, moja babcia z dziadkiem do niedawna mieli 2krowy i kilka świń tak dla siebie, dla swoich dzieci, wnuków. 2 razy do roku bili świnie i mieliśmy swoje mięsko. Robiłam kiełbasy, kaszankę, mielonki w słoiki. Od roku trzymają tylko kury bo jeszcze można. Chociaż jajka mamy swojskie od babci.
Paranoja po prostu,robia wszystko by polacy kupowali miesa nafaszerowane roznym jajcem i sprowadzane z zagranicy.. ale wg ludzi wszystko jest ok i oni tego nie widza :(
 
reklama
Do góry