reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny a jak że smogiem u was? Wychodzicie na spacery? Sprawdzacie wogole czy jest i ile przekroczony?
Z jednej strony wiem że to syf z drugiej w Krakowie musiałabym cała cała i jesień w domu siedzieć:((
Ja m8eszkam stosunkowo niedaleko od morza. Ale niestety u nas w mieście jest często dramat... niedaleko mnie jest czujnik, jak będzie umiarkowanie jakość powietrza będę wychodzić. Ale jak już będzie się świecić na zanieczyszczone i bardzo zanieczyszczone to chyba dam sobie siana. Ewentualnie szybkim krokiem do lasu, bo nie mam daleko. Chociaż zima to i tam nie będzie ciekawie..
 
reklama
Ja nawet nie sprawdzałam, bo po prostu jak wychodzę na spacer to nic w powietrzu nie widze, a w dużych miastach domyślam się jaka jest niestety katastrofa [emoji19] my jeździmy na spacery docelowo do takiego małego lasku i tam jest tez jeziorko jakby i między tymi drzewami czujesz aż ze możesz odetchnąć świeżym powietrzem :)
Niestety smogu nie zobaczysz:) chyba że już jest bagatelnie norma przekroczona;) szybciej da się poczuć. Ale czasem nie widzisz i nie czujesz,a pyłu pelno w powietrzu....
 
Dziewczyny karmiące piersią.
Jak to jest u was. Czy widzicie u siebie ujście kanałów mlekowych w sutku? Czytam właśnie wypowiedzi kobiet które udrozniaja je igła czy nawet wenflonem :/ jak to możliwe? Czy wy też macie je tak duże że aż można wenflon włożyć?
Jeśli tak to może dlatego u mnie tak ciężko z pokarmem. Odciągam swoje wypociny i odciągam i widzę że po chwili z kanału jakby chciało a nie mogło lecieć. Przejade paznokciem w sutku i leci znowu a po chwili ponownie tryska bokami albo wcale. Ja tych kanałów nie widzę u mnie więc może jakieś zwężenia mi się robią??
Zastoju raczej nie mam bo nie czuję zgrubień więc może poprostu tylko tyle pokarmu mam :/ już sama nie wiem
Jezu...aż mnie ciarki przeszły jak bym miała sobie wbijać mgłę lub wenflon w sutka. Ja nie widzę u siebie kanałów mlecznych. Wiem, że w lewej piersi mam ich 11-12 a w prawej tulko 7 i w tej prawej jest mniej mleka. Zauważyłam to jak tryskalo podczas ściągania laktatorem
 
Ja też bym się bała tyle nie ważyć Olka [emoji39][emoji41] u nas znów często praktycznie co tydzień bo to szczepienia przez 3tyg , to katarek , to anemia i zawsze coś w tym ośrodku zdrowia [emoji39] jak wasze wyniki i hemoglobina? Nic nie pomieszałam że ty ostatnio o to pytałaś prawda ? :)
Dobrze pamietasz:) to bylam ja:)
Hb 9.4 - wyniki z wczoraj. Powoli ale wzrasta. Najniższa była 8.6. Nie kazali na razie suplementowac żelaza. Jej i puścili bardzo dużo krwi podczas wizyty w szpitalu i podejrzewają że to od tego. Jak przyszła do szpitala miała 11.9.
U Olka lepiej z zelazem?
 
Dobrze wiedzieć, ale nie chce jej znowu fundować stresu i chodzić po przychodniach, lekarzach, bo to co wczoraj biedna przeżyła to szok. Wole jednak już poczekać te 12 dni i będzie położna. Czyli po miesiącu i 10 dniach zostanie zwazona i zmierzona także tragedii nie ma. Tym bardziej, że nie miała wcześniej problemów z przybieraniem także nie nakręcam się :p a i tez w ciągu dnia poznałabym po niej gdyby się nie najadala to akurat widze. Ostatnio tez ma skok jakiś, bo wisi na cycu co godzinę i je często cwaniara, ale zbliża się 11 tydzień to możliwe. I tez widze nowe umiejętności, kaszle na zawołanie hah. Dotyka mojej twarzy jak mam blisko przed nią i chwyta za nos, usta i ciekawie patrzy na mnie.
Nie no ja w dobrej wierze:) tak tylko mówię bo może nie wiesz, że w przychodni można zdążyć
 
Najlepiej to mieszkac w bieszczadach daleko od ludzi i glwboko w lesie :D bo na wsi to tragedia jak zaczynaja palic w piecach.. oddychac sie nie da :(
No straszne to jest...A potem te wszystkie astmy i alergie...Jak spotkam prezydenta swojego miasta to poproszę żeby zainstalował wielki oczyszczacz:D swoją drogą, mąż chce kupić oczyszczacz do domu... Ja nie jestem za bo to ponoć też oczyszcza z kurzu,roztoczy itd...I wtedy siedzisz w takim sterylnym powietrzu, wychodzisz do pracy, przedszkola i wszystkie choroby złapiesz,bo układ uposledzony..
 
Najlepiej to mieszkac w bieszczadach daleko od ludzi i glwboko w lesie :D bo na wsi to tragedia jak zaczynaja palic w piecach.. oddychac sie nie da :(
Jakbym wygrała w totka to bym chciała mieszkać w Bieszczadach:) w jakiejś totalnej gluszy. Mój wujek mieszka za Leskiem już prawie pod ukraińską granicą, wynajmuje domki letnisko. Te domki stoją w kompletnym lesie z dala od wsi (we wsi 15domów) i jak tam jestem to czuję że żyję.
 
A wy wszystkie planujecie kupować grube kombinezony na zime? Ja osobiście Myslalam o takim śpiworku
Zobacz załącznik 908555
Ja nie planuję takiego grubego. Mam taki misiowaty, grubszy bardziej na jesień i go będę używać ale małą będę wsadzac do spiworka A on jest gruby, środek ma z grubego polaru.
 
reklama
No straszne to jest...A potem te wszystkie astmy i alergie...Jak spotkam prezydenta swojego miasta to poproszę żeby zainstalował wielki oczyszczacz:D swoją drogą, mąż chce kupić oczyszczacz do domu... Ja nie jestem za bo to ponoć też oczyszcza z kurzu,roztoczy itd...I wtedy siedzisz w takim sterylnym powietrzu, wychodzisz do pracy, przedszkola i wszystkie choroby złapiesz,bo układ uposledzony..
My mamy oczyszczać od zeszłego roku, nie czuje się sterylnie :) ale fakt wciąga kurz i roztocza. W przedszkolu też córka ma oczyszczacze.
 
Do góry