reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja w sumie co zamawiałam to tak do miesiąca było :) myślę właśnie na wiosnę o jakims kombinezonie i pewnie coś na święta

No to jeszcze w porządku czas oczekiwania :) ja już na zimę mam ten kombinezon na zewnątrz dla małej z ciucholandu za 25 zł także nie będę kombinować, bo stwierdziłam, że jeden jej starczy skoro tylko na 1-2 h spacer w okresie zimowym.
 
Hmm tak Was czytam z tym wazeniem maluchów. I ja zarówno syna, jak i córkę, w tych pierwszych 6-8 tyg życia wazylam czesciej. Teraz nikt mi nie kazal chodzic i sprawdzac, polozna juz byla 6 razy. Teraz wazymy przy okazji szczepien i tyle:) mysle,ze wskazania do dodatkoweho chodzenia by wazyc jest wtedy, gdy wczesniej byly jakies problemy z przybieraniem;)

Dokładnie :) ja po prostu z czystej ciekawości po 6 tygodniach od szczepienia chce sprawdzić jak przybiera i tyle :)
 
A wy wszystkie planujecie kupować grube kombinezony na zime? Ja osobiście Myslalam o takim śpiworku
Zobacz załącznik 908555

Ja już sama nie wiem. Mam do gondoli na wierzch taka narzutkę z materiału grubego tak jak wózek i to przykrywa całość gondoli oprócz okienka także sama nie wiem czy to nie będzie zbędny wydatek w naszej sytuacji skoro mała ma mega gruby kombinezon na zimę, pod niego będzie miała pajacyk ciepły, czapka szaliczek rękawiczki, na to dwa kocyki przykryje i jeszcze ta nakładka na gondole, która przykrywa całość oprócz tego okienka od daszka także ja nie kupuje. Nie zmiescilabym tego do wózka to raz, a dwa i tak będzie jej ciepło skoro tyle na nią ubiorę, przykryje itd
 
Dziewczyny a jak że smogiem u was? Wychodzicie na spacery? Sprawdzacie wogole czy jest i ile przekroczony?
Z jednej strony wiem że to syf z drugiej w Krakowie musiałabym cała cała i jesień w domu siedzieć:((

My w Zgorzelcu mamy super powietrze w porównaniu z większymi miastami i skupiskiem ludzi. Niestety coś za coś. Ja bym do Wrocławia właśnie nie chciała nawet wracać ze względu na droższe życie i gorszy standard życia tzn finansowy i przyrodniczy hah tzn te powietrze, zanieczyszczenia, korki, masa ludzi. Nie me gusta. Tutaj jest spokojnie, wiadomo nic tu ciekawego nie ma, ale są parki do spacerowania i fajne miejsca do pochodzenia z wózkiem także nam pasuje no i co najważniejsze żadnego smogu u nas nie ma także minimum na godzinek wychodzę codziennie a najlepiej na 2 h. Zaraz właśnie będę się powoli zbierała na spacerek. Mój w pracy to akurat pójdę od 12-14. Pierwszy raz idę tak wcześnie hah ;) zawsze o 16 albo po 16 jechaliśmy razem.

Moim zdaniem tego smogu nie unikniesz, bo on niesteyy nie zniknie nagle, ludzie nigdy nie opamiętają się z niszczeniem naszej planety.. no a Ty wyjść na spacer musisz żeby maleństwo się dotlenilo, chociaż wyjście na takie otoczenie i mówienie o dotlenieniu to jakiś absurd.. może macie gdzieś lepsze miejscówki gdzie więcej zieleni i park duży jakiś żeby było normalniejsze powietrze i czyste??
 
A do Was pielęgniarka środowiska tez przychodzi ? . Po co ona

W sensie to jest położna tak? Jeśli tak to przychodzi czasami jeśli mam życzenie i jakieś pytania na które wole spytać żywej osoby niż google. Zreszta ona ma doświadczenie wieloletnie i jej ufam. Fajna babka i takie fajne podejście ma do życia itd, ma różowe włosy, zadbana, fajnie się ubiera hah :) mi chodzi tez o zważenie :)
 
My w Zgorzelcu mamy super powietrze w porównaniu z większymi miastami i skupiskiem ludzi. Niestety coś za coś. Ja bym do Wrocławia właśnie nie chciała nawet wracać ze względu na droższe życie i gorszy standard życia tzn finansowy i przyrodniczy hah tzn te powietrze, zanieczyszczenia, korki, masa ludzi. Nie me gusta. Tutaj jest spokojnie, wiadomo nic tu ciekawego nie ma, ale są parki do spacerowania i fajne miejsca do pochodzenia z wózkiem także nam pasuje no i co najważniejsze żadnego smogu u nas nie ma także minimum na godzinek wychodzę codziennie a najlepiej na 2 h. Zaraz właśnie będę się powoli zbierała na spacerek. Mój w pracy to akurat pójdę od 12-14. Pierwszy raz idę tak wcześnie hah ;) zawsze o 16 albo po 16 jechaliśmy razem.

Moim zdaniem tego smogu nie unikniesz, bo on niesteyy nie zniknie nagle, ludzie nigdy nie opamiętają się z niszczeniem naszej planety.. no a Ty wyjść na spacer musisz żeby maleństwo się dotlenilo, chociaż wyjście na takie otoczenie i mówienie o dotlenieniu to jakiś absurd.. może macie gdzieś lepsze miejscówki gdzie więcej zieleni i park duży jakiś żeby było normalniejsze powietrze i czyste??
Ja mieszkam przy dużych bulwarach zielonych ale smog pewnie i tu jest chociaż jak się chodzi między drzewami to mniej go czuć. Kraków jest w dolinie i niestety to się nigdy nie zmieni :p aż z ciekawości sprawdziłam i Zgorzelec też ma smog oczywiście nie możecie konkurować z Krakowem ale jest pm 2.5 przekroczone
 
Ostatnia edycja:
W sensie to jest położna tak? Jeśli tak to przychodzi czasami jeśli mam życzenie i jakieś pytania na które wole spytać żywej osoby niż google. Zreszta ona ma doświadczenie wieloletnie i jej ufam. Fajna babka i takie fajne podejście ma do życia itd, ma różowe włosy, zadbana, fajnie się ubiera hah :) mi chodzi tez o zważenie :)
Polozna to polozna. Ale mówiła ze przyjedzie gdy mała skończy 3 miesiące pielęgniarka. Mogłam się zapytać jej po co ona ale zapomniałam
 
reklama
Ja mieszkam przy dużych bulwarach zielonych ale smog pewnie i tu jest chociaż jak się chodzi między drzewami to mniej go czuć. Kraków jest w dolinie i niestety to się nigdy nie zmieni :p aż z ciekawości sprawdziłam i Zgorzelec też ma smog oczywiście nie możecie konkurować z Krakowem ale jest on 2.5 przekroczone

Ja nawet nie sprawdzałam, bo po prostu jak wychodzę na spacer to nic w powietrzu nie widze, a w dużych miastach domyślam się jaka jest niestety katastrofa [emoji19] my jeździmy na spacery docelowo do takiego małego lasku i tam jest tez jeziorko jakby i między tymi drzewami czujesz aż ze możesz odetchnąć świeżym powietrzem :)
 
Do góry