reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja już sama nie wiem. Mam do gondoli na wierzch taka narzutkę z materiału grubego tak jak wózek i to przykrywa całość gondoli oprócz okienka także sama nie wiem czy to nie będzie zbędny wydatek w naszej sytuacji skoro mała ma mega gruby kombinezon na zimę, pod niego będzie miała pajacyk ciepły, czapka szaliczek rękawiczki, na to dwa kocyki przykryje i jeszcze ta nakładka na gondole, która przykrywa całość oprócz tego okienka od daszka także ja nie kupuje. Nie zmiescilabym tego do wózka to raz, a dwa i tak będzie jej ciepło skoro tyle na nią ubiorę, przykryje itd
Ja tez mam takie coś na wózek. Jak tak ja opatulisz to napewno nie zmarznie :) Ze śpiworkiem myske bardziej tak zamiennie, żeby nie ubierac w gruby kombinezon tylko w ten śpiworek włożyć, oczywiście tez ciepło ubrac, z większym nastawieniem na gore, No i czapka, szaliczek oczywiście. Chyba zamowie ten śpiworek, większy, żeby był jeszcze na przyszły rok, pasuje także do spacerówki czy na sanki np :p i marzą mi się takie muffki do wozka na zime. Zamowie taki komplecik :)
IMG_1150.PNG
 

Załączniki

  • IMG_1150.PNG
    IMG_1150.PNG
    350,7 KB · Wyświetleń: 514
reklama
O widzisz... u nas nie mają w przedszkolu oczyszczacze... A jaki masz? Jakiej firmy;)? I na meblach mniej kurzu się osadza?
Ogólnie jest mnie kurzu :) oczyszczacze firmy Webber i takie też mają w przedszkolu tylko przemysłowe a nie takie domowe. No u nas częściowo rodzice sfinansowali oczyszczacze bo w Krakowie to jest okropny syf ale nic trzeba w tym żyć i nic nie poradzimy.
 
Niestety smogu nie zobaczysz:) chyba że już jest bagatelnie norma przekroczona;) szybciej da się poczuć. Ale czasem nie widzisz i nie czujesz,a pyłu pelno w powietrzu....

W takich zanieczyszczonych, przeludnionych i dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice to pewnie da się zobaczyć smog w poiwietrzu z dalszej perspektywy :) tak mniejszy wydaje mi się, że też lekko widać, jak jakąś mgłe delikatną [emoji16] no poczuć to na pewno, bez wątpienia. Jasne ;) po prostu Zgorzelec o wiele mniejsze miasto, naokoło więcej pola i lasków niż budynków i galerii czy coś. Także z jednej strony ekstra. A i też świeże powietrze z gór, bo niedaleko to na pewno lżej. Ale czasami chciałabym w tak ładnym mieście mieszkać jak Kraków albo marzenie to nad polskim morzem. Tam już mógłaby być nawet mniejsza miejscowość, taki klimat itd [emoji173]️[emoji5]
 
Ogólnie jest mnie kurzu :) oczyszczacze firmy Webber i takie też mają w przedszkolu tylko przemysłowe a nie takie domowe. No u nas częściowo rodzice sfinansowali oczyszczacze bo w Krakowie to jest okropny syf ale nic trzeba w tym żyć i nic nie poradzimy.
Aaa no tak, w Krakowie jakbym mieszkała to też bym kupiła...ech. pozostaje mieć nadzieję e szybko coś wymyśla by tego gow... było mniej.
 
Dziewczyny a jak że smogiem u was? Wychodzicie na spacery? Sprawdzacie wogole czy jest i ile przekroczony?
Z jednej strony wiem że to syf z drugiej w Krakowie musiałabym cała cała i jesień w domu siedzieć:((

Ja sprawdzam zawsze.. nawet jak w ciąży nie byłam. A teraz z dzieckiem tym bardziej będę to robić. Nadajników jest wszędzie mnóstwo[emoji4]

W takich zanieczyszczonych, przeludnionych i dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice to pewnie da się zobaczyć smog w poiwietrzu z dalszej perspektywy :) tak mniejszy wydaje mi się, że też lekko widać, jak jakąś mgłe delikatną [emoji16] no poczuć to na pewno, bez wątpienia. Jasne ;) po prostu Zgorzelec o wiele mniejsze miasto, naokoło więcej pola i lasków niż budynków i galerii czy coś. Także z jednej strony ekstra. A i też świeże powietrze z gór, bo niedaleko to na pewno lżej. Ale czasami chciałabym w tak ładnym mieście mieszkać jak Kraków albo marzenie to nad polskim morzem. Tam już mógłaby być nawet mniejsza miejscowość, taki klimat itd [emoji173]️[emoji5]

Ja mieszkam obok Katowic i smogu nie widzę[emoji23] smog nie musi być widoczny. Jak jest już widoczny, to nie jest za dobrze. Polecam aplikację airly. Zobaczysz na jakim poziomie jest w Zgorzelcu
 
Ja sprawdzam zawsze.. nawet jak w ciąży nie byłam. A teraz z dzieckiem tym bardziej będę to robić. Nadajników jest wszędzie mnóstwo[emoji4]

No ale jak jest to nie wychodzisz?

Ja mieszkam obok Katowic i smogu nie widzę[emoji23] smog nie musi być widoczny. Jak jest już widoczny, to nie jest za dobrze. Polecam aplikację airly. Zobaczysz na jakim poziomie jest w Zgorzelcu
 
No nie poznaję swojego dziecka. W nocy spał 23-6.30, a w dzień jak usnął o 12.30 tak śpi z jedną przerwą na jedzenie. Opóźniona reakcja na szczepienie? Było we wtorek
 
reklama
Dziewczyny, odebrałam wyniki kału córki. Wyszła obecność skrobi pojedyncze i obecność tłuszczów i pochodnych liczne ++.. o czym to może świadczyć? Słabe info w necie...Jutro pójdę do pediatry ale się martwie
 
Do góry